Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy, #tfwnogf i #przegryw chcecie wiedzieć jak to jest mieć #rozowypasek 10/10? Ano wcale nie jest tak zajebiście. Zawsze jak wychodzisz, nie daj boże do centrum, to masz dziesiątki gapiących się facetów. #!$%@? dosłownie każdy, nawet najstarszy dziadek będzie obcinał twój pasek z góry na dół, od tyłu i przodu. Niektórzy pizgną se fotkę z ukrycia, jebną jakimś żałosnym tekstem za plecami typu: "te januż, pacz jaki źrebag", albo zagadają na ulicy, #!$%@? że stoisz obok. I ta świadomość tego co oni mają w głowach. Najgorsi są ci fotografowie niejdojeby, podryw na sesję #!$%@?, a pasek naiwnie myśli, że "przecież studenteł, fotografistyka, niech ma, a mi sesja poczebna do porftolio motzno, bo za free". Wszystko fajnie, ale #!$%@? na dłuższą metę. Ale to jest nic - wyjście do klubu. #!$%@? nie wiem czy żenadnąć, kisnąć, czy co #!$%@?ć. Spuścisz loszkę ze smyczy na 5 minut, a ona wraca z info, że połowa starych, rubasznych, bogatych dziadów chcę ją zaprosić na zakupy i Malediwy. "Kupię ci co chcesz, biżuterię, ładne ciuchy, zaproszę na dobre jedzenie i kupię wszytko to, na co nie stać ciebie ani twojego chłopaka". #!$%@?.jpg. Kumple mówio: "nie lekceważ siły pieniędza, one to wszystkie lubio, uważaj"... Dzięki w #!$%@?. A jak ty chcesz z nowo poznaną znajomą pogadać, to jest wjazd z buta na ryj. Dziady to #!$%@?, bo wprost chcą zrobić z niej dziwkę za parę spodni. Gorzej, jak się jakiś serio młody, przystojny i w #!$%@? bogaty nawinie. Tu trzeba być alfa jak #!$%@? Biały Kieł. Loszka nie będzie łatwo chciała #!$%@?ć jego numeru z telefonu. Argumenty wówczas będą tak mocne, że nie tylko będą robiły #!$%@?ę z logiki, ale i z św. Tomasza: "A ty byś wyrzucił kontakt do jakieś dziewczyny, jakbym ci kazała?!" Kisnę z tego aż do łez.
Taki pasek patrzy inaczej na świat, taki pasek autentycznie myśli, że wszyscy na świecie są mili, dobroduszni i uczynni...


#truestory #takaprawda #gorzkiezale
  • 227
@Mandalorethegreat: Z pierwszej części Twojej wypowiedzi widzę ze jesteś niedojrzaly emocjonalnie jeszcze (przepraszam).

Inaczej. Jak ty będziesz z dziewczyna ktora uwielbiasz i kochasz, taka 7/10 to jak się znajdzie teoretycznie lepsza to z nią znikniesz? Nie sadze. U kobiet to jest mniejsze prawdopodobieństwo. Szmaciska pomijam ;)

Co do kasy hmm. Nie, oni żyją w rodzinie bardzo bardzo skromnie choc kiedys bylo u nich dosyc bogato (choroba ojca). Ale serio nie zakładaj
@Mandalorethegreat:

A co do różnicy wieku 9 lat to Ty się spotykasz z laska która ma trochę inne spojrzenie na świat niż Ty...

lel

Ale Ty wiesz, że dowolna para dwojga ludzi zawsze będzie miała "trochę inne spojrzenie na świat"?

Sure ze ona nie jest z Tobą dla kasy? Bo wiesz, w wieku 20-21 lat trudno samemu się utrzymać :-P

lel x2

Dobrze rozumiem - każda dwudziestka spotykająca się z kilka
@thekrepa: wiem o czym piszesz, sam posiadam 10/10 (chodź dla mnie 11/10), czasami mnie nerwy biorą jak faceci bezczelnie bez względy na mnie ją obcinają. Całe szczęście moja nie lubi ludzi :) ale za to to ona mnie nauczyła mirkować :* @jelonek_bambi
@thekrepa: Jezu jak ja Ciebie rozumiem... 5 lat byłem związku z dziewczyną, która do dzisiaj jest dla mnie ideałem piękna. Nawet podczas chodzenia ulicą: inne laski mierzą z dołu do góry, faceci odwracają się przez ramię, a stulejki uciekają wzrokiem. Zawsze miała swobodę, chodziliśmy osobno na imprezy, ufaliśmy sobie. W prezencie urodzinowym dałem jej możliwość zrobienia sesji w bieliźnie. Zdjęcia rewelacyjne. Spodobało jej się, zrobiła kolejne zdjęcia, dostała kilka zleceń reklamowych...
@thekrepa: troszkę się pośmiałem, ale coś w tym jestem... Co nie zminia faktu, że tego kwiatu to pół światu, jak nie jesteś jakiś szpetny i masz coś w głowie cziluj się... :D znajdziesz innego jak by co 10na 10, a może trafi sie wyrozumiała i dobra w łóżku :D
@LaTuaOmbra: nie wydaje mi się ze jestem niedojrzaly. Od Ciebie jestem młodszy może o 2-3 lata. Po prostu to moje doświadczenie przemawia. Wiem ze zawsze ktoś tam jest lepszy i dlatego też nie siadam na laurach tylko prę do przodu ;-).

Moja dziewczyna z którą jestem juz parę lat to taka 7-8/10. Dla mnie bardzo ładna, innym facetom tez się podoba ale wiem ze nigdy nie będzie przypalu z jakimś starym
@thekrepa: z tego co piszesz jest głupia, a skoro jest glupia to na jakiej podstawie wyliczyłeś wskaźnik fappabla na poziomie 10/10? Dla mnie to schodzi juz do 6/10 co najmniej.

To jak kupić francuski samochód bo jest ładny, z silnikiem 1.1 tdi w automacie i kombi. Niby ok, niby komfortowy niby niskie spalanie, dziadkom sie podoba bo praktyczny, ale jak przyjdzie co do czego to furmanka z węglem i chorym koniem
Mówisz o tym ze rzucę moja aktualna bo spotkam 10/10. No widzisz, ja nie patrzę tylko na wygląd. Niech sobie będzie gdzieś tam będzie 10/10 ale wiem ze one najczęściej w 99.999% mają zrypane w mózgu. Albo kończyły turystykę, albo nie mają pracy albo zero zainteresowań itd. Taka lalka ładnie wygląda i tylko to. Dlatego nie rzuce ;-)


@Mandalorethegreat: Widzisz sam sobie przeczysz. Dlaczego zakładasz że idealna pod względem wyglądu i