Agencja Moodys' obniżyła prognozę wzrostu PKB Polski na 2020
No to jedziemy z tym PLN/EURO na +4.5 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#waluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just_Jump: Raczej już było w cenie.
Ale dalsza deprecjacja moim zdaniem możliwa.
Cały czas jest wysoka inflacja. Niskie stopy tylko pomagają.
Pytanie jaki wpływ będzie miała pandemia. Jest możliwy spadek cen, bo ludzie nie będą chcieli wydawać pieniędzy.
Ale z drugiej strony mogą sprzedawać PLN za EUR/USD/CHF, żeby obronić się przed inflacją (co z kolei prowadzi do dalszej deprecjacji). Do hiperinflacji jeszcze daleko.
  • Odpowiedz
@Jarczur: standardowo wypłatę gotówkową z konta walutowego można zrobić w oddziale, który obsługuje daną walutę. W obecnej sytuacji zachęcamy do skorzystania z kantoru lub zlecenia przelewu na konto w PLN.
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirabelki. W związku z tym co dzieje się w naszym chlewie #koronawirus
Mam pytanie odnośnie oszczędności, jestem kompletnym budyniem jeśli chodzi i kwestie ekonomiczno-prawne a na internecie jest pełno sprzecznych, sponsorowanych artykułów itd, a z doświadczenia wiem że na wykopię jest mnóstwo ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przechodząc do sedna.Mam 10k oszczędności (xD) Chciałbym przewalutować te pieniądze na euro/dolary (wolałbym ojro) nie chce zarobić, wiem że
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba koniec zjazd PLN/EUro z 4.49 na 4.45 nie ma co liczyc na wzrosty Wirus ma siłe ale medialną. Dla większośc jak grypa
#waluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś ogarnia co się o--------a z waluta euro, USD CHF ( ͡° ʖ̯ ͡°) ? Przecież złotówka traci wartość masakrycznie, czeka nas porządny kryzys #euro #waluty #kryzys
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawello1944: Oczywiścię, że czeka kryzys, nasza gospodarka stoi gdzie inne z----------ą na 100% to złotówka spada. Ale załóżmy gdy Strategia Polski okaże się najlepsza (czyli izolacja chorych itp) a Wielka Brytania będzie miała kryzys z powodu koronawirusa to Polska złotówka będzie się umacniała tak samo USD spadnie bo Trump też nic nie robi.
  • Odpowiedz
Ej, #waluty, będzie tutaj jakaś korekta czy lecimy w kosmos? XD

Echhh, aż przypomina mi się końcówka 2017 i #bitcoin - been there, done that.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak myslicie w perspektywie roku będzie problem ze złotówkami oraz dojdziemy do 5 zł usd/eur ? bo w chwili obecnej jak tak patrzę to zaraz złotówkę będę mógł w-----ć do śmietnika
#waluty #koronawirus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Student_AWAS ja tam zrobilem co moglem i juz mam zamiar spać spokojnie :D Wxzoraj jak bylo po 4.38 chciałem kupowac ale jak zwykle cebula kazala poczekac az stanieje. I tak staniał że dzis po 4.50 kupilem xD biznes życia. No ale trudno, pieniądze to dla mnie tylko muss żeby przeżyć i nie lubie nimi obracać xd nie ma też co się nad nimi modlić ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
Mam 100k oszczędności w mbanku, jakąś część chciałbym wymienić na euro/dolany.
Nigdy tego nie robiłem więc pytam - jaki jest najlepszy sposób na taką wymianę? Włączenie i wymiana w mKantorze jest ok czy są inne lepsze sposoby? Mirki doradźcie :D
#finanse #waluty #euro #mbank
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lyman11: ja powtórzę tu, to co pisałem pod innym wpisem

cinkciarz.pl w najgorszym scenariuszu tj. recesji (a jest to wielce prawdopodobne) - przewiduje dalsze duże osłabianie złotego. Z mojej kilkuletniej obserwacji mogę jedynie powiedzieć, że ich prognozy zwykle się sprawdzają. I kiedy w pracy mam do wymiany duże kwoty - to zawsze przed sprawdzam ich analizy.

Szczyt pandemii koronawirusa najprawdopodobniej jeszcze przed nami, a twarde dane makroekonomiczne, które zaczną napływać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spitfire92: w Revolucie
a jeśli pytasz o kantor stacjonarny, to wszystkie na mieście mają podobne kursy (nie licząc tych w galeriach, tam trochę drożej), więcej wydasz na paliwo jeżdżąc po mieście niż zaoszczędzisz na kursie.
  • Odpowiedz
jaki jest glowny powod spadku zlotowki? niektore waluty wachodnio europejskie tez spadaja tak do zlotowki jak HUF czy UAH ale np chorwacka nie bardzo
#waluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach