Czy obniżenie stóp procentowych będzie miało wpływ na wzrost waluty euro? #kryzys #euro #waluty #gospodarka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
613
Dolar powyżej 4 złotych, frank po 4,23 zł

Katastrofa na polskim złotym.
z- 230
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@Just_Jump: też jestem ciekaw opini
- 1
@Just_Jump: Raczej już było w cenie.
Ale dalsza deprecjacja moim zdaniem możliwa.
Cały czas jest wysoka inflacja. Niskie stopy tylko pomagają.
Pytanie jaki wpływ będzie miała pandemia. Jest możliwy spadek cen, bo ludzie nie będą chcieli wydawać pieniędzy.
Ale z drugiej strony mogą sprzedawać PLN za EUR/USD/CHF, żeby obronić się przed inflacją (co z kolei prowadzi do dalszej deprecjacji). Do hiperinflacji jeszcze daleko.
Ale dalsza deprecjacja moim zdaniem możliwa.
Cały czas jest wysoka inflacja. Niskie stopy tylko pomagają.
Pytanie jaki wpływ będzie miała pandemia. Jest możliwy spadek cen, bo ludzie nie będą chcieli wydawać pieniędzy.
Ale z drugiej strony mogą sprzedawać PLN za EUR/USD/CHF, żeby obronić się przed inflacją (co z kolei prowadzi do dalszej deprecjacji). Do hiperinflacji jeszcze daleko.
- 0
W oddziale PKO ;)
@Jarczur: standardowo wypłatę gotówkową z konta walutowego można zrobić w oddziale, który obsługuje daną walutę. W obecnej sytuacji zachęcamy do skorzystania z kantoru lub zlecenia przelewu na konto w PLN.
- 3
na co wymienić osczędności w PLN? dolar / euro / frank?
#waluty #ekonomia #inwestycje #inwestowanie #forex #gielda
#waluty #ekonomia #inwestycje #inwestowanie #forex #gielda
- 2
Hej Mirki i Mirabelki. W związku z tym co dzieje się w naszym chlewie #koronawirus
Mam pytanie odnośnie oszczędności, jestem kompletnym budyniem jeśli chodzi i kwestie ekonomiczno-prawne a na internecie jest pełno sprzecznych, sponsorowanych artykułów itd, a z doświadczenia wiem że na wykopię jest mnóstwo ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przechodząc do sedna.Mam 10k oszczędności (xD) Chciałbym przewalutować te pieniądze na euro/dolary (wolałbym ojro) nie chce zarobić, wiem że
Mam pytanie odnośnie oszczędności, jestem kompletnym budyniem jeśli chodzi i kwestie ekonomiczno-prawne a na internecie jest pełno sprzecznych, sponsorowanych artykułów itd, a z doświadczenia wiem że na wykopię jest mnóstwo ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przechodząc do sedna.Mam 10k oszczędności (xD) Chciałbym przewalutować te pieniądze na euro/dolary (wolałbym ojro) nie chce zarobić, wiem że
- 0
Chyba koniec zjazd PLN/EUro z 4.49 na 4.45 nie ma co liczyc na wzrosty Wirus ma siłe ale medialną. Dla większośc jak grypa
#waluty
#waluty
- 0
@pawello1944: Bo PLN to śmieć do podtarcia tyłka co najwyżej.
Chociaż teraz trzeba uważać, bo nie wiadomo czy przez odbyt też się idzie zarazić.
Chociaż teraz trzeba uważać, bo nie wiadomo czy przez odbyt też się idzie zarazić.
@pawello1944: Oczywiścię, że czeka kryzys, nasza gospodarka stoi gdzie inne z----------ą na 100% to złotówka spada. Ale załóżmy gdy Strategia Polski okaże się najlepsza (czyli izolacja chorych itp) a Wielka Brytania będzie miała kryzys z powodu koronawirusa to Polska złotówka będzie się umacniała tak samo USD spadnie bo Trump też nic nie robi.
- 0
Jak myslicie w perspektywie roku będzie problem ze złotówkami oraz dojdziemy do 5 zł usd/eur ? bo w chwili obecnej jak tak patrzę to zaraz złotówkę będę mógł w-----ć do śmietnika
#waluty #koronawirus
#waluty #koronawirus
- 1
@ewelinulla: Wiem że mozna gdybać ale liczę że znajda się osoby które analizuja sytuacje i są wstanie chociaż część przewidzieć.
@EntryMode: Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć, a jeśli tak twierdzi, to kłamie. Trzeba dywersyfikować oszczędności, to jedyna rada.
- 2
Pisiorki rozdały kasę i nie ma na interwencję na walucie? XD
#polska #ekonomia #gospodarka #koronawirus #gielda #waluty
#polska #ekonomia #gospodarka #koronawirus #gielda #waluty
Komentarz usunięty przez moderatora
@Student_AWAS: a daj spokój. Tydzien temu miałem kupować euro po 4.30 a dziś kantor woła 4.50 xd
konto usunięte via Android
- 1
@Student_AWAS ja tam zrobilem co moglem i juz mam zamiar spać spokojnie :D Wxzoraj jak bylo po 4.38 chciałem kupowac ale jak zwykle cebula kazala poczekac az stanieje. I tak staniał że dzis po 4.50 kupilem xD biznes życia. No ale trudno, pieniądze to dla mnie tylko muss żeby przeżyć i nie lubie nimi obracać xd nie ma też co się nad nimi modlić ( ͡º ͜ʖ͡º
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
@Kamillos33 @dundy123 też wymienialem. Nie ma prowizji bo jest już wliczona w kursach kantorów.
Kupione, mam nadzieję że nie na najwyższej górce. No dobra, to zobaczymy co się bedzie działo :)
#koronawirus #waluty #walutycoronavirus2020
#koronawirus #waluty #walutycoronavirus2020
źródło: comment_1584440801SCxfaUX6Gd34Pgne6wtQ68.jpg
Pobierz- 0
- 1
@KONONOWlCZ: ta złotego, myslisz ze do ilu wskoczy?
@lyman11: ja powtórzę tu, to co pisałem pod innym wpisem
cinkciarz.pl w najgorszym scenariuszu tj. recesji (a jest to wielce prawdopodobne) - przewiduje dalsze duże osłabianie złotego. Z mojej kilkuletniej obserwacji mogę jedynie powiedzieć, że ich prognozy zwykle się sprawdzają. I kiedy w pracy mam do wymiany duże kwoty - to zawsze przed sprawdzam ich analizy.
cinkciarz.pl w najgorszym scenariuszu tj. recesji (a jest to wielce prawdopodobne) - przewiduje dalsze duże osłabianie złotego. Z mojej kilkuletniej obserwacji mogę jedynie powiedzieć, że ich prognozy zwykle się sprawdzają. I kiedy w pracy mam do wymiany duże kwoty - to zawsze przed sprawdzam ich analizy.
Szczyt pandemii koronawirusa najprawdopodobniej jeszcze przed nami, a twarde dane makroekonomiczne, które zaczną napływać
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Spitfire92: w Revolucie
a jeśli pytasz o kantor stacjonarny, to wszystkie na mieście mają podobne kursy (nie licząc tych w galeriach, tam trochę drożej), więcej wydasz na paliwo jeżdżąc po mieście niż zaoszczędzisz na kursie.
a jeśli pytasz o kantor stacjonarny, to wszystkie na mieście mają podobne kursy (nie licząc tych w galeriach, tam trochę drożej), więcej wydasz na paliwo jeżdżąc po mieście niż zaoszczędzisz na kursie.
@kabzior: Zgadza się :D dzięki
#waluty #inwestycje #chf
Murki co się dzieje z CHF? Euro i USD leci w górę jak głupie a frank tanieje. Miałem kupować USD i EUR, ale chyba się wstrzymam trochę czasu - mam nadzieję, że to chwilowa górka : (
Murki co się dzieje z CHF? Euro i USD leci w górę jak głupie a frank tanieje. Miałem kupować USD i EUR, ale chyba się wstrzymam trochę czasu - mam nadzieję, że to chwilowa górka : (
@szczesliwa_patelnia: kupuj teraz będzie tylko rosnąć, złotówka to śmieciowa waluta
- 6
Tak, od 13 marca potaniał już z 4,14 na 4,24.
jaki jest glowny powod spadku zlotowki? niektore waluty wachodnio europejskie tez spadaja tak do zlotowki jak HUF czy UAH ale np chorwacka nie bardzo
#waluty
#waluty
























No to jedziemy z tym PLN/EURO na +4.5 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#waluty