Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wymieniłem trochę #euro tak 3k za 4,38 pln. Jak myślicie lecieć grubo z wymianą kilkudziesięciu tysięcy? #waluty
Poważnie proszę, bez uszczypliwości :) młodsi bez oszczędności proszę nie zaśmiecajcie postu.

Wymieniać większą ilość eur -> pln

  • Tak 31.4% (11)
  • Nie 68.6% (24)

Oddanych głosów: 35

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zapaczony: w sumie to zostaję w Polsce i korzystam z naszej waluty, mam sporo oszczędności w euro, nie kupowałem tego euro, zarobiłem je przez x lat. Nie bawię się w handel i forexy. Nie znam się w temacie, trzymam kasę w euro ze względu na jego względną stabilność (tak mi się wydaje ale się nie znam).
  • Odpowiedz
Mirki sprzedawać euro i dolary czy jeszcze poczekać? Dobry kurs jest a obawiam się że to jebnie, ktoś obeznany może się wypowiedzieć? #waluty #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy komuś działa infolinia do Alior Banku?
Dzwonię od poniedziałku codziennie, aby odblokować dostęp do platformy, która notabene nie działa mi po ostatniej aktualizacji (błąd połączenia).
Co się z nimi dzieje?

#forex #aliorbank #aliortrader #ecn #waluty #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FustanD: nie ma jeszcze 4,39 ale w tym tempie dziś albo jutro i 4,50 może pęknąć, co byłoby katastrofą.

Nie podpowiem Ci co zrobić, nie jestem ekspertem, ale często wymieniam walutę, bo mieszkam w dwóch krajach.

Osobiście trzymam wszystko w EUR i wolę pogodzić się z paroma groszami straty przy przewalutowaniu niż ryzykować większą stratę w wypadku wywalenia kursu w górę i możliwej hiperinflacji. EUR w tej chwili chyba najbezpieczniejsze,
  • Odpowiedz
@bedoe7s: ja też mam ustawiony pułap 4,40 dla € ale zapowiada się dużo wyższy kurs, także może warto jednak poczekać xd ja w każdym razie czekam i będę trzymać rękę na pulsie. Nie ukrywam, jara mnie perspektywa 4,5 i więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miałem wołać za tydzień, ale wołam już dziś, bo kurs zaczyna szybować. Jeszcze wczoraj wieczorem trzymał stabilne 4,31/4,32, od około 9 zaczął piąć się wzwyż, teraz już dochodzi do 4,36 i jest stabilny wzrost. Z pewnością to pokłosie dalszego spadku na polskiej giełdzie i wzrostu zakażeń koronawirusem z perspektywa na 1000 osób wg ministra zdrowia w ciągu kolejnego tygodnia.

#waluty #koronawirus

Edit: kurs przekracza już 4,36 momentami.

@
papaj2137 - Miałem wołać za tydzień, ale wołam już dziś, bo kurs zaczyna szybować. Je...

źródło: comment_1584019448Ra8vV6VLIHuygaDNshEzza.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konto-na-sobote: ostatnie wydarzenia mówią ze bitek nie jest alternatywnym złotem, i poleciał ostro na łeb, w dodatku bitek nie przeżył żadnego kryzysu by stwierdzić na ile jest bezpieczną przystanią. Jedyny argument za bitcoin to nadchodzący halving
  • Odpowiedz