via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Złotówka leci ostro teraz w dół. A co będzie jak zachodnie gospodarki dopiero zaczną dołować. Później zaczęli wprowadzać obostrzenia itd. U nas będzie mniej zachorowań i powoli wszyscy wrócą do zakupów i korzystania z usług. Powinno się szybko odbić? W dodatku dolar dopiero będzie leciał bo USA nieprzygotowane na wirusa, niedługo jeszcze mniejsze zapotrzebowanie na ropę..

#waluty #dolar #euro #ekonomia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luki201: No, kumaty Trader21 od dawna twierdzi, że na dłuższą metę nie ma sensu wchodzić w dolara czy franka.
Zresztą.. co do dolca.. waluta globalna, ale FED już wyzbył się wszelkich argumentów. Jebnie (a pewnie jebnie) i jest problem.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kone1963: sa prowizje z kosmosu bo paypal to gowno i 30% transakcji krypto---->paypal to chargebacki albo blokady kont. Nie rozumiem, czemu ktokolwiek jeszcze korzysta z tego gowna jakim jest paypal
  • Odpowiedz
1$ za 4,15 zł( ͡° ʖ̯ ͡°)
#waluty #finanse #gospodarka #ekonomia

Co Twoim zdaniem stanie się z dolarem?

  • Będzie dalej rósł 61.4% (54)
  • Wróci do ceny 3,80-3,85 22.7% (20)
  • Zostanie przy obecnym kursie 6.8% (6)
  • Spadnie poniżej 3,80 9.1% (8)

Oddanych głosów: 88

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiodooor: to trzymaj. Jak masz duzo, to sobie czesc wymien na dolary, juany, jeny. Polska produkuje, ziemniaki, czesci do niemiecki aut, zszywacze. Jak bedziesz potrzebowal telewizora albo generatora do elektrowni to euro/dolar sie przyda.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach