Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PLN/Euro przebijaj 4.6 zł śmiało nie bój sie korony nie było a ty byłeś po 4.8 pamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#waluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ekonomia #gielda #waluty macie jakieś teorie co się odjaniepawla na złotówce? Nawet hrywna tak nie nurkuje, to jakiś atak spekulacyjny czy celowo premier Vateusz tak robi co by rezerwy dewizowe wypuścić po dobrej cenie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@never_soba: moja babka mawiała „jeden czuł i sie zesrał” ( ͡° ͜ʖ ͡°) była niewykształconą ale mądrą kobietą po przejściach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- Nie kupuj na górce, poczekaj
- Ok, trzeba zachować rozsądek. O k.., następna górka!
- Spokojnie, trzeba przeczekać
- Następna! I kolejna, za każdym odświeżeniem strony rośnie! Zostałem z niczym :))) Co się stało mistrzu? Mistrzu? Mistrzu???
#waluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam trochę dolarów i franków w gotówce, widzę, że zrobiło się dynamicznie na rynku. Jak mogę je wpłacić na konta walutowe do których posiadam karty płatnicze? bank t-mobile (nie posiada placówki). Czy wpłatomaty (euronet) przyjmują waluty i przelewają tą kwotę na konto walutowe czy od razu je przekształcają na złotówki (powodowało by to podwójne przewalutowanie)?

#waluty #banki #finanse
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Korona czeska w dół złotówkach dół.
Jak ocalić oszczędności?
Mam 80.000 czk

Zmienić na Euro dolar?
Nie wiem.
#waluty #inwestycje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego euro i dolara tak wystrzeliło w górę?
Przecież jeśli chodzi o euro to też będą dodrukować hajs tak samo jak NBP.
Pytanie laika.
#waluty #ekonomia #euro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Going34: Polska jest w koszyku walut krajów rozwijających się - te kraje nie mają inwestorów krajowych i polegają na globalnych funduszach. Globalne fundusze w momencie kryzysu wyprzedają egzotyczny szajs żeby pokryć straty na rynkach ojczystych.
  • Odpowiedz
Raj dla spekulantów.
Złotówką przy takich wydarzeniach jest tak łatwo manipulować, że to się w głowie nie mieści!
Prezes uruchamia QE, wywołanie paniki, podsycanie paniki w Internecie i mamy zjazd :)
Później realizacja zysków, uspokojenie, znowu atak i tak w kółko.
#waluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spokojnie, poczekajmy tydzień i rynek zostanie zweryfikowany. Kurs złotówki powinien utrzymać się na poziomie <4,5 zł/euro.
#waluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurs skacze jak stara ku*wa. W ciągu godziny w kantorze santander wahania o 3 grosze.
#waluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guan zostawiłem sobie ze 3 koła zł w gotówce, 1200 zł na koncie, a resztę trzymam w złocie, euro, dolanach i frankach. Nigdy nie bawiłem się w takie kombinacje i wszystko w złotówkach zawsze miałem, ale jak posiedziałem na tagach typu #gielda to szybko wyszedłem na ludzi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Jeszcze we wtorek udało mi się wypłacić papierowe dolary z Pekao SA. Ale kasjer mówił, że to już końcówka. Natomiast sztandarowy pisi bank PKO BP już od poniedziałku w ogóle nie realizuje przekazów Western Union.

#waluty #euro #pln #zlotowka #gielda #koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach