Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@RobotKuchenny9000: Ale gordona Gekko to ty szanuj :D
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
PLN/Euro przebijaj 4.6 zł śmiało nie bój sie korony nie było a ty byłeś po 4.8 pamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#waluty
#waluty
- 2
@dzik001: Jesteśmy stosunkowo bogatym narodem z dużymi oszczędnościami i poza strefą euro.
- 1
@dzik001: złotówka do hrywny była w trendzie wzrostowym od 3 miesięcy. Teraz wszelkie podstawy tego trendu wzrostowego szlag trafił, stąd redukcja części umocnienia PLN do UAH.
https://i.imgur.com/FWRI53r.png
Natomiast wszystkie waluty tracą do USD/CHF/JPY/EUR. Wszystkie. Jedne mocniej inne mniej, w ramach liderów prowadzi - na razie - USD, ale do nich tracą wszyscy.
https://i.imgur.com/FWRI53r.png
Natomiast wszystkie waluty tracą do USD/CHF/JPY/EUR. Wszystkie. Jedne mocniej inne mniej, w ramach liderów prowadzi - na razie - USD, ale do nich tracą wszyscy.
źródło: comment_1584618293o5GiILx1XCxMW5R7wND1Mz.jpg
Pobierz- 0
Czy euro jeeszcze skoczy ? jak myślicie jest szansa ?
#waluty
#waluty
@Kingside: na 2k21 euro po 6 ziko. Tendencja w stosunku do złotówki rosnąca dalej i od 2k21 atak na 7 ziko . Wziąłem to z przeczucia ;)
- 0
@never_soba: moja babka mawiała „jeden czuł i sie zesrał” ( ͡° ͜ʖ ͡°) była niewykształconą ale mądrą kobietą po przejściach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- Nie kupuj na górce, poczekaj
- Ok, trzeba zachować rozsądek. O k.., następna górka!
- Spokojnie, trzeba przeczekać
- Następna! I kolejna, za każdym odświeżeniem strony rośnie! Zostałem z niczym :))) Co się stało mistrzu? Mistrzu? Mistrzu???
#waluty
- Ok, trzeba zachować rozsądek. O k.., następna górka!
- Spokojnie, trzeba przeczekać
- Następna! I kolejna, za każdym odświeżeniem strony rośnie! Zostałem z niczym :))) Co się stało mistrzu? Mistrzu? Mistrzu???
#waluty
- 0
Mam trochę dolarów i franków w gotówce, widzę, że zrobiło się dynamicznie na rynku. Jak mogę je wpłacić na konta walutowe do których posiadam karty płatnicze? bank t-mobile (nie posiada placówki). Czy wpłatomaty (euronet) przyjmują waluty i przelewają tą kwotę na konto walutowe czy od razu je przekształcają na złotówki (powodowało by to podwójne przewalutowanie)?
#waluty #banki #finanse
#waluty #banki #finanse
Korona czeska w dół złotówkach dół.
Jak ocalić oszczędności?
Mam 80.000 czk
Zmienić na Euro dolar?
Nie wiem.
#waluty #inwestycje
Jak ocalić oszczędności?
Mam 80.000 czk
Zmienić na Euro dolar?
Nie wiem.
#waluty #inwestycje
@Going34: bo to waluta opierająca się na największych gospodarkach świata a nie na kartonie sklejonym gównem
@Going34: Polska jest w koszyku walut krajów rozwijających się - te kraje nie mają inwestorów krajowych i polegają na globalnych funduszach. Globalne fundusze w momencie kryzysu wyprzedają egzotyczny szajs żeby pokryć straty na rynkach ojczystych.
Raj dla spekulantów.
Złotówką przy takich wydarzeniach jest tak łatwo manipulować, że to się w głowie nie mieści!
Prezes uruchamia QE, wywołanie paniki, podsycanie paniki w Internecie i mamy zjazd :)
Później realizacja zysków, uspokojenie, znowu atak i tak w kółko.
#waluty
Złotówką przy takich wydarzeniach jest tak łatwo manipulować, że to się w głowie nie mieści!
Prezes uruchamia QE, wywołanie paniki, podsycanie paniki w Internecie i mamy zjazd :)
Później realizacja zysków, uspokojenie, znowu atak i tak w kółko.
#waluty
Spokojnie, poczekajmy tydzień i rynek zostanie zweryfikowany. Kurs złotówki powinien utrzymać się na poziomie <4,5 zł/euro.
#waluty
#waluty
- 0
Kurs skacze jak stara ku*wa. W ciągu godziny w kantorze santander wahania o 3 grosze.
#waluty
#waluty
Komentarz usunięty przez autora
- 143
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Guan: @WillyJamess: @alex-fortune: uwielbiam te ostatnie lizanie się po fiutach wykopowych ekonomistów xD
- 0
@KaMaTwo: Wszystko przed nami. Osobiście wolę mieć minimum w złotówkach, reszta franki, trochę w ojro
Komentarz usunięty przez moderatora
Złotówka będzie jeszcze spadać? Co kupić ? Lepsze Euro czy Dolar ?? Czy czekać;) i wierzyć w złotego xD
#waluty
#waluty
- 0
@bbart: Ja brałem online, nie miałem możliwości wybrać się do kantoru:)
- 1
- 2
- 0
@czlowiekbutelka: tak i to bardzo
- 0
@staryalejary11: w nocy byla niezla jazda




























#waluty