#ingbank #waluty #kantor #euro

Czy przewalutowanie pieniedzy opłaca się w kantorze internetowym w ING? Orientuje się ktoś czy pobierają jakąś opłatę? Czy jednak może bardziej opłaca się przejść do stacjonarnego kantora?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki chciałbym przewalutować trochę swoich pieniędzy a jestem w tym kompletnie zielony, w jakim internetowym kantorze najlepiej się zarejestrować ? Jak wyglądają wpłaty i wypłaty środków ? Jakie prowizje ?
#waluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AliGadzeciarz_pl: uniwersytet wykopu wydzial ekonomia :D

To są oczekiwania, a to rzeczywistość: Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy, 3 piętro, pokój 312
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak myślicie opłaca się już teraz wymieniać euro na zł czy czekać/ewentualnie wypłacać euro ? #euro #waluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki z #inwestycje zagwozdka. Bezpieczne w obecnej sytuacji będzie kupno srebra? Czy możliwe są bankructwa brokerów? Mam trochę euro i franków i zaczynam szukać jakiejś "twardej" inwestycji póki na walutach północ. Srebro bardziej mi się podoba niż złoto tyle że kupno fizycznego nie wchodzi w grę ze względu na vat:/

#waluty #gpw #gielda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Srebro bardziej mi się podoba niż złoto tyle że kupno fizycznego nie wchodzi w grę ze względu na vat:/


@kondzio_kolega: W estoni nie płacisz VAT za zakup fizycznego metalu, a że jest w UE nie ma problemu z transportem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tego naganiacze od złota już nie powiedzą
  • Odpowiedz
#waluty #inwestycje #walutycoronavirus2020 #januszebiznesu

Na potrzeby wyjazdów i zakupów zagranicznych mam w mbanku otwarty konta walutowe i dostęp do kantoru.
Nie znam sie na inwestycjach, ale patrząc na to co dzieje się z kursami waluty chodzi mi po głowie zakup waluty.

Załóżmy sytuację, ze w moim banku kupuje EUR w cenie 4,60 za 100 000 PLN. Następnie ustawiam dyspozycje sprzedaży jeśli cena spadnie poniżej ceny zakupu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie że warto jak tak dolar z dnia na dzień leci do góry to oszczędności przewalutować? A jeśli tak to jaka byłaby najlepsza metoda?
Jak coś tylko się pytam, nie wieszcze upadku złotówki czy coś. No i nie jestem milionerem, nie chce się obudzić z ręką w nocniku po prostu
#dolar #kryzys #waluty #bankowosc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mnichuy: no logiczne, ale nikt nie zna przyszłości, żeby powiedzieć "tak wchodź teraz, niżej nie będzie" albo "poczekaj na korektę za tydzień".
Nie piszę niczego po złości. Sporo wpisów właśnie na temat ochrony kapitału, a nikt nie spojrzy w tag, że już te pytania po prostu były.
  • Odpowiedz