Witam. Chciałbym zapytać czy legalny jest obrót walutą w większej skali. Mam na myśli wpłacenie około 100 000zł na konto revolut (prosta, darmowa wymiana na dolara po dobrym kursie). Następnie obrót tą kwotą. Przy wzroście kursu o 3 grosze jest to ponad 700zł zysku. Na revolucie można ustawić automatyczną wymianę bez konieczności obserwacji kursu 24h. Czy coś takiego na takich kwotach jest w pełni legalne?
#banki
#zarabianiewinternecie
#zarabianie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gospodarka #heheszki #waluty

Ojeje rubel właśnie dobił do magicznych -13% straty w okresie 30 dniowym( ͡º ͜ʖ͡º)
https://kresy.pl/wydarzenia/rosja-bank-centralny-gotow-do-sprzedawania-rezerw-walutowych-celem-ratowania-rubla/

A ropcia nie płynie po 80dolców za baryłę od jakiegoś czasu to rezerwy liche( ͜͡ʖ ͡€)
T.....o - #gospodarka #heheszki #waluty 

Ojeje rubel właśnie dobił do magicznych -...

źródło: comment_1583878562A2ltQnh9xe1vg59DQ427KE.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tonari_Totoro: Ej no ale to przecież nie jest zła wiadomość. Pensje są i tak w rublach a dostają więcej pieniędzy za sprzedana ropę. Tylko zwykłym ludziom będzie się gorzej żyło, ale sam rząd korzysta na słabym.rublu
  • Odpowiedz
Aktualny kurs EUR to 4.31 PLN i nieznacznie rośnie, przekraczając całkiem niedawno barierę 4.30, która przez większość ostatnich 365 dni była raczej nie do pokonania na stałe (z drobnymi, krótkotrwałymi skokami).

Plusujacych zawolam za tydzień i zobaczymy jak rozwój epidemii koronawirusa w Polsce, tego jak sobie będziemy radzić oraz spadki giełdowe wpłyną na kurs w skali tego tygodnia.

#waluty #gielda #koronawirus
papaj2137 - Aktualny kurs EUR to 4.31 PLN i nieznacznie rośnie, przekraczając całkiem...

źródło: comment_15837585394XrojSSehUCCluEaSEG3qU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
Tak jak pisałem wcześniej kto tego jeszcze nie zrobił to ostatni moment żeby zabezpieczyć się w twardej walucie. Twardej czyli w naszym regionie Euro. Dolar leci jak glupi w dół i nic go już nie zatrzyma. Euro pnie się jak oszalałe (ale pisałem już tu o tym)
Ktoś ostatnio napisał żebym dał znać następnym razem w co zainwestować więc podałem już wcześniej euro i znowu się nie pomylilem ;)
Jak narazie znowun
Caracas - Tak jak pisałem wcześniej kto tego jeszcze nie zrobił to ostatni moment żeb...

źródło: comment_1583740185RKgQPdbOuiRLzabF10BSys.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@piczu ropa + wirus + załamanie dostaw w chin + załamanie giełdy w USA + to że bez chin USA nie istnieją ;) realną wartość dolara może spaść poniżej 3 zł i to spokojnie w dłuższej perspektywie. Teraz dolar jest mocno przeszacowany
  • Odpowiedz
@Chicane: niestety, ale kiepsko to wszystko wygląda. Nie chcę się za bardzo rozpisywać, ale światowa gospodarka i tak w ostatnich latach jest na kroplówce. Jeśli obcięcie stóp procentowych, QE i helicopter money nie pomogą, to czeka nas dodruk, bo obecnego zadłużenia i tak już nie da się spłacić. Chcąc natomiast zabezpieczyć się przed inflacją, najlepszym rozwiązaniem chyba będzie fizyczne złoto, srebro i obligacje indeksowane inflacją.
  • Odpowiedz
@cozzezeszwecji: diabli wiedzą - serio :). Patrząc na giełde i ucieczkę kasy w stronę t-bondów, to dolar się będzie umacniał jako bezpieczna przystań i jego wartość względem euro będzie rosła. Ale jeśli gruchnie wiadomość, że jakieś ognisko zarażeń w USA się rozprzestrzenia tak jak np. we Włoszech albo w Korei, to rynek może stwierdzić, że EUR to jednak lepszy pomysł na przeczekanie.
  • Odpowiedz
Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii nt sytuacji i najbliższej przyszłości USD w kontekście obecnej sytuacji - koronowirus, w związku z nim nurkujące giełdy światowe (na dzień dzisiejszy w 5 dni WIG20 -15%, DowJones -12%, NIKKEI -10%), możliwa światowa recesja.
Złotówka leci na pysk, to chyba było do przewidzenia, bo gospodarkę mamy słabą, USD od stycznia br umocnił się do EUR, ale zaczął spadać, tak samo do JPY. Sporą część oszczędności mam w USD,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirków. Jako, że mamy szczyty, pora dać wam zarobić i chciałbym przylaczyc sie do zabawy. Zastanawiam się nad brokerem, który ma i polskie i zagraniczne spółki. Doświadczenie mam z giełd z kryptowalutami. Jakiego brokera byście polecili? Chcialbym zainwestowac około 1k pln, wiem, że dla nie jednego to drobne, ale moim celem jest nauczenie się trendów rynku. Interesuje mnie liczby, jak i informacje ze świata. Jestem uzależniony od czytania i często moje
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach