Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Poligraf_Poligrafowicz: @lastro: właściwie to 33%
a jak policzyć? Proste!
albo spadnie, albo wzrośnie, albo pójdzie bokiem
a jak policzyć? Proste!
albo spadnie, albo wzrośnie, albo pójdzie bokiem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak myślicie, ile jebnie dolar do euro. Myśle, żeby strzelić longa na EURUSD, tylko czekam aż zachowa się wykres, bo wydaje mi się, ze będzie flag continution za niedługo patrząc na wykres, bo wątpię żeby było przebicie podstawy w dół
#gielda #inwestowanie #waluty #forex
#gielda #inwestowanie #waluty #forex
Czołem miraski. Czy jest sens przerzucić np 50% oszczędności w $ jako ucieczkę przed ewentualną pędzącą inflacją? jeżeli tak to w cashu czy konto walutowe? może coś polecacie.
#revolut moim zdaniem jest bezpieczny na max 1k pln na ew. drobne wydatki
#waluty trochę #koronawirus #inflacja #ekonomia
#revolut moim zdaniem jest bezpieczny na max 1k pln na ew. drobne wydatki
#waluty trochę #koronawirus #inflacja #ekonomia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Borntobefit: Czyli innymi slowy GBP/EUR/CHF>USD>PLN? Wiem własnie ze zlotówka bedzie dostawać ale mowi się ze dolar jest na koncu lancucha walut które dostaja po dupie. w gbp i eur nie wiedze, CHF moze byc opcją...
Mirki moze ktory chetny na #inwestycje z #palikot #ekonomia #biznes #waluty fla zasiegu #browarhipster
źródło: comment_1585924511gMfSTujlEW75i1HzHR6YKA.jpg
Pobierz@1950M Złotówki bym mu nie zawierzył.
@1950M: tak się robi interesy, koles który z wlasnego majatku moglby taka inwestycje zrealizowac szuka jeleni.nie jest to pierwszy taki przypadek. finansowanie spolecznosciowe jest fajne, jesli za startupem stoi mlody student chetny do roboty, z pomyslem ale bez kasy. jesli stoi stary wyjadacz z kasa ktory odniosl mnostwo sukcesow w biznesie - smierdzi z daleka
Czy ktoś ma namiary na instrument (może być lewarowany lub nie) w #waluty #pln #eur lub #usd, który nie jest oparty o kontrakty podlegające rolowaniu?
Warto "zatankować" papierową ropę, która jest tania w przechowywaniu czyli nie podpada np. pod #contango
Czy ktoś ma tickery odpowiednich #etf ?
Mam dostęp do #nyse, #nysemkt, #
Warto "zatankować" papierową ropę, która jest tania w przechowywaniu czyli nie podpada np. pod #contango
Czy ktoś ma tickery odpowiednich #etf ?
Mam dostęp do #nyse, #nysemkt, #
źródło: comment_1585911685z4rN6RwI0H7gCQeeFTSJSJ.jpg
Pobierz@Micros: https://stooq.pl/q/?s=uso.us&d=20200402&c=mx&t=l&a=lg&b=1&r=cl.f
proszę, wykres ETF naśladującego kontrakty a ropę vs cena ropy
widzisz
proszę, wykres ETF naśladującego kontrakty a ropę vs cena ropy
widzisz
- 1
btw ja sie pozbylem juz tej pozycji
@Micros: no spoko widziałem jak napisałeś. Dobrze, bo by Cie przewieźli.
Zatem kwestia contango wyjaśniona empirycznie.
- 0
Halo jest tu ktoś? Cos ucichło na tagu. Sprzedałem € po 4,6 ponad tydzień temu. Myślicie ze to dobry czas zeby dokupić eurasów i sprzedać za 5zł?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#waluty
#waluty
@Cmee_: Paanie, ja dolary kupilem po 3.70, a sprzedalem 4.20( ͡° ͜ʖ ͡°) chiwosc nie poplaca, to nie na moje nerwy
@Mr_Przyjemny: jak to mówią - chciwy traci dwa razy
- 1
właśnie sprzedałem wszystkie dolary, więc oczekujcie górki :)
#waluty
#waluty
@luki201: widać wyraźnie, że dolar osiągnął maximum w tamtym tygodniu, teraz będzie korekta
PLN jest coraz słabszy. Ja nie wiem jak spłacę kredyt w CHF :/ Chyba będzie potrzebna pomoc Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #waluty
#koronawirus #waluty
- 0
Mirki jakie są prognozy na #funt ? Teraz 5.20 najwięcej od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie sprzedać trochę. Raczej droższy już nie bedzie co?
#waluty #uk #kursywalut #kantor
#waluty #uk #kursywalut #kantor
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Czy moment przebicia strefy oporu 4,63 (EUR/PLN) dla euro jeszcze w tym tygodniu? Czas pokaże!
Chyba już czas się przygotować na potężne zakupy walutowe. Back in the 2007-2009 days, bitch! Jeśli historia się powtórzy (a lubi) to złotówkę czeka taki w------l jakiego już od lat nie widziano (wciąż mam nadzieję, że się mylę).
#waluty #euro #andrzejtojebnie #kryzys #finanse
Chyba już czas się przygotować na potężne zakupy walutowe. Back in the 2007-2009 days, bitch! Jeśli historia się powtórzy (a lubi) to złotówkę czeka taki w------l jakiego już od lat nie widziano (wciąż mam nadzieję, że się mylę).
#waluty #euro #andrzejtojebnie #kryzys #finanse
źródło: comment_1585760770rzT3yhFxqiCAsYac4rNnG8.jpg
Pobierz- 1
@Sl_w_k_1: ta bo o ile w czasie wybuchu kryzysu finansowego w 2008 r. spadek złotego działał jak stabilizator (uchronił polską gospodarkę przed recesją), o tyle dziś ten prosty mechanizm raczej nie zadziała bo na obecną chwilę my jak i reszta świata (oprócz Chin) stoimy. Nie ma przepływu towarów albo jest on bardzo ograniczony. Słaby złoty cieszy polskich importerów o ile są pełne możliwości logistyczne przepływu towarów i konsument gotowy do
- 1
@dictionaryman: przecież wykopek to spec od sytuacji bieżących :D teraz wszyscy jesteśmy ekonomistami / analitykami finansowymi :D
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mcsQ: tutaj, ja przewidywałem spadek dolara, ale jeśli myślisz, że wzrost będzie stały to zobaczysz jakie rollercoastery czekają nas na rynkach walut w najbliższym czasie
- 0
Ocho Znowu zaczyna iśc w góre PLN/EURO zobaczymy. Poniżej 4.6 nie ma tematu na razie. 4.8 dawać minimum
#waluty
#waluty
@PanPatolog: Widać, że jest dalszy odpływ kapitału z GPW. Dolar i funt bardzo zyskują, nadal warto kupić waluty.
@dictionaryman: oczywiście, ze teraz jest czas na spekulacje. Ja bym dzisiaj USD nie kupił. Mogę się mylić oczywiście.
#anonimowemirkowyznania
Anonimowe, bo o oszczędności chodzi. Zakładając, że mam około 80 tysięcy złotych oszczędności w gotówce. Co z nimi robić żeby teraz na inflacji wszystkiego nie stracić? Kupować obcą walutę, ma to jeszcze sens na górce, czy czekać aż może spadną kursy?
#finanse #gielda #waluty #gpw
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Anonimowe, bo o oszczędności chodzi. Zakładając, że mam około 80 tysięcy złotych oszczędności w gotówce. Co z nimi robić żeby teraz na inflacji wszystkiego nie stracić? Kupować obcą walutę, ma to jeszcze sens na górce, czy czekać aż może spadną kursy?
#finanse #gielda #waluty #gpw
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
- 21
Komentarz usunięty przez autora
- 8
@pijekubusplay: no jakby zainwestowal przed wirusem to by zarobił w chilere na tym krachu xD
#waluty Jak uważacie, do kiedy potrwa "górka"?
No do kiedy?
- 1-2 dni 12.5% (3)
- max tydzień 12.5% (3)
- dwa- trzy tygodnie 25.0% (6)
- dłużej 50.0% (12)
- 1
brakuje opcji: Jeszcze się nie zaczęła ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
@mutozostaw: W Polsce jeszcze dobrze nie jebło, więc jeszcze się nie zaczęła :)



















#revolut moim zdaniem jest bezpieczny na max 1k pln na ew. drobne wydatki
#waluty trochę #koronawirus #inflacja #ekonomia
Tak to kilku tysiaków aby mieć na wakacje/wyjazdy i nie tracić na przewalutowaniu i łażeniu po kantorach.
Niby to ma gwarancję BFG w Estonii ale myślę że jak p--------e to nigdy tej kasy więcej nie zobaczysz.
Poza tym moim zdaniem chyba już teraz za późno aby wymieniać oszczędności na waluty.
Raczej szedłbym w złoto/btc na revoult.