Wpis z mikrobloga

@Buhaj_47: Obecnie jest weekend, więc porównanie jest bez sensu.

I czy to prawda, że mBank księguje przelewy od kantorów jako zagraniczne i dolicza opłatę?

Jeżeli kantor ma konto w mBanku to nie dolicza.
  • Odpowiedz
@Buhaj_47 Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Nie mamy sztywnego/ stałego kursu dla nowego klienta. Poza posiadanymi przez Ciebie usługami w naszym banku, na kurs ma też wpływ ogólna analiza rynkowa na dany dzień. Konto jest darmowe, pozostaje mi Cię zachęcić, abyś sprawdził to na własnej skórze ;)
  • Odpowiedz
chciałbym wiedzieć jaki jest kurs walut w kantorze dla klienta, który dopiero otworzył konto.


@Buhaj_47: #!$%@?*wy :) tak samo w mbanku, kazdy ma inny. musisz dzwonic i negocjowac z nimi mniejszy spread mowiac ze bedziesz przewalal wiecej kasy
  • Odpowiedz
@ING_Bank_Slaski: Planuje przenieść kilka kont z dotychczasowego banku, ale powiedzcie mi, dlaczego nie można otworzyć konta Direct jako wspólne, tylko Komfort, za które muszę płacić 12 zł miesięcznie (bez kosztu kart)?
  • Odpowiedz
@Buhaj_47: Cieszę się, że chcesz otworzyć u nas konto. Każdy bank ma swoją ofertę produktów. U nas kontem wspólnym dla dwóch współposiadaczy jest konto Komfort. Przy tym koncie pozostawiliśmy wszystkie darmowe wypłaty z bankomatów w kraju i w euro w krajach SEPA. Przy koncie Direct jedna osoba jest właścicielem i do konta może dopisać dwóch pełnomocników, którzy tak jak właściciel mogą korzystać z pieniędzy na koncie, zamówić dla siebie kartę płatniczą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Buhaj_47: najlepiej korzystac z uslug internetowych kantorow maja najkorzystniejsze kursy
internetowykantor.pl, cinkciarz.pl itd.

W bankach zupelnie sie nie oplaca. Mam konto w millennium walutowe za darmo (przelewy tez friko), konto w pln tez za darmo pod warunkiem 1 transakcji karta miesiecznie i wpływom min. 1000zl miesiecznie
  • Odpowiedz
@Buhaj_47: Tak, każdy posiada swoją kartę Visa zbliżeniowa. Każdy z posiadaczy musi spełnić warunek zwolnienia.Jeśli kartami wydanymi do konta zapłacisz łącznie co najmniej 300 zł (200 zł jeśli masz 18-26 lat). Sumujemy transakcje kartami: Visa zbliżeniowa, Zbliżak Visa i Mastercard w telefonie w danym okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego. Opłata wynosi 7 zł
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: Kurs w Kantorze ustalamy na podstawie analizy rynkowej. Strona odświeża się automatycznie co 5 sekund.
Różnice w kursach transakcji na kontach prywatnych mogą wynikać z kwoty wymiany - ale także z innych czynników, które zależą np. od: produktów, które masz, rodzaju transakcji, które wykonujesz, częstotliwości wymian.
  • Odpowiedz