via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whitewladi: rozprowadzam po mazowieckim, sprzedaje na hurtownie. Puki co budowy nie zwolniły. Ale transport i towar idzie ciągle do góry.
  • Odpowiedz
Juz po PLN chyba że NBP chce topić w niego pieniądzę lecimy na 4.8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#waluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ty opowiadasz? Na wykopie górka była jeszcze przed weekendem;)


@Danny33: a idz zwątpiłem i ja a tu patrze z 10 min temu i szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mrocek: przecież Alior Kantor ma jakiegoś grosza różnicy w stosunku do Revoluta, a przynajmniej kasę masz bezpieczną bo w banku trzymasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mrocek: przede wszystkim to kwotami rzędu 20-30k nie ryzykowalbym obracać na Revolucie. 60 zł to akceptowalny koszt bezpieczeństwa środków.
  • Odpowiedz
@lyman11: może jebnąć, teraz demokraci zablokowali kasę na 'stymulację', więc cholera wie co się zaraz wydarzy..
tylko czym będzie spadek dolara jak wszystko inne też jebnie i ostatecznie nie będzie widoczenego efektu
  • Odpowiedz
@Ebane: Otwierasz pozycje z dźwignią z grą na spadek btc. Jak BTC leci w dół to masz zysk. Zysk jest uzależniony od dźwigni. Jak postawisz np x20 i pójdzie 5 procent w dół to twój zysk wynosi 100 procent jak pójdzie w górę 5 procent zamyka Ci pozycje i tracisz wszystko itd.
  • Odpowiedz
@defoxe: Oczywiście, że był przemyt - całkiem dobry biznes w tamtych czasach. Nie tylko waluta, ale też złoto i srebro (były ogromne różnice w cenach między różnymi państwami). Wiem, bo tato mi opowiadał to i owo ;)
  • Odpowiedz