• 2
@Grits: głosowanie bez dowodu tożsamości to i tak mniejszy scam niż głosowanie pocztowe które jest nieweryfikowalne, jakiś typ w ramach dostępu do informacji publicznej w NY głęboko podłubał i tam jest taki p--------k, że to się w głowie nie mieści. Podpisy które są w oczywisty sposób skserowane a nie odręczne, setki tysięcy ludzi w spisie wyborczym których być w nim nie powinno, brak kopii zapasowych, dosłownie zdublowane głosy i brak
  • Odpowiedz
  • 2
@niebieskikociak: Ja byłem ale rozumiem co chcesz powiedzieć i dlatego określę to tak: chciałbym mieć wtedy taki dostęp do tej muzyki która się działa wtedy i wcześniej :O

Ale zauważ: dziś mało kto zerka w archiwa i co wtedy się działo, przykład nawet nagrań z Hellfest 2023 które dopiero co wrzucałem
  • Odpowiedz
Dzisiejsze ataki na ZEA i rozszerzenie blokady na porty w ZEA tylko pokazują, że wojna w żaden istotny sposób nie osłabiła Iranu. A wręcz przeciwnie: pokazała, że maksymalna presja ze strony Ameryki to wciąż o wiele za mało na Iran.
#swiat #izrael #usa #iran #wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WelcomeStranger: Mysle,że mamy przepychanki pomiędzy frakcja pokojową a frakcja wojenną w Iranie.
Frakcja wojenną uruchomiła częściowa akcje millitarna licząc,że uruchomi to efekt dommina.
  • Odpowiedz
jednym z niezrozumiałych i chorych praw w usa dla mnie jest to, że w jakiejś części tego kraju masz obowiązek dbać o swój trawnik, bo w przeciwnym razie dostaniesz mandat. możesz zatrudnić pracownika miasta do skoszenia, ale nie może to być żadna osoba trzecia. czasami wyświetlają mi się filmiki, gdzie ktoś, kto zarabia i przy okazji pokazuje jak ścina mocno zarośnięte trawniki, robi to za free dla starszych schorowanych ludzi i jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castellano: chyba w jakims dziwnym stanie ale na ty powolonych zamknietych osiedlach tak jest, ja nie mailem czasu to nie kosilem ze az do polowy lydek urosla trawa jak zboze kilka razy i nikt sie nie czepial, teraz place facetowi z gwatemali i przychodzi dwa razy w miesiacu ogarnia dokola dom i mam spokoj i czysto
  • Odpowiedz
  • 5
@panDario: Jak poinformował Cooper podczas telefonicznej konferencji prasowej, Iran wystrzelił w kierunku amerykańskich okrętów i statków handlowych pociski manewrujące, lecz atak został odparty. W reakcji na działania Teheranu amerykańskie śmigłowce Apache i Seahawk zniszczyły sześć małych łodzi szturmowych.

Zawieszać b--ń z bandyckim iranem to tak jakby wierzyć ruskim, co mogło pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pojemność już zainstalowanych magazynów energii w USA przekroczyła w marcu 2026 50 GW i wynosi ok. 2.5 raza więcej, niż pojemność amerykańskich elektrowni szczytowo-pompowych. Do końca 2027 roku pojemność magazynów energii w USA wzrośnie jeszcze prawie dwukrotnie, do poziomu 89 GW.

ossprime - Pojemność już zainstalowanych magazynów energii w USA przekroczyła w marcu...

źródło: HHbdMNqWcAAHezw

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ossprime: nigdy nie patrz na prognozy EIA - oni umieją tylko liniowe trendy przedłużać. W ostatnich latach ilość baterii rosła wykładniczo, w ostatnich dwóch z tego wykresu widać wzrost ponad 2.5 raza. Na pewno od dzisiaj tempo przyrostu nagle spadnie do zera i będzie tylko 89GW za dwa lata. Jak będzie 120GW to będzie mało, mały błąd w prognozie robią o 30GW jak aktualna wartość to 50 - taka prognoza
  • Odpowiedz