Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kre-dens

kre-dens

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24726
  • Znaleziska 854
  • Mikroblog 23872
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 7
kre-dens
kre-dens wczoraj, 21:47:02
  • 10
Dobra Tuchel już czas, wpuszczaj go! Wpuszczaj Charlesa Sweedersky’ego!
#mecz #mundial2026 #pilkanozna
kre-dens - Dobra Tuchel już czas, wpuszczaj go! Wpuszczaj Charlesa Sweedersky’ego!
#m...

źródło: IMG_7155

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

junik_login
junik_login
junik_login
wczoraj, 21:48:57 via Wykop
  • 2
@kre-dens: Charles Driller, znakomity napastnik
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
wczoraj, 21:54:09 via Wykop
  • 1
@first @moja-walka @Sylwiusz_89 @matixrr
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 21.06.2026, 05:44:23
  • 2
Co piję z rana japoński przedstawiciel włoskiej firmy modowej?


#mecz #mundial2026 #suchar
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens
Autor
21.06.2026, 06:12:15 via Wykop
  • 0
@LukaszSZCZ: pijem
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 20.06.2026, 20:31:30
  • 11
Co tam somsiedzie?
#mecz #mundial2026 #4k
kre-dens - Co tam somsiedzie?
#mecz #mundial2026 #4k

źródło: IMG_6722

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69
13.06.2026, 04:03:39
  • 20
Ja wiem, ze paragwaj to zadna potega, ale usa tak samo nia nie jest, wiec myslalem, ze pokaza zdecydowanie wiecej, a tak paragwaj tylko wypial dupe i podawal wazeline zeby gladko szlo.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens 13.06.2026, 04:22:11 via Wykop
  • 5
@tomazzo69: kolega widzę w temacie #teczowepaski
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 13.06.2026, 02:12:28
  • 9
Szkoda, ze nie mógl pojechac z Paragwajem na Mundial, przydalby sie im!
#mecz #mundial2026
kre-dens - Szkoda, ze nie mógl pojechac z Paragwajem na Mundial, przydalby sie im!
#m...

źródło: ronaldinho

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens 11.06.2026, 19:03:53
  • 27
Ja rozumiem Mistrzostwa Świata Ameryki, mecz otwarcia i w ogóle impreza co 4 lata, lecz tym razem odpuszczę, gdyż zrodził się we mnie patriotyzm i chęć obejrzenia, Krzysia Ratajskiego, który ostatnio robi dobrą robotę (Pozdro Mariusze z Brighton) w dartsach. Tak, jest to World Cup of Darts, na start Portugalia.
#mecz #mundial2026 #dart #reprezentacja
kre-dens - Ja rozumiem Mistrzostwa Świata Ameryki, mecz otwarcia i w ogóle impreza co...

źródło: IMG_7117

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens
Autor
11.06.2026, 21:00:57 via Wykop
  • 1
@Menopauza: canal+ 5 dalej leci cały dzień
  • Odpowiedz
kevinostryga
kevinostryga
19.11.2022, 18:43:36
  • 76
Już się nie mogę doczekać MŚ w 2026 roku i tych wielkich p----------h stadionów do futbolu amerykańskiego (ʘ‿ʘ)
#mecz
kevinostryga - Już się nie mogę doczekać MŚ w 2026 roku i tych wielkich p----------h ...

źródło: comment_1668883375Q6WtBH9otfYzUhocnCf7Ie.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens 11.06.2026, 18:58:38 via Wykop
  • 0
@rzaden_problem: hahahaha o k------a
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 10.06.2026, 16:54:45
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
10.06.2026, 17:21:45 via Wykop
  • 4
Wy nic nie wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kwaszonyoguras
kwaszonyoguras
10.06.2026, 22:08:09 via Wypiek
  • 3
@Bonzolog11 zlamany palec, dwa lata na sluchawce i prywatne sprawy (w mcdonalds) xD
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 04.06.2026, 17:21:32
  • 70
Finał Maji Roland Garros przypomina mi czasy gdy Radwańska w 2012 roku była w finale Wimbledonu. Piękne czasy nastały.
#tenis #mecz #majachwalinska
kre-dens - Finał Maji Roland Garros przypomina mi czasy gdy Radwańska w 2012 roku był...

źródło: IMG_7067

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens
Autor
04.06.2026, 17:36:01 via Wykop
  • 8
@RKN_: a to też. i naga sesja w basenie za vouchery do maka.
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 04.06.2026, 15:01:26
  • 44
Maja wiem co myślisz. Czy już w ruskę wjeżdżać czy za chwilę.
#tenis #mecz #nogiboners #ladnapani #majawloszczowska
kre-dens - Maja wiem co myślisz. Czy już w ruskę wjeżdżać czy za chwilę.
#tenis #mecz...

źródło: IMG_7062

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarasperance
tarasperance
tarasperance
04.06.2026, 15:05:46 via iOS
  • 0
@SynMirasaKMWTW: 164
  • Odpowiedz
SynMirasaKMWTW
SynMirasaKMWTW
04.06.2026, 15:16:46 via Wykop
  • 2
@LlLlLlLlLlLlLl: @tarasperance to w sumie taki standard u kobiety, może tak wygląda przez krótkie nogi
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 02.06.2026, 18:22:32
  • 177
Ogladam wlasnie Kanal Sportowy, który prowadzi naklejka na kibel, a gosciem jest Milik. I co wlasnie powiedzial odklejony Areczek:
"nie jestem gotowy teraz na polska lige, chcialbym pograc jeszcze na takim poziomie jak wczesniej"
Przypominam, chlop ma 32 lata, ostatni powazny mecz 2,5 roku temu, gol? To trzeba do kronik historii Juventusu spojrzec.
I ten komentarz z czatu doslownie w samo sedno! :D
#mecz #pilkanozna #kanalsportowy
kre-dens - Ogladam wlasnie Kanal Sportowy, który prowadzi naklejka na kibel, a goscie...

źródło: arek

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ejmen
Ejmen
02.06.2026, 18:26:12 via Wykop
  • 179
@kre-dens: Za c-----y jest już na Ekstraklasę. On tutaj nie przyjdzie, bo wie, że zostanie zweryfikowany. Mit wielkiego Areczka upadłby w ciągu kilku kolejek
  • Odpowiedz
Kris791
Kris791
02.06.2026, 18:50:08 via Wykop
  • 330
@kre-dens: w wolnym tłumaczeniu chciałby strzelić l4 na zachodnim kontrakcie
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 31.05.2026, 20:49:57
  • 16
W Krakowie już fetują! Mają rozmach wieczyścianie.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #krakow
kre-dens - W Krakowie już fetują! Mają rozmach wieczyścianie.
#mecz #pilkanozna #ekst...

źródło: IMG_7043

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olsnienie
olsnienie
olsnienie
31.05.2026, 10:50:54
  • 15
#tenis
olsnienie - #tenis

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens 31.05.2026, 10:55:06 via Wykop
  • 0
@olsnienie: HAHAHA Jprdl kocham wypok w niedziele z ranca
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 30.05.2026, 19:18:13
  • 91
Jprdl K.O.
#mecz #pilkanozna #ligamistrzow #heheszki
kre-dens - Jprdl K.O.
#mecz #pilkanozna #ligamistrzow #heheszki

źródło: IMG_7033

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
30.05.2026, 21:20:13 via Wykop
  • 2
@kre-dens: nie rozumiem
  • Odpowiedz
Filipiak20
Filipiak20
Filipiak20
30.05.2026, 21:23:10 via Wykop
  • 20
@Hole_to_another_universe: Naśmiewają się, że jak chcesz zobaczyć puchary, to tylko w innej części Londynu.
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 30.05.2026, 13:07:39
  • 7
I cyk srebro do zakurzonej gabloty. <3
#mecz #pilkanozna #pogonszczecin
kre-dens - I cyk srebro do zakurzonej gabloty. <3
#mecz #pilkanozna #pogonszczecin

źródło: pogon

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach
30.05.2026, 13:19:30 via Wykop
  • 1
@kre-dens: akurat damska część nie jest zero tituli
  • Odpowiedz
kre-dens
kre-dens 20.05.2026, 21:08:29
  • 63
Niesamowity chłop! Unai Emery. Wygrał Ligę Europę wiele razy, zawsze z Villą. Czy to Sevilla, Villareal lub teraz Aston Villa. A teraz zgadnijcie z kim nie wygrał? A no z Arsenalem.
#mecz #pilkanozna #ligaeuropy
kre-dens - Niesamowity chłop! Unai Emery. Wygrał Ligę Europę wiele razy, zawsze z Vil...

źródło: IMG_6884

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
20.05.2026, 21:11:16 via Wykop
  • 14
@kre-dens: The Special Two
  • Odpowiedz
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
OgolnieRzeczBioracGeneralnie
20.05.2026, 21:17:44 via Wykop
  • 35
@kre-dens: Niesamowita historia
OgolnieRzeczBioracGeneralnie - @kre-dens: Niesamowita historia

źródło: comment_1622311975OwCajjhkOCOeUUDO5fks1G

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Kredens Szanowny

  • Kiedys na grzybach spotkalem pewnego typka, nazywal sie Michael Protein. Chyba nie te grzyby zbieral, bo mowil cos o serwerach i nocce pelnej roboty, usuwaniu wpisow i banowaniu. Zrywalem dalej, a on nagle "zostaw to! pchasz sie w multikonto!". Mysle sobie, ale dziwak, uciekam stad.
  • Dom
  • http://www.kredens.pl
  • kredens@mejl.pl
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 23.12.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 18.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking