Co zauważyłem u influencerów, wszelkich samozwańczych fitness trenerów i różnych artystów z Instagrama to to, że na wielu zdjęciach wyglądają inaczej. Nie mówię o ubiorze czy fryzurze, ale o twarzy i ciele. Raz mają atletyczną budowę ciała, miesiąc później już są napakowani jak kaban. Na filmach są szczupli, a dwa posty wyżej znowu muskularni. Podobnie twarze – raz opuchnięte, nie miną dwa miesiące, a pyzata gębą morfuje się w wyrzeźbione kości policzkowe
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Smalec gęsi - super kosmetyk na zmarszczki i suchą skórę.

Smalec (Adeps suillus) wykazuje duże powinowactwo do lipidów skóry, dzięki czemu łatwo ulega wchłanianiu i sprzyja penetracji substancji leczniczych. Smalec jest najlepiej tolerowanym podłożem maściowym, ponieważ ma największe powinowactwo do tłuszczu ludzkiego.
z- 2
- #
- #
- #
- #

AlexBrown
- 0

Saprofit
via Wykop- 6
@AlexBrown: bo oni robią hurtem te zdjęcia w określonych okolicznościach i na przykład wstawiają za pół roku
Kupiłem Suszarkę D̶y̶*o̶n̶a z Aliexpress za 120zł!
https://www.youtube.com/watch?v=TSiDo8yyiWA
Zapraszam do oglądania 😀
#lowcychin #aliexpress #uroda #1111aliexpress #cebuladeals
https://www.youtube.com/watch?v=TSiDo8yyiWA
Zapraszam do oglądania 😀
#lowcychin #aliexpress #uroda #1111aliexpress #cebuladeals

#pytanie
Mam kilka pryszczy na czole, takich ropnych. Co lepiej zrobić, jeśli mam wyjść do ludzi? Posmarować punktowo maścią ichtiolową (ma biały kolor)? Czy zostawić je tak jak są? Wyciskanie nie wchodzi w grę.
#uroda #tradzik #niebieskiepaski #rozowepaski #dermatologia #ankieta
Mam kilka pryszczy na czole, takich ropnych. Co lepiej zrobić, jeśli mam wyjść do ludzi? Posmarować punktowo maścią ichtiolową (ma biały kolor)? Czy zostawić je tak jak są? Wyciskanie nie wchodzi w grę.
#uroda #tradzik #niebieskiepaski #rozowepaski #dermatologia #ankieta
Które rozwiązanie lepsze?
- posmarować maścią 43.6% (17)
- nic nie robić 56.4% (22)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: pachy i krocze reszta to męskie i urocze
- 0
lojalny-mentor-96: nie, to strata czasu a korzyść żadna, do tego włosy chronią przed otarciami - szczególnie biegając, w dowolnej koszulce jest ok, a inni się golą i później narzekają, i muszą naklejać taśmę.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do #rozowepaski ale również #niebieskiepaski #pielegnacja #higiena #kosmetyki #uroda
Co sądzicie o stosowaniu przez mężczyznę kremów, maseczek oraz serum do twarzy? Jesteście na tak czy na nie?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Pytanie do #rozowepaski ale również #niebieskiepaski #pielegnacja #higiena #kosmetyki #uroda
Co sądzicie o stosowaniu przez mężczyznę kremów, maseczek oraz serum do twarzy? Jesteście na tak czy na nie?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Dbanie o twarz przez mężczyznę (mile widziane uzasadnienie w komentarzu)
- Tak 87.1% (54)
- Nie 12.9% (8)
konto usunięte via Wykop
- 5
@mirko_anonim: każda forma dbania o siebie u mężczyzny jest mile widziana - ciężko pokochać drugą osobę jeśli nie kocha się siebie. Pozdrawiam
Czasami różowa mi robi jakieś kremowanie, ja tam w efekty nie wierzę, ona chyba też nie, ale ładnie pachną te jej kremiki, męskie walą świerkiem.
Jak ZLIKWIDOWAĆ kurka UNICESTWIĆ cholewa ZAPIERDZIELIĆ rosnące białe włoski w uszach? No zara mnie szlag jasny trafi, krew nagła zaleje. Wyrywałem pęsetą, spalałem zapalniczką, gryzłem zębami, a te skurczesyny dalej rosną (╯°□°)╯︵ ┻━┻
NO JAK WIDZĘ, ŻE TO MI WYSTAJE PO TYGODNIU TO ODBIERA MI TO SMAK ŻYCIA!
Pozdrawiam.
#uroda #wyglad #rozowepaski pewnie coś wiedzą #barber
NO JAK WIDZĘ, ŻE TO MI WYSTAJE PO TYGODNIU TO ODBIERA MI TO SMAK ŻYCIA!
Pozdrawiam.
#uroda #wyglad #rozowepaski pewnie coś wiedzą #barber
@Mega_Smieszek odpowiedź: usuwać raz w tygodniu.
Sam zaznaczyłeś że po tygodniu wystaje.
Sam zaznaczyłeś że po tygodniu wystaje.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
konto usunięte via Wykop
- 0
@kizalfon: moze powiesz komu pale o----------s?
- 0
@JegoKrolewskaMosc: Ty geju
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@koldinho: Reuzel Fiber niebieski całkiem ok. Będę sprawdzał jeszcze Reuzel Clay Matte i Reuzel Concrete Hold Matte.
Wszystkie pasty, które dają choćby trochę połysku lecą u mnie do kosza, bo mnie to zawsze przypominało efekt tłustych włosów.
Wszystkie pasty, które dają choćby trochę połysku lecą u mnie do kosza, bo mnie to zawsze przypominało efekt tłustych włosów.
- 0
@paulina-maciazek krótkie, tak mniej więcej 10 cm w tej chwili.
@potatowitheyes to nwm sprobuj szampon z odzywka z pantene jest spoko bo wydaje mi sie ze taka sama odzywka moze sprawic ze te wlosy beda ci sue przetluszczac
2
DIY olejek do pielęgnacji ciała

Witajcie, kochani! Dzisiaj przygotowałam dla Was kolejny post o DIY kosmetykach, tym razem będzie to olejek do ciała.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Hej, ostatnio zacząłem nieco poważniej myśleć o swojej skórze i jej pielęgnacji, bo jednak lata lecą, nie będę wiecznie piękny i młody. I szukając jakiegoś kremu do twarzy, zobaczyłem że jest duży rozstrzał cenowy. Można kupić krem za 20, ale i za 800 zł. No domyślam się, że ten drugi ma lepszy skład, ale czy faktycznie te za 500 zł czy 800 zł dostaje się coś extra?
No i generalnie możecie coś
No i generalnie możecie coś
- 5
@kolejne_juz_konto: stosowanie kremów chyba nie odziera mnie z godnego starzenia się ;) Co innego jakbym co chwila latał do kosmetolożki i robił różne dziwne zabiegi, ale wydaje mi się, że nawet kosmetyczka nie jest niczym złym, w sensie robienie jakiegoś oczyszczania skóry, peeling czy coś.
@Kenteris: Po co się tłumaczysz ludziom z tego, że chcesz o siebie zadbać? Ja polecam apkę INCI Beauty do sprawdzania składu kosmetyków https://play.google.com/store/apps/details?id=com.incibeauty&hl=pl Idziesz do Rosmanna i skanujesz - polecam te tańsze marki Isana. Kiedyś kupowałem jakieś L’Oréale i inne, teraz kupuje jeden/dwa kremy Isany, jakiś roll-on pod oczy też Isany i bardziej w temat kremów się nie zagłębiałem. Nie zauważyłem też skutków ubocznych kremowania facjaty, penes nie zmalał ani
- 0
Od dłuższego czasu co jakiś czas wyskakuje mi coś takiego na dloni. Jakby zgrubienia bruzdy twarde. Co to jest czym to potraktować
#zdrowie #uroda #pielegnacja #medycyna
#zdrowie #uroda #pielegnacja #medycyna
źródło: 1000004521
Pobierz@italia__ wincy pal
@italia__: jak znika po czasie samo to nie kurzajka, ja mam podobne czasami ale na bokach palców, niby mówią, że to uczuleniowe, ale bardziej bym obstawiał jakieś naturalne mechanizmy obronne organizmu, jakie rękawiczki używasz, bo to może trochę zabezpieczyć skórę
9
Rzeczpospolita bezzębna

Garść ciekawych statystyk o Polakach.
z- 3
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@423frewq4f23 obojętnie, rodzinny obejrzy i może skierować dalej.
konto usunięte via Wykop
- 1
@423frewq4f23: Po mojemu to zwykły pieprzyk, ale jak masz się stresować, to może lepiej pójść do lekarza i się zapytać.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mateuszmozol: ja swego czasu używałam doraźnie tego: https://www.ceneo.pl/31097490?srsltid=AfmBOorpG60J6PxUe2bpkKjYmfZ34GgxigfPrUmcI447kb5PJHeOnlCx
Ale ogólnie każdy krem z zielonym pigmentem będzie ok, tym bardziej że to raczej się nakłada na te problematyczne miejsca :)
Ale ogólnie każdy krem z zielonym pigmentem będzie ok, tym bardziej że to raczej się nakłada na te problematyczne miejsca :)
- 0
źródło: image0 (1)
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nigdy nie miałam faceta, bo nigdy się żadnemu nie podobałam. Mam 35 lat, i łysa głowę, bo przez chorobę androgenową mi wypadły. Los zdecydował o mojej samotności za mnie. Żaden szanujący się mężczyzna nigdy nie związany się z łysa kobietą. Kiedy mężczyźni, z którymi się umawiałam zauważali że noszę peruki, nigdy więcej nie chcieli się ze mną spotkać. Nie ma nic gorszego, od brzydkiej wybrakowanej kobiety. #depresja
Nigdy nie miałam faceta, bo nigdy się żadnemu nie podobałam. Mam 35 lat, i łysa głowę, bo przez chorobę androgenową mi wypadły. Los zdecydował o mojej samotności za mnie. Żaden szanujący się mężczyzna nigdy nie związany się z łysa kobietą. Kiedy mężczyźni, z którymi się umawiałam zauważali że noszę peruki, nigdy więcej nie chcieli się ze mną spotkać. Nie ma nic gorszego, od brzydkiej wybrakowanej kobiety. #depresja
Czy zaakceptowałbys łysa kobietę?
- Nigdy 23.5% (16)
- Tak 76.5% (52)
- 3
samowystarczalny-wędrowiec-95: Już widziałem tego bajta. Po prostu czekasz na chada
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim bzdura. Masz łysa kobietę to jakbyś miał 20 kobiet. Co dzień w łóżku z inaczej wyglądającą.
- 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


















