Co zauważyłem u influencerów, wszelkich samozwańczych fitness trenerów i różnych artystów z Instagrama to to, że na wielu zdjęciach wyglądają inaczej. Nie mówię o ubiorze czy fryzurze, ale o twarzy i ciele. Raz mają atletyczną budowę ciała, miesiąc później już są napakowani jak kaban. Na filmach są szczupli, a dwa posty wyżej znowu muskularni. Podobnie twarze – raz opuchnięte, nie miną dwa miesiące, a pyzata gębą morfuje się w wyrzeźbione kości policzkowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie

Mam kilka pryszczy na czole, takich ropnych. Co lepiej zrobić, jeśli mam wyjść do ludzi? Posmarować punktowo maścią ichtiolową (ma biały kolor)? Czy zostawić je tak jak są? Wyciskanie nie wchodzi w grę.

#uroda #tradzik #niebieskiepaski #rozowepaski #dermatologia #ankieta

Które rozwiązanie lepsze?

  • posmarować maścią 43.6% (17)
  • nic nie robić 56.4% (22)

Oddanych głosów: 39

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do #rozowepaski ale również #niebieskiepaski #pielegnacja #higiena #kosmetyki #uroda

Co sądzicie o stosowaniu przez mężczyznę kremów, maseczek oraz serum do twarzy? Jesteście na tak czy na nie?

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰

Dbanie o twarz przez mężczyznę (mile widziane uzasadnienie w komentarzu)

  • Tak 87.1% (54)
  • Nie 12.9% (8)

Oddanych głosów: 62

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasami różowa mi robi jakieś kremowanie, ja tam w efekty nie wierzę, ona chyba też nie, ale ładnie pachną te jej kremiki, męskie walą świerkiem.
  • Odpowiedz
Jak ZLIKWIDOWAĆ kurka UNICESTWIĆ cholewa ZAPIERDZIELIĆ rosnące białe włoski w uszach? No zara mnie szlag jasny trafi, krew nagła zaleje. Wyrywałem pęsetą, spalałem zapalniczką, gryzłem zębami, a te skurczesyny dalej rosną (°°

NO JAK WIDZĘ, ŻE TO MI WYSTAJE PO TYGODNIU TO ODBIERA MI TO SMAK ŻYCIA!

Pozdrawiam.

#uroda #wyglad #rozowepaski pewnie coś wiedzą #barber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki krem/serum do oczu dla niebieskiego paska? Dotychczas używałem serum z glutationem od phDoctor, ale został wycofany, a defaultowy nivea nie ma jakiegos oszałamiającego składu ani efektów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kosmetyki #uroda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@koldinho: Reuzel Fiber niebieski całkiem ok. Będę sprawdzał jeszcze Reuzel Clay Matte i Reuzel Concrete Hold Matte.

Wszystkie pasty, które dają choćby trochę połysku lecą u mnie do kosza, bo mnie to zawsze przypominało efekt tłustych włosów.
  • Odpowiedz
Hej, ostatnio zacząłem nieco poważniej myśleć o swojej skórze i jej pielęgnacji, bo jednak lata lecą, nie będę wiecznie piękny i młody. I szukając jakiegoś kremu do twarzy, zobaczyłem że jest duży rozstrzał cenowy. Można kupić krem za 20, ale i za 800 zł. No domyślam się, że ten drugi ma lepszy skład, ale czy faktycznie te za 500 zł czy 800 zł dostaje się coś extra?

No i generalnie możecie coś
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@kolejne_juz_konto: stosowanie kremów chyba nie odziera mnie z godnego starzenia się ;) Co innego jakbym co chwila latał do kosmetolożki i robił różne dziwne zabiegi, ale wydaje mi się, że nawet kosmetyczka nie jest niczym złym, w sensie robienie jakiegoś oczyszczania skóry, peeling czy coś.
  • Odpowiedz
@Kenteris: Po co się tłumaczysz ludziom z tego, że chcesz o siebie zadbać? Ja polecam apkę INCI Beauty do sprawdzania składu kosmetyków https://play.google.com/store/apps/details?id=com.incibeauty&hl=pl Idziesz do Rosmanna i skanujesz - polecam te tańsze marki Isana. Kiedyś kupowałem jakieś L’Oréale i inne, teraz kupuje jeden/dwa kremy Isany, jakiś roll-on pod oczy też Isany i bardziej w temat kremów się nie zagłębiałem. Nie zauważyłem też skutków ubocznych kremowania facjaty, penes nie zmalał ani
  • Odpowiedz
@italia__: jak znika po czasie samo to nie kurzajka, ja mam podobne czasami ale na bokach palców, niby mówią, że to uczuleniowe, ale bardziej bym obstawiał jakieś naturalne mechanizmy obronne organizmu, jakie rękawiczki używasz, bo to może trochę zabezpieczyć skórę
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nigdy nie miałam faceta, bo nigdy się żadnemu nie podobałam. Mam 35 lat, i łysa głowę, bo przez chorobę androgenową mi wypadły. Los zdecydował o mojej samotności za mnie. Żaden szanujący się mężczyzna nigdy nie związany się z łysa kobietą. Kiedy mężczyźni, z którymi się umawiałam zauważali że noszę peruki, nigdy więcej nie chcieli się ze mną spotkać. Nie ma nic gorszego, od brzydkiej wybrakowanej kobiety. #depresja

Czy zaakceptowałbys łysa kobietę?

  • Nigdy 23.5% (16)
  • Tak 76.5% (52)

Oddanych głosów: 68

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach