@boctok: bo jestem na wykopie.
@Oskarek89: czyli ojciec nie chciał, a ty chciałeś, bo znasz logikę wykopu, a raczej jej brak i zwyczjanie liczyłeś na plusiki dla swoich rasistowskich poglądów?
no to już wszystko jasne.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobno nie ma głupich pytań, więc pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wsiadając rano do autobusu widziałam, że kontroler wypisywał mandat (czy tam opłatę dodatkową, zwał jak zwał) ukraińcowi. O dziwo kontroler znał ukraiński to się bez problemu z nim dogadał, ale zastanowiłam się jak jest z egzekwowaniem ewentualnego olania "mandatu"? Jak ukrainiec za tydzień wróci na Ukrainę, to jakoś od niego to ściągną?

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ʕ̫͡ʕ̫͡ʔ̫͡ʔ̫͡ʕ̫͡ʔ̫͡ʕ̫͡ʕ̫͡ʔ̫͡ʔ̫͡ʕ̫͡ʔ̫͡ʔ

#ukrainiec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem właśnie na dużej budowie gdzie robi jakieś 100 osób. Jak nigdy do Ukraińców nic nie miałem tak dziś chyba będą musieli zapłacić za onkologię. Nie dość ze k----e się o---------a to na dodatek puszczają jakaś gowno muzyke z gowno głośnika ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aktualnie na glosniki dj Sasza zapodał patryjotyczny rap o wyjeździe z kraju na roboty, kochanej mateczce Ukrainie :/ wcześniej ichniejsze disco polo.

#
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janie: Tłumacz swoją pracę wykonał. A że w takiej formie że trzeba będzie zapłacić za jej wykorzystanie?
Cóż - widać ktoś mu drobniaki za tłumaczenie/korektę zapłacił.

Btw. człowiek co zna cyrylicę to na każdym rogu teraz znajdziesz.
  • Odpowiedz
@CarlGustavJung: Taaa, pamiętam jak znajoma latała za takim jednym Wasilim, który pracował w tej samej firmie co ona. Rzuciła go gdy okazało się, że gorąco kochający ją Ukrainiec s--------ł z Ukrainy zostawiając tam babę z dwójką dzieci xD
  • Odpowiedz