Wpis z mikrobloga

dolar 4.8
euro 4.8


w 2015 roku kiedy PIS dochodził do władzy wszystkim mówiłem ze zrujnują ten kraj a na koniec (słuchając analiz, doktryn Bartosiaka, Brzezińskiego i raportów napływających z USA) doprowadzi do wojny

Wszystkich ostrzegałem by nie brali kredytów na zmiennej, ludzie nie słuchali i zaraz ignorancja sie wylewała. Co ty gadasz jest dobrze, gospodarka sie rozwija, mamy export, mamy leasingi po 3 % - musiała by wybuchnąć wojna by to sie zmieniło.

No to ja na to że jest plan by z ukrainny i polski zrobić jedno Państwo. Iz robią tu wijnę . Co ty opowiadasz gadali.

Teraz po 5-7 latach każdy umoczony w zmienną, meble pożyczali do nowych mieszkań od ludzi i sąsiadów by dzieciaki mieli biurka.
Śa obrażeni, wypierają. Przestali sie odzywać. Nie śa obrażeni na PIS tylko sa obrażeni na mnie bo uprawiałem czarnowidztwo.

Kiedy ja pokazywałem im ze wykresy gospodarcze to mówią, ocena ryzyka instytucji finansowych to wycenia . To patrzyli na to i komentowali a co ty tam widziśz to ty wiesz. W TV mówią co innego.

Teraz wszyscy pięknie poubierani w kredyt na zmiennej z marżą banku - 10 % dobija
Leasingi na auta na zmiennych były 103 -105 % do 112 % dobija

banki ciągną pieniądz z rynku, nie wydaje sie na inne produkty, gospodarka nie ma obrotu i wszyscy zli na mnie w rodzinie i wielu znajomych za to że chciałem im doradzić dobrze.

I zawsze mówiłem że władza chce ich ubrać w kredyty nie angażując sie w ograniczanie max oprocentowania na tych kredytach i leasingach. Że to umyślne działanie.

5 lat musiałem czekać by to niestety dotarło

#nieruchomosci #gwnowpis #truestory #gospodarka #mieszkanie #deweloperka #finanse
Pobierz
źródło: comment_1657612910YmROM0d7UPKYBN18mjGR7F.jpg
  • 33
@jbc_wszystko: tak mam świadomość bo NBP i KNF nie działały na to by przynajmniej na p1 mieszkanie dla ludzi było stałe oprocentowanie na 1-3 % w zaleznosci od długości. Woleli napedzać rynek dopłatami zamiast realnie zajć sie problemmem. ING miało stałem na 5 lat
@dzikuZplasriku ja byłem anty kredo, anty leasing, sprzęty AGD, auto zawsze kupowane za gotówkę. Większość znajomych mówiła, że kredo jest dla ludzi i każdy tak robi więc jakoś to będzie. Chyba zaczyna się sranie w zbroje bo już 2 osoby poprosiły mnie o delikatna pożyczkę bo węgiel, bo zepsuł się sprzęt AGD - a ja sory, kasa spakowana w obligi, które chociaż trochę uchronią przed inflacja
Nie śa obrażeni na PIS tylko sa obrażeni na mnie bo uprawiałem czarnowidztwo.


@dzikuZplasriku: no co, jestes winny tego ze masz racje a oni nie. ludzie nie oczekuja prawdy tylko potwierdzenia swoich wyborow, gdyz ludzie to gówno.
Inna sprawa, ze rozwazanie hipoteki na wlasne potrzeby jako "inwestycji" jest troche bez sensu, no ale nie po to naganiacze 20 lat (w pl, na swiecie dluzej) wmawiaja plebsowi, ze to inwestycja zeby nakrecac
@To_ja_moze_pozamiatam: > Myślę, że jak byś sensownie nie mówił, to tu uznali cię za idiotę (słusznie zresztą).

@To_ja_moze_pozamiatam:
poczytaj doktryny Brzezińskiego i Kissingera ( przyjaciela Putina)

Po Smoleńsku i Po pomarańczowej rewolucji Putin oficjalnie pytał Polskę która część ukrainny chcemy.

Zobacz masz to w Internecie. Sugerował że te wydarzenia są przygotowane przez Polskę by podzielić ukraine.

Ja tego sobie nie wymyśliłem tylko poważni ludzie o tym od dawna mówią... tylko