Wpis z mikrobloga

W kwietniu akbo w marcu 2021 kiedy cały świat oszalał na punkcie DOGE, po raz pierwszy w ogóle zainteresowałem się krypto, no i jak to świeżak mega FOMO, pociąg ucieka itd
Byłem absolutnie pewny, że za chwilę pieseł będzie warty 100$. Sam kupiłem za tyle ile miałem oszczędności czyli za 1000zł i już marzyłem o mieszkaniu, które kupię za to za rok, nawet oferty na otodom oglądałem xD

Ale nie o to chodzi w tej opowieści. Tak bardzo chwaliłem się swoją "inwestycją" na prawo i lewo, że zaraziłem tematem szwagra (męża siostry). Typ się tak podjarał, że włożył z ojcowizny jakieś 30 tysięcy (pokazałem mu jak założyć konto na Binance) a gdy cena skoczyła z 0,44 (za tyle kupił) do 0,60 i zobaczył jak mu rośnie, to namówił od razu kolegów, którzy kupili już nieszczęśliwie przed samym występem Elona w tym sobotnim show. Nie muszę pisać jak to się skończyło
Najgorsze, że teraz jego koledzy ściągają go własną stratę, a on twierdzi, że to ja powinienem oddać ten cały szmalec.
Mirkiz co robić, ja zarabiam "na miotle" 1500zł i mieszkam z mamą. Nigdy nie dam rady oddać takiego długu. Do UK nie uxeikne bo po angielsku znam może z 10 słów

#kryptowaluty #bitcoin #gownowpis #truestory #zalesie
  • 15
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: pisz do @rysiekryszard, właściciela RysiekInvestment i przerzuć dług na niego, bo on i Cyber odpowiadają za wszystkie nagonienia na bitcoina - a więc też na wszystkie inne krypto w Polsce, także te na których stracili znajomi twojego znajomeg. a Ryśka stać, żeby z zaoszczędzonych bitcoinów spłacić nawet okradzionych z OFE, a co dopiero takich pierdów co wsadzają po 30k pln w shity i się dziwią, że są stratni (