Wpis z mikrobloga

Z takich śmiesznych historii to w gimbazie był taki piotruś co baaaaaardzo lubił ryć mi psychikę, wpędzać w myśli magiczne i cpstd i ogólnie zamieniać te 3 lata mojego życia w totalne piekło
Były to czasy kiedy:
1. ludzie jeszcze używali nk no i moja klasa też miała tam swoje forum (bardziej to jeden dłuuuuuugi wątek) które mogłem sobie spokojnie podglądać z jakiegoś gównokonta
2. całe wakacje spędzałem u rodziny na wsi i miałem dość ograniczony dostęp do komputera i internetu
No i w czasie takich wakacji bezpośrednio po zakończeniu gimbazy dość długo nie zaglądałem na ww forum
A kiedy w końcu zajrzałem to okazało się że działy się ciekawe rzeczy:
Mianowicie los zrobił piotrusiowi dowcip i pewnego dnia kiedy piotruś przejeżdżał rowerem przez ulicę to wpadł pod rozpędzony samochód (było też coś o tym że krew jakoś tak śmiesznie napłynęła mu do oczu gdy leżał zdychając przez kolejnych kilkanaście minut ale nie pamiętam szczegółów)
Żeby było jeszcze dowcipniej to zakopali go dokładnie w moje urodziny


I to jest wsm dość ciekawe że obecnie jestem jakieś pierdylion razy bardziej wrażliwy/czuły/współczujący/empatyczny niż wtedy
Ale to wtedy po przeczytaniu tego było mi go mimo wszystko żal i sb myślałem że szkoda chłopa taki młody całe życie przed sobą miał
A teraz no cóż heh
Gdybym napisał wprost o swoich obecnych odczuciach to już na 100% mode by się doczepił


Chyba wtedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy jak tragiczną krzywdę wyrządzili mi koledzy z klasy i jak baaaaaardzo (tragicznie okropnie źle) wpłynie to wszystko na moje dalsze życie
Teraz już wiem i część moich poglądów nt wszelkiej maści szkolnych opraców i bullyingu nie nadaje się do publikacji tutaj heh

Z ciekawostek to był też taki krzysio zapalony gracz cs-a o takim tyci tyci autystycznym/nerdowatym vibe (nie wiem jak to inaczej nazwać, ale no był raczej dość cichy/spokojny i lubił np siedzieć na przerwie i przygrywać solówki behemotha na kolanach xd)
On znał się z piotrusiem i jego bandą jeszcze z podbazy i jakoś mocno się go nie czepiali chyba (tzn trochę kpili z niego ale w porównaniu do mnie to były łaskotki delikatne raczej)
No i o ile przez całą gimbazę niezbyt na to reagował to w internetowej dyskusji o piotrusiowym zejściu nagle się odpalił i zaczął jakoś z tego kpić/cieszyć xd
Czym wywołał straaaaszny ból odbytu u andżeli i piotrusiowych kolegów
A taki spokojny chłopak się wydawał heh

Nwm to chyba wszystko
Trzymajcie się
Elo eloszka

#przegryw ##!$%@? #fobiaspoleczna #szkola #gownowpis #truestory #coolstory #czarnyhumor #chodtokowypamientniczek #gimbaza #bullying #psychologia #wspomnienia
Chodtok - Z takich śmiesznych historii to w gimbazie był taki piotruś co baaaaaardzo ...

źródło: comment_1658763770rBb6B6PO8dxGbVVBK2SP1a.jpg

Pobierz
  • 2