Wpis z mikrobloga

Siedzimy z kuzynem i rozmawiamy o #strajknauczycieli . Od strajku przeszło do wspominek o szkole i przypomniały mi się, według mnie, najlepsze akcje z dzbanami w gimnazjum xD
1. Na historii babka bierze gościa do odpowiedzi i odpytuje z poprzedniego tematu. Ofc typ nic nie wiedział, więc żeby dostał chociaż 2 to kazałą pokazać na mapie jakieś miasto xD patrz na zachód i szuka i szuka, ale podpowiedziała mu, że z drugiej strony, a ten cyk wsadza łeb za stojak i ogląda mapę z drugiej strony XDDDD
2. Geografia i również odpowiedź z poprzedniego tematu. Tym razem bohaterką jest dziewczyna - dzbaniara. Mapa, która wisiała to mapa fizyczna Polski. Pani kazała jej wskazać Bałtyk (żeby mieć jakiekolwiek podstawy do wstawienia 2 na półrocze XD). Dziewczyna się miota i Pani podpowiada "u góry", a ona odpowiada "u góry jest niebo" xDDDD

#heheszki #coolstory #truestory
  • 26
  • Odpowiedz
@ZeDeR: aż chce się powiedzieć że chodziła do szkoły z patusami ale w szkole miałem normalnego kolegę. I gdy Pani kazała wskazać mu wielka Brytanię na mapie świata to zaczął jej szukać w Ameryce Południowej i nie bie szukał falklandow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ZeDeR: miałam w klasie dziewczynę która była przekonana że Paryż jest w USA
O dzbanach którzy nie potrafili pokazać granic Polski na MAPIE #!$%@? POLSKI nie wspominam bo było ich na pęczki. Raz jedna dzbaniara szukała Bałtyku w Tatrach bo pomylila z morskim okiem...
Już nie mowie o zajęciach z matmy bo ludzie potrafili stać całą lekcję przy tablicy bo nie potrafili zastosować wzoru skróconego mnożenia..
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: ta typiara od geografii żeby zdać matmę na 2 to dostawała w 2 klasie gimnazjum sprawdziany z obliczaniem pola kwadratu XD babka tak już chciała ją stamtąd wyciągnąć
  • Odpowiedz
@ZeDeR: U mnie na mapie świata w klasie 5 czy 6 podstawówki nie umiała pokazać żadnego kontynentu. A na mapie Polski nie znalazła Warszawy (mimo, że przecież podpisy miast są) i jak dla ułatwienia nauczycielka powiedziała, że to najwieksza czerwona plama, to ta pokazała na Berlin xD

Co do wielkości plamy to miała rację że Berlin najwiekszy, no ale kuuurła...
  • Odpowiedz
@ZeDeR w pierwszej klasie podstawówki wychowawczyni tłumacząc coś ziomkowi z klasy schyliła się na nim i wypneła w naszym kierunku tyłek. Nagle kolega z ławki do niej: "A czemu Pani do nas dupe wypina xd" Zaczęła drzeć jape na niego a typ się śmiał. xD
  • Odpowiedz
@mavierk: gościu, są czasami tłuki, do których naprawdę nic nie dociera, a i pewne rzeczy wystarczy znać z życia. U mnie jeden taki w klasie w podstawówce (to była chyba 5 albo 6 klasa wtedy) wywołany do odpowiedzi nie wiedział na jakim kontynencie leży Polska. Nawet przeciętniacy darli z niego łachę wtedy, bo po prostu widzieli, że nauczycielka chciała od niego usłyszeć cokolwiek, więc dała najprostsze z możliwych pytanie, a on
  • Odpowiedz
@ZeDeR: u mnie w 3 klasie gimby typiarka nie potrafiła odróżnić kwadratu od sześcianu. Jakoś tę szkołę skończyła, ale dość szybko po niej stała się madką na pełen etat xD
  • Odpowiedz