Wpis z mikrobloga

Z takich najbardziej pato historii mojego życia to ponad 10 lat temu prawie uciekłam do ameryki południowej z dilerem xD

Jak miałam z 16 lat to mieliśmy na osiedlu ziomka, który był dilerem . Ofc ja nie wiedziałam, że jest dilerem, ale czasami jak wracałam na pomidorową ze szkoły to siedział sobie na ławce, częstował mnie szlugą i powtarzał, że on to już ma dosyć. Też już trochę miałam dosyć tego pier***enia ale był wytatuowany więc trochę bałam się dostać kosę w twarz. Plus był zajebiście przystojny więc nawet trochę się jarałam że siedzi z takim guwniakiem jak ja. Jeszcze oczywiście miał na imię Michał. Nie to, że to jakieś charakterystyczne no ale kto nie miał w latach 1990 - 2010 na osiedlu dresa/dilera/recydywy MichałaxD

Pewnego dnia wracając ze szkoły usłyszałam wołanie szeptem zza kiosku. Był to Michał XD
"Robiłem bardzo złe rzeczy i teraz muszę wyjechać. Chcę mieć Cię u swojego boku" (Oczywiście pewnie było to bardziej dałniarskie, lakoniczne i przepełnione ku*wami zdanie ale nadajmy trochę filmowego klimatu) po czym próbował pójść ze mną w ślinę ale #!$%@?ł Harnasiem i kiepem więc powiedziałam że mama mi nie pozwoli i poszłam na chatę xD

Michał w końcu wyjechał z kraju z jakąś goth laską o kolorowych włosach, ale ponoć szybko wróciła . Plan był taki, że jadą na Giblar... Gibrar... #!$%@? Gibranal i potem parostatkiem w piękny rejs do Panamy a potem się zobaczy. Niestety Michałowi trochę od*ebao we Włoszech i stwierdził, że tam zostaną i będą freeganami i to będzie piękne i romantyczne. Miał hajs, nawet sporo ale chciał go zostawić na czarną godzinę i w końcu go okradli. Potem namawiał goth laskę żeby zaczęła dawać dupy za jedzenie i hajs więc przyczaiła się na Polaków i wróciła z jakąś grupą po 2 miesiącach, a Michał został i nikt więcej o nim nie słyszałxD

#truestory #heheszki #niepasta #slepnacodswiatel #patologiazewsi
daddyissues_ - Z takich najbardziej pato historii mojego życia to ponad 10 lat temu p...

źródło: comment_t1wTuZSAFojB9y3XvMvJeD2Que8SvRPq.jpg

Pobierz
  • 25