Przypomniała mi się ostatnio jedna sytuacja z pierwszego roku studiów
1. Mieliśmy lektorat, były to pierwsze, albo drugie zajęcia.
2. Nagle w środku zajęć do sali bez żadnego pukania czy "dzień dobry" wchodzi jakaś emerytka i podchodzi do naszego prowadzącego pokazując mu coś na kartce.
3. Gość spogląda "tak to ja"
4. Na co emerytka "Bo wnuk chciałby się przepisać"
5. Facet patrzy na nią i wypala "Pani nie widzi, że ja mam teraz zajęcia?!" dosyć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

( ͡° ͜ʖ ͡°) Tegoroczna draka z czereśniami przypomniała mi historię mojego wujka (kuzyna taty). Przygody jego (wujka) taty opisałem w komentarzu do tego znaleziska.
Wujek mój jako najmłodsze dziecko ogłosił, że skoro reszta rodzeństwa nie chce zajmować się rodzinnym gospodarstwem, to on chętnie to wszystko przejmie, dlatego też poszedł na studia związane z agrobiznesem i technologiami rolniczymi. Nazwy kierunku nie pamiętam, a że to było prawie ponad 20 lat
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Somsiad zgłosił do zakładu energetycznego moje drzewo, które rośnie blisko jego linii energetycznej.
Tyle że linia nie widnieje na mapie, jego słup jest za blisko granicy, a typ nie ma licznika.

Lubię typa, kiedyś zgłosił że mam schron pod garażem i wybiłem niedawno drzwi na balkon, chociaż były od samego początku. Mógłby mnie zniszczyć jako były milicjant na tysiące sposobów, to wybiera te najgłupsze.
#somsiad #truestory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@orczysty: Nawet mam w nosie tego dziada, ale ta gruba to mnie wyprowadziła z równowagi, najpierw mnie od chamów i prostaków zwyzywała i pocałuj mnie w dupę (na marginesie gargantuicznych rozmiarów) i nie jesteśmy na ty, i do starszej pani "stara babo" no bo moja babcia w czystej maseczce też zwróciła temu dziadowi uwagę, że maskę niepoprawnie nosi i cała brudna i w ogóle jakiś brudny xd myślała że sobie
  • Odpowiedz
Noszą te maski pod brodą i myślą, że to im pomoże, a reszta chce ich wymordować.

@Profil_Internetowy: Ale to nie tak. Oni noszą covidiański talizman, Ty go nie miałeś, więc nie jesteś wyznawcą szurii pod wezwaniem świętego Covida z Wuhan, więc jesteś wrogim elementem.
  • Odpowiedz