Ja jestem jednak jakiś dziwny. Inni ludzie marzą o popularności, związku, żonie, dzieciach itp.itd.

A ja chciałbym mieć pieniądze, po to aby móc zostać ascetą mieszkającym w chatce na uboczu, nie przejmować się zarobkiem, i moc w spokoju medytować i rozwijać się umysłowo i duchowo. Jak ten Sokrates z YouTube.

Serio, nic tak mnie nie interesuje jak rozmyślanie i medytacja.

#truestory #samotnosc #feels #buddyzm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wujeklistonosza: super, ale uważają aby nie dać się złapać w pułapkę umysłu i nie uczynić z tego kolejnego źródła pożądania, a dalej zgryzoty i niepokoju. W każdym razie powodzenia; myślę podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Buddyjscy mnisi mówią, że odpuszczają nawet myślenie o sobie jako buddystach.. Ten autobus przecież nie ma kierowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: Ale to działa w obie strony
Bartuś - ćpun i gej zabił się sam policjanci wykonywali tylko swoje czynności na pewno go nie zabili bo zmarł w szpitalu jazda z patologią wszystkich nie wybijemy ale próbować warto nikt już nigdy nikomu nie będzie rzucał żwirkiem po oknach
Grzegorz Floryda - policja nie ma prawa klękać na afroamerykanach bo byli niewolnikami pochowajmy go w złotej trumnie a policjantów skażmy na
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Apropo #lubin to kiedyś miałem dorywczą pracę w Lublinie, dwa weekendy po osiem godzin, mieszkam w Warszawie a za te weekendy w sumie płacili na czysto 1500 zł więc dla studenta to zajebisty hajs. Cyk pociąg do LubLINA 15 ziko dwie godziny i jestem na miejscu, załatwiam swoje sprawy i wracam na wieczór do domu do Warszawy, tak dwa weekendy z rzędu i 1,5k zarobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: Są jak zdalne sterowane roboty-co im się wciśnie na insta tik toku i flixie to zrobią. Więc nigdy człowiek nie znajdzie z nimi wspólnego języka
  • Odpowiedz
@Mescuda: też mnie zaskakuje ta cisza wokół tego wydarzenia, media puszczają drobne wzmianki a policja na wypoku usuwa wszystko co nieprzychylne milicji ale myślę (mam taką nadzieję) że to kwestia weekendu i tego że jeszcze praktycznie nic nie ma prócz filmu który w mediach nazywają "prawdopodobnym filmem ze zdarzenia"
Taką mam nadzieję że ta cisza ma swoje mniejsze powody i jak już będzie wiadomo więcej o tych mordercach to w
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saynighte: nie, żeby być bogiem w klasie. Wtedy każdy Cię lubi masz zajebisty kontakt z każdym. Aaa i jeszcze zapomniałem dopisać żeby kumplować się ze starszymi kolegami z innych klas.
  • Odpowiedz
Kilka lat temu wszedłem sobie na stadion olimpijski i pochodziłem po wszystkich tych strefach, gdzie normalnie nie wolno. Poskakałem w dal, pobiegałem po olimpijskiej bieżni, zajrzałem do wypatroszonych stanowisk komentatorów, do kanału technicznego, do szatni.

Nikt mnie nie zatrzymał. Stadion wpuszczał każdego, kto chciał znaleźć się na jego murawie, kogo nie odstraszyło zamknięte główne wejście i kto był w stanie przez chwilkę pokombinować.

W ogóle całe miasteczko olimpijskie w Atenach było obrazem nędzy i
ff_91 - Kilka lat temu wszedłem sobie na stadion olimpijski i pochodziłem po wszystki...

źródło: comment_1628164054W5i1twExO43FqVyJkz9V1L.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z mojego 4 osobowego działu który miał problemy juz w pełnej obsadzie od poniedziałku zostanę tylko ja i kierownik xd

Nie zapowiada się że w najbliższym czasie uda im się kogoś znaleźć skoro nawet stażystka którą mieliśmy od maja uciekła po 3 miesiącach xddd

Dzisiaj usłyszałem od kierownika że chyba żeby dokończyć mój projekt i jednocześnie pracować nad aktualnymi taskami będę musiał zostawać po godzinach bo w czasie mojej pracy nie mam kiedy usiąść
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartez_94: właśnie mam wrażenie że mój przełożony albo mnie nie lubi albo dobrze się z tym ukrywa. Kontroluje na każdym kroku co robię nawet najprostsze rzeczy kiedy w tym czasie sam mógłby coś zrobić co na pewno było by bardziej pomocne w obecnej sytuacji(tym bardziej że i tak zazwyczaj zatwierdza wszystko albo dowala sie tylko o jakieś nieistotne szczegóły). Nie potrafią z tym czlowiekiem znaleźć nici porozumienia czy jakiejkolwiek sympatii
  • Odpowiedz