via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Macie do polecenia jakichś rumuńskich / litewskich przewoźników, którzy jeżdżą na firankach / chłodniach i robią przerzuty po Europie? Mam sporo ładunków i szukam kogoś z dobrymi cenami :)

#spedycja #transport
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie.
Ktoś mi powie, co to za maniery od jakiegoś czasu się pojawiły na Transie, że ludzie piszą w sprawie ładunku, dostają informacje zwrotne i przestają odpisywać? (°°
Zanim ktoś napisze, że pewnie mam gówniane stawki to uprzedzę, często nie podaję stawek w pierwszej wiadomości, żeby właśnie nawiązać dialog, ale to niestety przeważnie nie działa. A nie raz w ramach eksperymentu podaję
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki będę jechał osobówką z Poznania do Niemiec przez Słubice. Będę jechał w nocy to raz, a dwa że mi się nie spieszy. 66zł za przejazd A2 w jedną stronę to jakiś absurd - p------e nie zapłace. Chciałbym zapytać o alternatywe, czyli DK92. Jak się po tym odcinku jedzie? Jest równo szeroko i w miare bezpiecznie? Dużo mnie czeka wyprzedzania TIRów? Pozdrawiam i szerokości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@donnie01: prawdopodobnie będzie tak że to ciężarówki będą Ciebie wyprzedzać, szczególnie w nocy. Nikt tam nie zwalnia na ograniczeniach 50-70km/h każdy leci na odcięciu. Ogólnie polecam tylko nocą.
  • Odpowiedz
siemanko, znajomy poszukuję kilku kiero na busiki do 3.5 tony po EU :) gdzie najlepiej ich połowić? może ktoś tutaj chętny? najlepiej Polacy albo obywatele EU #bekaztransa #transport #praca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@paki82: przede wszystkim lokalnie. Nikt nie będzie jechał z tobołami na drugi koniec Polski dwa razy w miesiącu. Napisz jaki region. Jakie warunki finansowe. Ile km tygodniowo. Jaka zabudowa. Inaczej ogłoszenie wygląda jak byś opla sprzedawał
  • Odpowiedz
Tak wiem, są abonamenty dla mieszkańców, ale aby go wykupić trzeba być zameldowanym na terenie strefy. Chyba nie muszę mówić jak duża część mieszkańców Warszawy jest zameldowana.


@BlackFoo: No ale to chyba słusznie. Po co miasto ma dbać o ludzi, którzy zameldowani są gdzie indziej, gdzie indziej płacą podatki, ale miejsce parkingowe na stałe to by się chciało.
  • Odpowiedz