#anonimowemirkowyznania
Skończyłem logistykę, od prawie dwóch lat robię w branży, mianowicie w obsłudze celnej pewnej międzynarodowej firmy. Niestety nie widzę tu już miejsca dla siebie i chciałbym odejść, jednakże nie chciałbym zaprzepaścić tych dwóch lat i chciałbym stanowisko, w którym mogę wykorzystać to doświadczenie. Jakich stanowisk szukać, czegoś z transportem? Wołam @czarny_matt94 @red7000, bo z tego co czytałem nie raz znacie się na branży.


#pracbaza #
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@totalski: tylko ze zawór bezpieczeństwa ma swoją średnicę i jest w stanie zapobiec rozerwaniu zbiornika przez zbyt wysokie ciśnienie z kompresora, ale przy szybkości narastania ciśnienia jaka występuje przy wybuchu jest nieskuteczny. Projekt powinien uwzględniać osłabioną powierzchnię odciążającą, która w kontrolowany sposób rozrywałaby się, uwalniając energię w bezpiecznym kierunku (zazwyczaj ku górze). Tu rozerwanie nastąpiło w kierunku kabiny kierowcy.
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: Wyjaśnię ci jak było. kupiłeś samochód i wymieniłeś stary dowód rejestracyjny na nowy, który dostałeś właśnie w okolicach 30 stycznia 2020?
Jestem pewien, że tak było. po prostu przy wymianie dowodu wbili ci datę kolejnego badania technicznego, a pieczątka to potwierdzająca nie jest z daty przeglądu(bo nie ma jak ci tego podbić stacja diagnostyczna na nowym dowodzie), tylko została przybita przez urzędnika wtedy kiedy wyrabiali ci nowy dowód.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Silvestre_Cucumeris: nie ma reguły, mi jeden nie podbił z powodu minimalnie spękanego wężyka lpg, a sprawdzał nawet numery seryjne butli, taki nadgorliwy.
W tym roku byłem u innego i było już standardowo: zawieszenie, hamulce, światła, wycieki, następny proszę
  • Odpowiedz
Cześć, #pytanie do kierowców - jadę w niedzielę z Poznania do Kwidzyna i tu pytanie do tych, którzy w ostatnich dniach jechali na podobnej trasie - lepiej jechać z Poznania S5 do Bydgoszczy i z Bydgoszczy do Grudziądza DK5, czy zjechać z S5 do Gniezna i stamtąd DK15 przez Inowrocław do Torunia i z Torunia już A1 na Grudziądz? Może jechaliście którąś z tych tras w ostatnich dniach i możecie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach