@ZawodowyMacherOdLosu:

Ale dlaczego dziesiątki kierowców których widzę każdego dnia z tego nie korzystają?


Też tego nie wiem. Nie wiem też np. dlaczego ciągle widzę jak jedzie drogie auto, które na 100% ma zestaw głośnomówiący a kierowca gada przez telefon trzymany w ręku przy uchu. Może w obecnych czasach powinien być obowiązkowy kurs jak używać elektroniki w
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ładunek może wystawać jeżeli jest niepodzielny tzn jeżeli jest on w jednym kawałku. I tak drut czy blacha o długości 14m możne wystawać ale jak ten drut będzie miał 2x7m to już nie może ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kasia123456789 I drewniaków. J----e obszczymury, idzie się na trawkę i tam załatwia potrzebę, a nie potem się stoi na parkingu i j---e szczyna na kilometr. Sam jeżdżę i kulturalnie chodzę do kibla lub na trawkę czy ziemię.
  • Odpowiedz
@monky: dobrego kumpla z pracy brat pracuje w USA.
Tam nie ma takiego tacho jak w Europie.
Ogólnie jeżdżą po 11 godzin, przerwa chyba dopiero po 6-8 godzinach a nie 4.5godz jak u nas,
Do tego większe prędkości, więc i bardziej się męczysz.

Ogólnie system tam mają bardziej niewolniczy niż
  • Odpowiedz
Jeżdżąc po poslkich drogach nietrudno zauważyć, że kierowcy ciężarówek przy jeździe +/- 100km/h utrzymują może 5-10metrów odstępu od następnego pojazdu.

Pytanie do wszystkich kierowców zawodowych, dlaczego tak jest? Przecież czas na reakcję przy takiej prędkości, odstępie i masie wynosi 0 sekund.

#transport #samochody #tir #tirowcy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quescik1: Bo to kierowcy zawodowi. Od dziecka ćwiczą refleks niczym kierowcy prestiżowych rajdów formuły pierwszej. Nic nie może ich zaskoczyć. A dzięki jeździ w cieniu areodynamicznym rywala są w stanie spalić nawet 0,002137l/100km mniej dzięki czemu oszczędzają pieniądze. Podążanie za rywalem i redukcja oporu na prostych pomaga także w wyprzedzaniu.
  • Odpowiedz
@quescik1: dodaj, że po Polsce tak jeżdżą. We Francji na przykład kamery nad autostradami to dość mocno utemperowały, ale tam jest łatwiej, bo pasy namalowane na drodze oddzielające prawy i awaryjny pokazują, jaki ma być odstęp. Ogólnie respektowanie przepisów przez kierowców zawodowych w PL a raczej jego brak, bierze się stąd, że jest bardzo słaba egzekutywa kar.
czarny_matt94 - @quescik1: dodaj, że po Polsce tak jeżdżą. We Francji na przykład kam...

źródło: autostrady-we-francji

Pobierz
  • Odpowiedz
@luzak100: zapytać warto ale to nie jest takie oczywiste, sam próbowałem z pomocą różńych dotacji a na końcu i tak zrobiłem we własnym zakresie. Jak chcesz dostać dofinansowanie przez urząd pracy musisz miec podpisaną wstępną umowę z pracodawcą że cię zatrudni na jakiś okres teraz strzelam chyba rok ale moge sie mylić, i pprzez ten okres nie możesz sie zwolinić inaczej oddajesz srodki. Chyba nie musze CI mówić że możesz
  • Odpowiedz