@Raffall111: Chłopie, przecież Yanek uprawia najtrudniejszy zawód świata, dałbyś radę 6h poszukiwać w ciągu dnia? mimo braku efektów, Yanek ma mocną psyche
Specjalnie tego nie pisałem wcześniej, bo nie chciałem spłoszyć Janeczka.
A więc: ciekawi mnie, czy Janek nie pojechał w maju do Szwecji, żeby sobie po cichutku poszukiwać, a potem elegancko wypuszczać filmy jak już go tam nie będzie i nikt go za rękę w Szwecji nie złapie ;) #yanek
@Zoltafik: moim zdaniem robotę dorywczą załatwił mu łukasz zkordenąs, dlatego odpuścił nagrywanie, bo wiedział, ze byłby spory hejt, ze jest taki wolny a zycie zmusiło go dodatkowej roboty
@Stachanowiec_yt: jego całe życie obraca się w koło pieniędzy, szukanie zagubionych pieniązków, szukanie okazji w lidlu, szukanie okazji na stronach typu olx
@Stachanowiec_yt: nie wróże mu sukcesu, jak widać poszukiwania tracą oglądalność patrz Odyn, ludzi zaczęło nudzić, że na filmach jest ciągle to samo, a Yan raczej nic nowego nie skopiuje od konkurencji, wiec będzie pikowanie w doł
@kuba560x_: ktoś się dorobi, pieniążki będą płynąc i nic z tego nie wyjdzie. Turcy zaczęli równo z nami i ich auta już jeżdżą po drogach, nasi nawet nie zdążyli fabryki wybudować, ale kasa już przepalona
#yanek @Halinek11: przecież on ma inny przekaz i ma pasmo ,,sukcesów'': - praca w decathlonie - duża kariera został kierownikiem części regałów, podobno ma mgr środowiska - praca przy basenach - dużo się nauczył, znaczy dostał ,,za darmo'' płyty na płot, które znalazły później zastosowanie w kabinie, oraz folia pod dzisiejszą kabinę - praca przy saunach - wykonał 3 czy 4 sauny zarobkowo, prawdopodobnie nikt nie robi takich w Polsce, bo
@polaczek-typowy: oszukali go bo musiał zapłacić, jakby było zrobione za darmo to by chwalił, że najlepszy mechnicy na świecie, a zwaliłby wine na inną rzecz.
#yanek dzban mitoman teraz się śmieje jak zrobił ZUS i Bożenki w ..uja zajadając najlepszą mrożoną pizzę u Andrzeja re we la cja. Pewnie człowiek sukcesu z własną firmą zarabiający jak prezes banku teraz pracuje na czarno na zbiorach z czarnymi re we la cja Yanku pozdro
@Raffall111: Wy cały czas łykacie, że Yanek nie ma kasy, przypominam, że chłop chciał kupić bazę pod kampera zimą, czyli zaoszczędził koło 40tys zł. Kiedyś Korsir wspąminał, że Yanek dostał 1000 zł donejta w jeden dzień, a na drugi dzień płakał, że nie stac go na ketchup w markecie. Chłop jest po prostu chytry, żyje jak włóczęga, aby coś tam oszczędzić. On jest świadomy, że więcej oszczędza teraz niż pracował
@Stachanowiec_yt: Ja nie pisałem, że on ma górę pieniędzy z tego, on może wyciąga max 4-5tys z wszystkich możliwych okazji (donejty, youtube, mango TV, znaleziska), ale jedząc w Lidlu i co mu ludzie dają, żyjąc jak żebrak, oszczędza z tego połowę. Tak się nauczył, że zamiast się rozwijać w życiu, to chłop wszystko robi na 30% i później ma takie efekty ;) mycie się w 2 litrach wody, treningi i
Cześć Mireczki, przymierzam się do zakupu domu, którego właścicielem jest moja ciotka. Chce to zrobić po bożemu, zeby obie strony miały poczucie, że zostały potraktowane sprawiedliwie. Chciałbym, aby dom został wyceniony przez rzeczoznawcę. Nie wiem jednak, czy mam ściągać takiego rzeczoznawcę prywatnie, czy da się to jakoś załatwić po kosztach przez bank (słyszałem o takiej opcji). Przyjmę sugestie i rady.
@JAJAnek: może pracuje gdzieś przy winogronach w itali, dziwne, że tak z nienacka zwiesił działalność. Ciekawe czy on jest świadom, że miał większy potencjał od Korsira, który jest nundy jak flaki z olejem, a kręci wyświetlenia na poziomie 60tys, a on ma marne 2 tys ;) ale ciągła obsesja na pokazywaniu się w pozytywnym świetle (usuwanie komentarzy) i patrzenie na swoje życie przez różowe okulary (sztuczne zachwalanie wszystkiego) go stety
Stolarka to jest fucha. Nikt nie sprawdza czy masz papiery. Zamówień na miesiące. Stawki dyktują kosmiczne. Podatki dla chętnych. Dla każdego kto ma trochę zdolności manualnych. A najlepsze że możesz kupić gotowe elementy w hurtowniach i z tego robić tylko dociąć: -Szafy zabudowane -Garderoby -Spiżarnie To banał.
@masz_fajne_donice: tylko chwyć klienta, to robota dla minimum 2 osób, jakbyś miał 2 kuchnie na miesiąc wyjdziesz z 5tys na miesiąć, załatw na czas przycięcie płyty w stolarni, aby być słowny, jak nie masz swojego zaplecza ciężko ruszyć, choć z czasami jak wyrobisz sobie dobrą opinię, zakupisz sprzęt oraz kontakty w stolarni, robota powinna pójść do przodu
#yanek tak lubi tych swoich 30 widzów na YT, że nawet nic nie powiedział o braku filmów. Jedyni ważni widzowie to tylko ci którzy mu coś podarują. Żenada jak zawsze.
Ciekawe czy nieobecność Yanka, nie wiąże się ze złym przyjęciem jego teledysku. Chłop tyle czasu spędził na produkcji, myślami był już z Concitą Wurst na eurowizji a tu zonk. Chyba zakończył karierę jako influencer #yanek
@Tom3kt: nie, po prostu zawiesił działalność, bo go nie stać. Wróci za parę miesięcy z naklepanymi filmikami i odwieszoną działalnością tłumacząc innym dlaczego warto byc jutuberem i żyć z jutuba
źródło: 1000019159
Pobierz