@mirko_anonim: Na jednego takiego co mu się uda zarobić masę kasy swoja ciężką pracą i determinacją są zawsze tysiące jak nie więcej którym ciężka praca nie przyniosła takich korzyści, ale o tym się nie mówi to już nikogo nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chłop 26 lat przeżył bez kontaktu z dziewczynami i #zwiazek. No może w podstawówce jakieś zaczepiały i nawet jakaś pisała SMSy ale ja wtedy wolałem kolegów xD.

Na #tinder czy innym #bumble może i czasem wpadnie jakaś para, ale ciężko się pisze z większością, bo często mimo jakichś niby opisów i zainteresowań okazują się strasznie nudne i właściwie to nie ma o
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chłop 26 lat przeżył bez kontaktu z dziewczyn...

źródło: IMG-20250527-215605

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: domyślając się to jeździsz na złoty samochodowe. Macie ta sama furkę. Wiec napisała zajawiona ta sama furka itp a ty już sobie wmawiasz że napisała do ciebie bo chce związku segzu i czego jeszcze
  • Odpowiedz
@gorobei: Pewnie ktoś magisterkę robi z psychologii. xD
Dziwne, że nie robią 10 pytań w anonimowej ankiecie na fb jak zawsze i tytuł magistra, a później pchanie na doktora kobiet bo parytety narzucone trzeba spełnić. xD
  • Odpowiedz
Czy też macie tak, że trochę ciężko Wam znaleźć do rozmowy/ relacji (nie mówię tylko o związku, ale też jakiś znajomościach czysto koleżeńskich) ludzi, którzy mieliby jakąkolwiek osobowość? Bo odnoszę wrażenie, że zarówno kobiety i jak faceci są teraz "lubię to co wszyscy". Każdy na tinderze pisze, że lubi góry i rower, ale w górach ostatni raz to był na wycieczce szkolnej w gimnazjum. "Lubię oglądać filmy", a jak zapytasz jakie to
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy na tinderze pisze, że lubi góry i rower


@ziel_9: na tinderze najbardziej oplaca się byc "zwykłym", bo każdy odchył od normy to ryzyko utraty matcha i gorszego poziomu w algorytmie. tak więc to nie jest dobre miejsce do wyciągania takich wniosków.

. A może problem jest w tym, że ludziom nie chcę się mówić o tym co lubią/co ich kręci?


chcą, ale większość ludzi jest neurotypowa, czyli w wykopowym
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kocham jak #rozowepaski piszą "Patrzysz na wygląd=out" albo mówią cos o saposeksualności, a jak przychodzi co do czego same odrzucają za wygląd...


@JuanPablitoSegundo_2137: Dobrze, ale jeszcze absolutnie nigdy w prawdziwym świecie (takim poza internetem) nie słyszałem jeszcze żeby jakakolwiek laska używało terminów takich jak saposeksualność. Tak szczerze to o wyglądzie i odrzucaniu przez kobiety częściej mówią sami mężczyźni jak kobiety. No, ale wiadomo laski pewien powinny brać niskich
  • Odpowiedz
@bobsley33: A widziałeś jak wygląda tinder po damskiej stronie?
Dziewczyna zakłada tindera, spędzi 20 minut przeglądając chłopaków, odkłada telefon, idzie spać.
Rano ma 99+ lajków, kilkadziesiąt otwartych rozmów. Faceci różnych rozmiarów, kształtów. Wielu 8/10, 9/10.

Nic dziwnego, że w głowie się przewraca :)
  • Odpowiedz