@Barszcz_Sosnowskiego: no straszne, ciężko sobie wyobrazić, że ktoś może być bardzo uczuciowy a osoba, z którą się rozstał była dla niego bardzo ważna.
Nie dziwota, że sporo osób ma problem ze zbudowaniem zdrowej relacji, skoro naśmiewanie się z uczuciowości innych ludzi przychodzi tak łatwo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nieatrakcyjni fizycznie nie podobają się kobietom ani na zdjęciu ani podczas zagadywania w klubie.

Gdzieś, ktoś zapodał badanie, że Ci którzy mają powodzenie na tinderze mają je również IRL, a Ci którym słabo idzie na tinderze są niewidzialni również w życiu.

Wyobrażam sobie reakcje kobiet jak podbija do nich Mirek motorniczy z mojego eksperymentu z PUA
  • Odpowiedz
@Prekursor: typie, jesteś 7/10 z mordy i odnosisz jakiekolwiek sukcesy chociażby liżąc się z tymi paniami w klubach więc i pewnie z psychiką nie masz problemów, zakładając że to wszystko co mówisz to prawda to nie widzę sensu żalenia się na tagu, odpowiedz sobie tak szczerze czy masz faktyczny problem czy potrzebujesz atencji p-------o?
  • Odpowiedz
W czasie gdy wypruwał sobie flaki i z---------ł, jego koledzy którzy po prostu urodzili się przystojni, bzikali tak, że ich bolały kutasy. No ale teraz koleś popracował, to wreszcie dosiądzie się do stołu rynku matrymonialnego i będzie mógł się do woli zajadać resztkami, które inni już dawno zeżarli, strawili i zesrali. Co incelu, nie chce ci się pracować pół życia żeby stać się zupełnie innym człowiekiem i dopiero od ~28 roku życia
  • Odpowiedz
@hauser15: Co za p---------e. Gość wyglądał dobrze już na pierwszym zdjęciu, najbardziej brakowało mu masy, co uzupełnił z czasem. Z 7,5/10 stał się 8-9/10.

6 Lat xDDD taką sylwetke robi się w 6 miesięcy max


@Mershi: Chodziłeś Ty kiedykolwiek na siłownię? Wiesz jak wygląda proces budowania masy mięśniowej u naturala? Nie sądzę, bo byś takich pierdół nie opowiadał.
  • Odpowiedz
@77023: nie może być tak, że taka belle delphine zarabia 50 milionów, bo żeruje na samotności mężczyzn. Korporacje muszą stworzyć cyfrowe dziewczyny i unormować zarobki.
  • Odpowiedz
Jestem na jednym rozdrożu życiowym i zastanawiam się co wybrać.
Staty: 25yo, ukończony I stopień studiów inż., mieszkam na wsi w domu rodzinnym, pracuję zdalnie w IT, 10k netto, odłożone ok. 100k w środkach trwałych i gotówce, #tfwnogf
I teraz pytanie

#polska #pracait #dylemat #zycie #studia #szkola #praca #dom #mieszkanie #finanse

Co dalej?

  • Wyprowadź się, weź kredyt na mieszkanie w mieście 17.4% (25)
  • Kup drogą działkę blisko miasta i zbuduj dom 22.9% (33)
  • Kup tanią działkę blisko domu i zbuduj dom 8.3% (12)
  • Idź na drugi stopień studiów dziennych 2.8% (4)
  • Idź na drugi stopień studiów zaocznych 4.9% (7)
  • Nie bierz kredytów, korzystaj z życia 22.2% (32)
  • Chuj wie/Inna opcja 21.5% (31)

Oddanych głosów: 144

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur-tyminski:
Pierwsze pytanie po co i dlaczego chcesz się wyprowadzić? To tak jakby ktoś pytał jaki kupić samochód i padały odpowiedzi:
-transita
-mini
-bmw 7
  • Odpowiedz