Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #przegryw bardzo nieśmiały, głównie przez to, bo może wyglądem jeszcze coś bym ugrał. Jestem totalnie poza społeczeństwem, dlatego nie wiem jak się zachowywać w różnych sytuacjach. Na przykład przed chwilą wchodząc do klatki stała w przejściu z rowerem fajna 18latka, którą widuje często no i uśmiechnęłą się do mnie i powiedziała powiedziała coś w stylu, że zaraz spróbuje się tu jakoś przesunąć/zrobić miejsce żebym dał radę przejść. No nie ważne, ale po prostu dalibyście poradę jak w takich sytuacjach się zachowywać luźnie? Co można byłoby odpowiedzieć jakimś żartem czy coś? Bo jestem ciekawy. Wiem, że to głupie pytanie, ale no niestety swoje lata młodości spędziłem przy komputerze (,) 21 lat jak coś

#podrywajzwykopem #tfwnogf #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c0f892fc4630000bd1732e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
o można byłoby odpowiedzieć jakimś żartem czy coś?


@AnonimoweMirkoWyznania: "dzięki, nie trzeba" ?

nie wiem, nie musisz się wysilać, po prostu się uśmiechnij i bądź miły, lepiej odpowiedzieć cokolwiek i się uśmiechnąć niż kombinować 10 minut i zapodać zajebisty żart jak ona już dawno uznała cię za dziwaka
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie ma tu jednego prostego triku. Musisz się przemóc, by być bardziej odważny do dziewczyn. Po drodze będą czekały Cię niezręczne sytuacje, nie da się ich uniknąć, sam mam ich na koncie dziesiątki. Ale na końcu tej drogi czeka #seks. A im bardziej jesteś zawzięty, tym z ładniejszymi i młodszymi dziewczynami. Powodzenia.