@przegrywam_przez_miasto: dokładnie, w czasach technikum dziewczyny oglądały się za mną, widziałem, że im się podobam tylko byłem cichą p---ą i nie potrafiłem tego wykorzystać, teraz zero atencji, na tinderze maczuje cie z jakimis potworami tylko ...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Fajnie, ale nikt nie pisze o tych co zaczynali podobnie jak On, też wkładali duzo pracy i wysiłku ale ich życie tak się potoczyło, że nie zostali drugim Ronaldo ;) Strzelam, że trochę wiecej osób mających przeciekajacy dach i krzywe zęby ponieśli wiecej porażek w życiu niż sukcesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: to było jedno święto na którym można było podupczyć, potem wracało się do zap***dalania w polu.

Chyba masz świadomość, że w "tamtych czasach" dzieci robiło się po to, by ktoś robił w gospodarstwie za darmo?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElfickaRozowypasek: @Jutuba_z_Krakowa: @niewiemcorobic: @Mijun:
BLOG O PASJI XDDD co op napisał XDDD to nie jest rok 2007 by kurła pisać blogi o pasji XDD blogów nikt już nie czyta od wieków, totalnie martwy temat, teraz można się wybić tylko prowadząc maxxymalnie Oskarkowy kanał na yt/tiktoku . Te rade musiał dać jakiś Mariusz na 40 lvl, który ostatni raz na randce był w 2008 i przypomniały
  • Odpowiedz