Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
agent733

agent733

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6167
  • Znaleziska 320
  • Mikroblog 5847
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 9
agent733
agent733 17 min temu
  • 1
#bystrzaktv
agent733 - #bystrzaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 16 godz. i 12 min temu
  • 7
Jedyny biały francus sfaulował jedynego norweskiego czarnucha, co za przypadek
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl
16 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 2
@agent733: przeciwieństwa się przyciągają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OnKujajor91
OnKujajor91
przedwczoraj, 10:16:36
  • 13
Dankazwroclawskiej to konto, które należy do obozu Prawiczka. Chcą pokazać jaki to ten tag jest zdegenerowany, że siedzą tutaj ludzie i wrzucają zdjęcia grobów albo wspominają o rodzinnej tragedii drwiąc z osoby która straciła wtedy życie.

Jesteście obrzydliwi, Jowitka i Sylwuś i wasz obóz. Nie wiecie jak zamknąć ludziom usta, którzy komentują coś co jest publicznie wrzucane na YT, w znacznej większości robiąc to konstruktywnie i bez dotykania tematów o których wiedzą,
OnKujajor91 - Dankazwroclawskiej to konto, które należy do obozu Prawiczka. Chcą poka...

źródło: Screenshot_38

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 przedwczoraj, 18:20:44 via Wykop
  • 1
@OnKujajor91: Wszyscy wiemy jaki jest prawiczek, ale na moje oko nie wydaje mi się by udostępnił nagrobki swojej rodziny.
To jest osoba z jego okolicy, która dużo wie, więcej niż my.
To osoba która swego czasu wysłała mu sporo kasy, a później najwidoczniej musiała zostać zbesztana przez prawiczka.
Fanatyzm i wiara w swojego ulubionego streamera przerodziła się w totalną nienawiść.
Trzeba jeszcze dodać, że prawiczka oglądało bardzo dużo zaburzonych emocjonalnie
  • Odpowiedz
agent733
agent733 23.06.2026, 20:14:01
  • 7
Prawiczek z-----ł focha xD
Myśli że te kilkadziesiąt tysi które kisi starczy mu do końca życia
#bystrzaktv #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90
23.06.2026, 20:24:45 via Wykop
  • 3
@agent733: będzie trzeba to o-------i te 20 bitcoinów i 50 eterium i jeszcze Wam mordy pozamyka.
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
23.06.2026, 21:34:44 via Wykop
  • 4
@Dyktator90: Przy jego stanie konta w sumie te 20 kapsli i 50 nakrętek można by tak nazwać
  • Odpowiedz
Stogies
Stogies
21.06.2026, 16:52:43
  • 8
Osoba pisząca z konta @bystrzaktvv to jest kolejny eksperyment społeczny.
Nieśmieszny co prawda i żenujący, no ale widocznie tak ma być.
Specjalne insynuuowanie, że niby całe „forum dla ci*t” to właściwie jedna osoba pisząca z 70 kont. Teoria beznadziejna, ale dobra dla chusteczek i podpasek z czatu o IQ niższym chyba nawet od Tajfuna. Umniejszanie, że niby wszyscy „kochają strima”, ale tylko jedna WYTWÓRNIA doprowadziła do upadku tego patostrimera. Z jednej strony
Stogies - Osoba pisząca z konta @bystrzaktvv to jest kolejny eksperyment społeczny.
N...

źródło: ABBA3C94-2D88-46AC-B938-2ACBDA7E43C4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 21.06.2026, 18:21:04 via Wykop
  • 2
@Stogies: No musi być niezłym podszywaczem bo opinia mocno podzielona
agent733 - @Stogies: No musi być niezłym podszywaczem bo opinia mocno podzielona

źródło: 1000024232

Pobierz
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
20.06.2026, 17:12:37
  • 2
#bystrzaktv A czymu Włodarz stoczył tylko jedna walkę w fame mma? Przecież był znany i mógł natrzepac z tych walk duże piniondze które teraz miałby na kupce. Jak myślicie moi kochani co stanęło na przeszkodzie w dalszej karierze naszego ulubieńca? #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 20.06.2026, 19:56:16 via Wykop
  • 8
@andrzej-wrobel23: typ przechodzi pieszo 2 km i jest zasapany a wy chcecie żeby on się bił na galach, wielkie xD
No nie wypada aż pisać takich rzeczy
  • Odpowiedz
agent733
agent733 18.06.2026, 15:21:22
  • 5
Promocja okładki wzbudziła większe zainteresowanie niż premiera gry Cyberpunk.
To się nazywa umieć w marketing potężnej marki.
#gry
#gta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733
Autor
18.06.2026, 20:49:46 via Wykop
  • 0
@Klorinim: Witam kolego
  • Odpowiedz
agent733
agent733 16.06.2026, 18:31:01
  • 13
Nie ma to jak słuchać prawilnych rapsów i w między czasie latać na komendę z gównianymi donosami, przecież to się tak gryzie ze sobą.. prawiczkowatość w pełnym wydaniu.
#bystrzaktv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201
16.06.2026, 17:52:12
  • 3
#bystrzaktv #patostreamy
Jurasik201 - #bystrzaktv #patostreamy

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 195156

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 16.06.2026, 18:28:39 via Wykop
  • 2
@Jurasik201: Będąc obiektywnym coś tam przypakował, źle nie jest, mimo to nadal jest prawiczkowaty
  • Odpowiedz
agent733
agent733 15.06.2026, 18:23:10
  • 2
Stary dziad Szpaku mogguje w studio tego pseudo trenera brzenczka, piękna sprawa
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 13.06.2026, 16:50:17
  • 12
Prawiczek znowu nie panuje nad frustracją, chyba coś za mocny ten stack kreatynowy, może czas zwalić konia
#bystrzaktv #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90
13.06.2026, 16:55:07 via Wykop
  • 3
@agent733: lechu mu zwali dupą
  • Odpowiedz
agent733
agent733 11.06.2026, 19:22:01
  • 14
Siedzą te mendy z zarządu UEFA i udają że te grające małpy ich interesują, a tak naprawdę myślą już o pomeczowym melanżu i rozsypanym koksie na pośladkach latynoskiej k---y
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733
Autor
11.06.2026, 19:32:28 via Wykop
  • 0
@domp12: mogą pomażyć o baletach z łysym, ewentualnie mogą zlizać po nim stół
  • Odpowiedz
agent733
agent733 11.06.2026, 18:03:27
  • 1
C--j wbijam w ten pseudo mundial Ala copa america

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
11.06.2026, 18:08:55 via Wykop
  • 0
@agent733: kto pytał
  • Odpowiedz
Stogies
Stogies
11.06.2026, 12:23:56
  • 9
Prawiczka i jak tam ten twój „powrót”? Hahah
Szybko cię na mordę usadziliśmy. Ten zestawik do IRL to sprzedaj już może, bo przyda ci się parę groszy w nadchodzącym czasie. Bo to będzie czas apokalipsy.
#bystrzaktv #patostreamy
Stogies - Prawiczka i jak tam ten twój „powrót”? Hahah
Szybko cię na mordę usadziliśm...

źródło: IMG_6310

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733 11.06.2026, 12:34:43 via Wykop
  • 1
@Stogies: Powie że prowadzi kanał przyrodniczy i będzie dalej pchał ten syf
  • Odpowiedz
agent733
agent733 08.06.2026, 11:10:30
  • 24
Leszek zaproponował irle w Sobótce to się obsrałeś odpowiadając "nie no nie tak blisko, raczej w jakiś dalszych miejscowościach"
No ale dlaczego taki twardziel pokazujący sztange na streamie boi się zrobić irla w miasteczku obok? Przecież tutaj nic się nie dzieje.
Pozdro z ryneczku.
#bystrzaktv #patostreamy
agent733 - Leszek zaproponował irle w Sobótce to się obsrałeś odpowiadając "nie no ni...

źródło: 1000023903

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733
Autor
08.06.2026, 16:59:29 via Wykop
  • 2
@chesterjaba: Myślę że tak, jeśli trafisz moment jak to całe menelstwo wypełza z nor, bo na ogół to tam chujem wieje.
  • Odpowiedz
agent733
agent733
Autor
08.06.2026, 19:37:32 via Wykop
  • 5
@zydzidoraju: ty faktycznie, na c--j mi to wszystko było... stara mnie z-----e ...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Rajmund

  • Robota na zlecenie i bez zlecenia.
  • Silesia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.01.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking