#xiaomi
#telefony
Mireczki, czy jest jakaś ogarnięta osoba która wyjaśniła mi jak wgrać nową wersję systemu na Redmi Note 12 Pro 4G??? Pierwszy raz się z tym spotykam, a mam telefon od tygodnia i jestem w tym temacie zielony. Pozdrawiam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #telefony #samsung #akcesoria #android

siemanko. Chciałem podpiąć dodatkową kamerę do samsunga S9+ przez otg za pomocą usb-c ale podobno android blokuje możliwość podpinania dodatkowych kamer w wersji powyżej androida 9. (mój jest zaktualizowany do 10) Czy ktoś może to potwierdzić, coś poradzić lub miał podobny problem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Telefon nie może zalogować się do sieci, dane z karty sim czyta, karta sim łączy się z siecią w innym telefonie, zasięg z bts jest silny na moim. Włączałem i wyłączałem telefon, próbowałem ręcznie wybrać operatora, ale wyskakuje ten sam komunikat.
Z mojej diagnostyki wynika, że problem jest z softem, ale nie mogę znaleźć dokładnej przyczyny. Logów jeszcze nie sprawdzałem.

#telefony #android
klefonafide - Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Telefon nie może zalogować się do sieci...

źródło: Screenshot_20230903_100623_Call

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojciec ma na telefonie etui typu 360°. "Szkiełko" mocno się zarysowało. Macie jakiś patent na to? Nakleić na to zwykłą folię? Może jakaś powłoka w sprayu?
#telefony #smartfon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziś zamówiłem swojego pierwszego #iphone i chiałbym kupić case, pracuje w połowie fizycznie (lecz bez brudu jakiegoś) a musze mieć przy sobie telefon cały czas (stałe monitorowanie glikemii przy cukrzycy)
myślicie ze Spigen Liquid Air wystarczy https://www.morele.net/spigen-etui-spigen-liquid-air-apple-iphone-13-matte-black-9046575/? dodam ze szkło na ekran jak i aparaty od 3mk już mam
#telefony #smartfon

może ktos ma coś fajnego, co uchroni telefon przed upadkiem lepiej niż to podane
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szyminho ja mam czarne etui od Spigen, jakieś takie pierwsze lepsze z xkom, nic pancernego, do tego szkło na ekranie i od 4 lat telefon w stanie idealnym, a zaliczył mnóstwo spadków (choć nie jakichś ekstremalnych). Dużo zależy od (nie)szczęścia, jak ci upadnie jakoś niefortunnie samym rogiem o twarde podłoże to go żadne etui może nie uchronić.
  • Odpowiedz
czy w Plusie dalej dają 3 miesiące za darmo jak sie przeniesie numer NA KARTĘ? Bo kiedyś to było, ale nie ma żadnych info, że odwołali.
Teraz jest jakieś nowe 3msc za darmo na abonament, ale od paru lat była taka oferta na kartę
#plus #telefony #gsm #siecikomorkowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jaki smartfon do ok. 1500zł polecacie z jak najlepszą baterią? Może być używany. Zależy mi żeby był w stanie wytrzymać 2 dni dość intensywnej pracy.
#smartfon #telefony #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj kupiłem nowego Galaxy TAB S9 i mam problem z ekranem. A dokładniej to jak patrzę pod kątem nawet delikatnym to cały kolor najbardziej widać to na białym tle robi się zielony/czerwony do takiego stopnia, że aż bolą oczy po chwili przeglądania internetu. Nie wiem czy tak ma być z ekranami amoled, ale w telefonie czegoś takiego nie mam, mam też obok starego Galaxy TAB S7 z ekranem LCD i też tam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam dla wujcia telefonu do 500 zł - jego Motka E40 niestety się potłukła i RIP. I w x-kom w promocji jest cudo techniki zwane Infinix HOT 20 5G 4/128GB Racing Black 120Hz No za tą cenę parametry to sztos. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie to co jest na samym początku, czyli 'Infinix'. Wiecie co to za marka? Widzę że to dawny Sagem, youtuberzy niby ją polecają. Pytanie tylko czy to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz mija 2 lata jak mam Samsung A52s - jestem z niego bardzo zadowolony. Moglby miec ciut lepszy aparat ale w cenie, w ktorej go kupilem (1150 PLN) byl zdecydowanie najlepszym wyborem. Niestety widze, ze bateria juz nie dziala optymalnie.

Zatem pytanie - co wybralibyscie jako nastepny telefon w budzecie +- 2500 PLN?

#telefony #smartfon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nfvr ja całe życie używałem telefonów z Androidem i byłem zadowolony. Ale po tylu latach chciałem jakieś zmiany. Kupiłem iphona i już nie wrócę do androida. Spróbuj z iphonem w tej cenie coś kupisz.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Play zostawia na lodzie za granica.

Doladuj konto i pobierz aplikacje.

Przed kilkutygodniowym wyjazdem za granice, udalem sie do salonu Play zeby potwierdzic, ze moja karta bedzie dzialac (chodzi glownie o dostepy do smsow weryfikacyjnych). W salonie dowiedzialem sie ze wszystko bez problemu, trzeba tylko doladowac konto i pobrac aplikacje.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś miałam podobny problem i trochę musiałam poszperać w ustawieniach Roamingu w telefonie i ustawić inne sieci. Spróbuj na forum typu Telepolis. Powodzenia Mireczku!
  • Odpowiedz
No i skończyło się rumakowanie.
Już daaawno skończyła mi się 2-letnia umowa z Orange (na firmę) i jechałem na cenach sprzed 4 lat?
No i dziś patrzę, n------i mi podwyżkę o około 30%.
Ktoś tak miał, już się wczytywał czy mogą?

#oragne #telefony #firma #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@text: Zgodnie z regulaminem. Czyli w praktyce zapewne masz tam zapisane, że tak - w okresie bezterminowym umowy mogą zmienić cenę, informując Cię o zmianie przynajmniej 30 dni naprzód, byś w razie czego miał możliwość wypowiedzenia umowy zanim zostaniesz objęty nowym cennikiem.
  • Odpowiedz