Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@grubY_0936: skoro jesteś zielony w tym temacie, to nie baw się w żadne miui polska, tylko pobierz oryginalny rom stąd: https://miuirom.org/phones/redmi-note-12-pro-4g#Global. Wybierz "Recovery Rom" i pobraną paczkę wrzuć na telefon. Następnie wejdź do "Aktualizacje" i "Wybierz paczkę aktualizacji".
Chyba, że masz europejską wersję romu. Wtedy stąd: https://miuirom.org/phones/redmi-note-12-pro-4g#EEA
Chyba, że masz europejską wersję romu. Wtedy stąd: https://miuirom.org/phones/redmi-note-12-pro-4g#EEA
- 0
@BusinessMoose: Dziękuję za porady, pobrałem ten recovery rom i pokazuje, że Nie można zweryfikować pakietu aktualizacyjnego. :(
#gsm #telefony #samsung #akcesoria #android
siemanko. Chciałem podpiąć dodatkową kamerę do samsunga S9+ przez otg za pomocą usb-c ale podobno android blokuje możliwość podpinania dodatkowych kamer w wersji powyżej androida 9. (mój jest zaktualizowany do 10) Czy ktoś może to potwierdzić, coś poradzić lub miał podobny problem?
siemanko. Chciałem podpiąć dodatkową kamerę do samsunga S9+ przez otg za pomocą usb-c ale podobno android blokuje możliwość podpinania dodatkowych kamer w wersji powyżej androida 9. (mój jest zaktualizowany do 10) Czy ktoś może to potwierdzić, coś poradzić lub miał podobny problem?
- 0
- 0
@hieronimgieroslawski: nie jestem w temacie androidów, motorola odzyskała dawną świetność?
@Hur4ggan: nie bo to dalej jest lenovo ale przynajmniej z czystym androidem
Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Telefon nie może zalogować się do sieci, dane z karty sim czyta, karta sim łączy się z siecią w innym telefonie, zasięg z bts jest silny na moim. Włączałem i wyłączałem telefon, próbowałem ręcznie wybrać operatora, ale wyskakuje ten sam komunikat.
Z mojej diagnostyki wynika, że problem jest z softem, ale nie mogę znaleźć dokładnej przyczyny. Logów jeszcze nie sprawdzałem.
#telefony #android
Z mojej diagnostyki wynika, że problem jest z softem, ale nie mogę znaleźć dokładnej przyczyny. Logów jeszcze nie sprawdzałem.
#telefony #android
źródło: Screenshot_20230903_100623_Call
Pobierz@klefonafide: zapomniałeś raty za telefon opłacić?
@klefonafide: XD
- 0
Mam w miarę mowy starter na kartę od #plusgsm Czy jest jakaś możliwość, kod lub zmiana taryfy, aby włączyć "konto ważne rok". Była taka promocja, teraz jej nie ma. Może jest inna możliwość?
#telefony #gsm #plusnakarte #kiciochpyta
#telefony #gsm #plusnakarte #kiciochpyta
- 0
@cotozazycie @cotozazycie masz rację Mirku. Wczoraj mi ten kod nie działał, bo nie miałem doładowanego konta na 29zl ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
- 0
dziś zamówiłem swojego pierwszego #iphone i chiałbym kupić case, pracuje w połowie fizycznie (lecz bez brudu jakiegoś) a musze mieć przy sobie telefon cały czas (stałe monitorowanie glikemii przy cukrzycy)
myślicie ze Spigen Liquid Air wystarczy https://www.morele.net/spigen-etui-spigen-liquid-air-apple-iphone-13-matte-black-9046575/? dodam ze szkło na ekran jak i aparaty od 3mk już mam
#telefony #smartfon
może ktos ma coś fajnego, co uchroni telefon przed upadkiem lepiej niż to podane
myślicie ze Spigen Liquid Air wystarczy https://www.morele.net/spigen-etui-spigen-liquid-air-apple-iphone-13-matte-black-9046575/? dodam ze szkło na ekran jak i aparaty od 3mk już mam
#telefony #smartfon
może ktos ma coś fajnego, co uchroni telefon przed upadkiem lepiej niż to podane
@Szyminho ja mam czarne etui od Spigen, jakieś takie pierwsze lepsze z xkom, nic pancernego, do tego szkło na ekranie i od 4 lat telefon w stanie idealnym, a zaliczył mnóstwo spadków (choć nie jakichś ekstremalnych). Dużo zależy od (nie)szczęścia, jak ci upadnie jakoś niefortunnie samym rogiem o twarde podłoże to go żadne etui może nie uchronić.
@Szyminho: najważniejsze jest aby case wystawał nad krawędzie ekranu. Rozejrzyj się za takimi, które mają „poduszki powietrzne” w narożnikach.
- 0
czy w Plusie dalej dają 3 miesiące za darmo jak sie przeniesie numer NA KARTĘ? Bo kiedyś to było, ale nie ma żadnych info, że odwołali.
Teraz jest jakieś nowe 3msc za darmo na abonament, ale od paru lat była taka oferta na kartę
#plus #telefony #gsm #siecikomorkowe
Teraz jest jakieś nowe 3msc za darmo na abonament, ale od paru lat była taka oferta na kartę
#plus #telefony #gsm #siecikomorkowe
- 0
@Koller: dobra widze jest https://www.plus.pl/przenies
4
Tecno Phantom Ultimate może odesłać składane smartfony do lamusa

Podczas berlińskich targów IFA 2023, firma Tecno zaprezentowała rewolucyjny smartfon Phantom Ultimate,. Sprzęt posiada zwijany ekran, który może rozciągnąć się z 6,55" do 7,1" oferując przy tym dodatkowe funkcje.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Wczoraj kupiłem nowego Galaxy TAB S9 i mam problem z ekranem. A dokładniej to jak patrzę pod kątem nawet delikatnym to cały kolor najbardziej widać to na białym tle robi się zielony/czerwony do takiego stopnia, że aż bolą oczy po chwili przeglądania internetu. Nie wiem czy tak ma być z ekranami amoled, ale w telefonie czegoś takiego nie mam, mam też obok starego Galaxy TAB S7 z ekranem LCD i też tam
@Turtle1380: to nie jest spowodowane dodatkowymi warstwami na ekranie ktore umozliwiaja prace rysika?
Mam Tab s6 i tez tak jest.
Mam Tab s6 i tez tak jest.
- 0
@lasaghneboi nie mam pojęcia szczerze, mam obok starego S7 na LCD który też ma obsługę rysika i biel i kąty widzenia są idealne
Szukam dla wujcia telefonu do 500 zł - jego Motka E40 niestety się potłukła i RIP. I w x-kom w promocji jest cudo techniki zwane Infinix HOT 20 5G 4/128GB Racing Black 120Hz No za tą cenę parametry to sztos. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie to co jest na samym początku, czyli 'Infinix'. Wiecie co to za marka? Widzę że to dawny Sagem, youtuberzy niby ją polecają. Pytanie tylko czy to
@hit_malinowy: raczej telefony pokroju realme
Budżetowy budżetowiec
Budżetowy budżetowiec
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zarzutkkake: sprzedasz jeden?
- 0
@BadiBAX jaki chcesz?
- 0
Zaraz mija 2 lata jak mam Samsung A52s - jestem z niego bardzo zadowolony. Moglby miec ciut lepszy aparat ale w cenie, w ktorej go kupilem (1150 PLN) byl zdecydowanie najlepszym wyborem. Niestety widze, ze bateria juz nie dziala optymalnie.
Zatem pytanie - co wybralibyscie jako nastepny telefon w budzecie +- 2500 PLN?
#telefony #smartfon
Zatem pytanie - co wybralibyscie jako nastepny telefon w budzecie +- 2500 PLN?
#telefony #smartfon
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Play zostawia na lodzie za granica.
Doladuj konto i pobierz aplikacje.
Przed kilkutygodniowym wyjazdem za granice, udalem sie do salonu Play zeby potwierdzic, ze moja karta bedzie dzialac (chodzi glownie o dostepy do smsow weryfikacyjnych). W salonie dowiedzialem sie ze wszystko bez problemu, trzeba tylko doladowac konto i pobrac aplikacje.
Play zostawia na lodzie za granica.
Doladuj konto i pobierz aplikacje.
Przed kilkutygodniowym wyjazdem za granice, udalem sie do salonu Play zeby potwierdzic, ze moja karta bedzie dzialac (chodzi glownie o dostepy do smsow weryfikacyjnych). W salonie dowiedzialem sie ze wszystko bez problemu, trzeba tylko doladowac konto i pobrac aplikacje.
konto usunięte via Wykop
- 1
Kiedyś miałam podobny problem i trochę musiałam poszperać w ustawieniach Roamingu w telefonie i ustawić inne sieci. Spróbuj na forum typu Telepolis. Powodzenia Mireczku!
- 1
✨️ Autor wpisu (OP): @bezstronny_obserwator dzieki, kazda sugestia sie przyda
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
- 0
@text: 39zl cały czas jest za nju
@text: Zgodnie z regulaminem. Czyli w praktyce zapewne masz tam zapisane, że tak - w okresie bezterminowym umowy mogą zmienić cenę, informując Cię o zmianie przynajmniej 30 dni naprzód, byś w razie czego miał możliwość wypowiedzenia umowy zanim zostaniesz objęty nowym cennikiem.
- 0





















Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz