Wspaniała znajomość przepisów prawa w komentarzach.
Wina rowerzysty bo:
1. Wyprzedza na skrzyżowaniu (xD)
2. Nie wyprzedza sie z prawej
3. Specjalnie przyspieszał
4. Rowerzysta wiedzial ze taxi moze go nie zauważyć w lusterku
miodeksmrodek - Wspaniała znajomość przepisów prawa w komentarzach.
Wina rowerzysty b...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śniło mi się że taksówkarz mnie oszukał
, chciał 400 zł za przejazd 7,9 km w #warszawa , bo jechałem z deską snowboardową. I dziwić się , że w normalnym życiu unikam #taxi . Ostatni raz jechałem w tamtym roku z ojcem ze szpitala na autobus #uberem ( wyjątkowa sytuacja) a tak to wolę iść na piechotę #oszukujo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie-solnik jego citroen ma bak pewnie 60 litrów i będzie robić 700-750 km na baku, tankowanie kilka razy w miesiącu po 300 złotych, do tego eksploatacja gruza pójdzie w górę o kilkaset procent, nie na darmo prawie wszyscy dostawcy jeżdża aygo albo jakimiś małymi i starymi c4/c3
  • Odpowiedz
Zastanawiam się ostatnio nad tym, żeby pojeździć sobie na #uber bo lubię jeździć i mógłbym sobie tak o dorobić po godzinach. Mam normalnie #praca na pełen etat.

Czy ktoś tak robił? Ile trzeba się najeździć, żeby mieć takie 2,5k w miesiącu na rękę? Załóżmy, że mam do dyspozycji nową CH-Rke (własną).

Duże są koszty wejścia, ubezpieczenia auta jako taxi, eksploatacji, itd?

#pracbaza #taxi
MeumCerebrum - Zastanawiam się ostatnio nad tym, żeby pojeździć sobie na #uber bo lub...

źródło: IMG_6535

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MeumCerebrum Nie jestem na 100% pewien ale daruj sobie przynajmniej swoim autem, jak chcesz legalnie to robisz przegląd jako taxi i masz to wbite w dowód. Dzięki temu twoje auto już traci na wartości, do tego OC na taxi które jest sporo droższe.
  • Odpowiedz
✨️ Czy pracodawcy w sektorze taxi oferują telefony do pracy?
Czy pracodawcy do freenow bolt etc dają telefon do pracy?
Chce zacząć pracę, ale akurat nie mam smartphona
#praca #taxi #bolt #uber #freenow

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponoć ta patuska z nożem po wyjściu z taksówki krzyczała że kierowca chciał ja zgwałcić. I teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby nie było kamery. Już byłoby po chłopie.
#taxi #uber
Besalama - Ponoć ta patuska z nożem po wyjściu z taksówki krzyczała że kierowca chcia...

źródło: taxi

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach