@no-normalnie-jaja: przy obecnych przepisach i tym, że 8 z 12 drużyn wychodzi z trzeciego miejsca to wygrana 7-1 z Curacao dała im wyjście z grupy na 99%
Mecz na stadionie z klimatyzacją i zawodnicy dostają hydration brake - bo ma być sprawiedliwie i wszyscy mają mieć po równo ... co za debilne tłumaczenie. Przecież sońcem, wilgotnością powietrza, wysokością nad poziomem morza ani upałami nie obdzielą wszystkich po równo!
Jednego dnia mecze będą w ciężkich warunkach a na następny dzień będzie znośniej. A na stadionie z klimą zawsze będą takie same warunki. Co za
Czy tylko mnie jakoś Francji taktyka zaskakuje? Olise w gazie strzeleckim, a często biega na obronie, w środkowym kole Kounde w Barcelonie mega dziury robił, a tu często biega na wybieg jak napastnik i zostawia mega lukę na prawej stronie... Co ten Dechampes ich nie ogląda w ogóle? #mecz
@RealnyMadrysta: ale tylko w Polsce tak pieprzą non stop komentatorzy... Oglądałem transmisje z wielu krajów i nigdzie komentator tak nie nawija non stop, sporo pauz robią
@ZachariaszCzwarty: To ja wolę jak jest reakcja na bramkę, a nie jak było w połowie bramek strzelonych już na tym mundialu, że komentator komentował bramkę jakby to był golf i piłka wleciała do dołka albo jakby po prostu był wrzut z autu
Śniło mi się dziś, że Toto z żoną chciał mnie wziąć na testy i zaprosili mnie na jakiś kemping w lesie w Austrii... A potem Toto zaprosił na jakiś prywatny spacer po ścieżkach rowerowych ( ಠ_ಠ) #f1