Co u mnie się #!$%@?ło to ja nawet nie xD Mam takiego kuzyna, że człowieka skręca z krindżu. Gość praktycznie modli się do nauki, forsę z urodzin wydał na Reddita premium i zna na pamięć Teorię Wielkiego Bezbeka. Przyjeżdża w tym roku do nas ze starymi na Wigilię i od drzwi #!$%@?, że po co mamy świętować jakieś pogańskie święto przesilenia ukryte pod urodzinami zmyślonego typa. Babcia tylko zaciska wargi i kroi
xorm199 - Co u mnie się #!$%@?ło to ja nawet nie xD Mam takiego kuzyna, że człowieka ...

źródło: comment_1640342378nlMYWHjbNwDIli4t6xt2ks.jpg

Pobierz
Mimo że czas mnie goni, to muszę poczynić ten krótki wpis i przeczytaj, bo odp ważne.

Pamiętajcie pliz, że Święta to mega stresujący czas. Reklamy coca-coli i innych apartów (jakkolwiek słodkie na swój sposób) narzucają nierealistyczne standardy.
Najlepiej, by cała rodzina siedziała ubrana w sweterki z reniferami przy płonącym kominku i z patrzyła sobie w oczy z uśmiechem na ustach, kątem oka zerkając na idealnie przystrojoną choinkę, okraszoną bogatymi prezentami.

Jeśli tego
Ojezu jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domu brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje w terminie i za oko trzeba 16,5k