Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 0
Czy tradycja jest dla was ważna?
- Tak 35.3% (6)
- Nie 64.7% (11)
- 18
Na te święta i nadchodzący nowy rok życzę każdemu by spełniło się wszystko to, czego on przez ostatnie czasy życzył innym. To chyba będzie uczciwe, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swieta #bozenarodzenie #koronawirus #nieruchomosci
#swieta #bozenarodzenie #koronawirus #nieruchomosci
źródło: comment_1640343358iBUMpPE7CWhUN2fAyRPQII.jpg
Pobierz
źródło: comment_1640342896SdZy2qQ6r0pA9YoyuFXKMK.jpg
Pobierz- PrzegranySlazak26
- nxtpl
- ZaQ_1
- om606
- Pepe_Roni
- +2 innych
@twojastara_glosuje_na_korwina: mogę być tym chłopem, kwalifikuje się jeśli może być sam duży kogut bez bogactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@twojastara_glosuje_na_korwina: kitku grinch
@Dziambelll: nawzajem
Prezenty juz czekaja na grzeczne dzieci
#swieta
#swieta
źródło: comment_1640342689nM1Idu4NM3qrAOg8W77Yzs.jpg
Pobierz- 6
Co u mnie się #!$%@?ło to ja nawet nie xD Mam takiego kuzyna, że człowieka skręca z krindżu. Gość praktycznie modli się do nauki, forsę z urodzin wydał na Reddita premium i zna na pamięć Teorię Wielkiego Bezbeka. Przyjeżdża w tym roku do nas ze starymi na Wigilię i od drzwi #!$%@?, że po co mamy świętować jakieś pogańskie święto przesilenia ukryte pod urodzinami zmyślonego typa. Babcia tylko zaciska wargi i kroi
źródło: comment_1640342378nlMYWHjbNwDIli4t6xt2ks.jpg
Pobierz- 502
źródło: comment_1640342260RBAjYUagSqJS5nydLqfLkh.jpg
Pobierz- Zevis
- mjjm
- Gran_imperio
- Popularny_mis
- MienciuskiPajonk
- +497 innych
- 558
@Gran_imperio: Zrobiłem co mogłem xD A tutaj domek syna koleżanki mojej starej
źródło: comment_1640342570lq9Alkwf2dGDtRhh2boKUW.jpg
Pobierz- myszojelen
- Dzikie-warzywo
- ranunculus
- BlackSlip
- czarlipe
- +553 innych
- 470
@Czachaaa: pierwsza zasada: jeśli nie wyjdzie ci domek z piernika, dołóż do niego dinozaura
źródło: comment_1640345800ijEbCjkm8yNBkLIQ5ckWQg.jpg
Pobierz- AtlantyQ
- orkako
- yamino
- White_Magpie
- tymc
- +465 innych
@Chlebek_Pyszny: a ten maraton trwa 3 dni
- 0
Wszystkiego dobrego w te święta dla Was użytkownicy wykopu <3
#swieta
#swieta
- 14
@soshiu: same, oby jak najszybciej zleciało XD
- 214
Mimo że czas mnie goni, to muszę poczynić ten krótki wpis i przeczytaj, bo odp ważne.
Pamiętajcie pliz, że Święta to mega stresujący czas. Reklamy coca-coli i innych apartów (jakkolwiek słodkie na swój sposób) narzucają nierealistyczne standardy.
Najlepiej, by cała rodzina siedziała ubrana w sweterki z reniferami przy płonącym kominku i z patrzyła sobie w oczy z uśmiechem na ustach, kątem oka zerkając na idealnie przystrojoną choinkę, okraszoną bogatymi prezentami.
Jeśli tego
Pamiętajcie pliz, że Święta to mega stresujący czas. Reklamy coca-coli i innych apartów (jakkolwiek słodkie na swój sposób) narzucają nierealistyczne standardy.
Najlepiej, by cała rodzina siedziała ubrana w sweterki z reniferami przy płonącym kominku i z patrzyła sobie w oczy z uśmiechem na ustach, kątem oka zerkając na idealnie przystrojoną choinkę, okraszoną bogatymi prezentami.
Jeśli tego
- pepushe
- SkorpionX
- HansLanda88
- Pacjent
- AstroBoy
- +209 innych
@Moseva: uwaga cringe post
- SkorpionX
- stooley32
- kolorado_mordy
- trtrtrtr
- Disconnected
- +12 innych
- 1023
Ojezu jak zgniłem.
Dzisiaj moi starzy wezwali do domu brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje w terminie i za oko trzeba 16,5k
Dzisiaj moi starzy wezwali do domu brata, który robi "kariere" w big4. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, żę młody guwniak jest prawie ślepy i trzeba operacje a NFZ nie pokryje w terminie i za oko trzeba 16,5k
- konto usunięte
- niebieskieniebo
- Judicator
- JoMaHaa
- HansLanda88
- +1018 innych
- 433
- Kroledyp
- maad
- konto usunięte
- Issac
- LegoBatmanRules
- +428 innych
- Nikaraguanczyk
- Dzikie-warzywo
- AceAyato
- Bulin
- Samariel
- +798 innych
Wielkanoc > boże narodzenie
#swieta
#swieta
#heheszki #humorobrazkowy #swieta #tworczoscwlasna #memy
Pytacie co najbardziej lubię w świętach?
Otóż najlepsze są
Pytacie co najbardziej lubię w świętach?
Otóż najlepsze są
źródło: comment_16403414236TTdQ4WmeNrUsInClnhJZW.jpg
Pobierz
























#heheszki #humorobrazkowy #memy #smieszneobrazki #swieta
źródło: comment_1640343485MJ0EXDU4FjqhNQD6JWbQIA.jpg
Pobierz