Wpis z mikrobloga

#swieta #cocacola #pepsi ...STAŁO SIĘ....!!!...
... JAK TO SIĘ MÓWI PRZEGIĘŁA SIĘ PAŁKA!!!
... Szanowna Coca-Colo!
Chciałbym napisać ten wpis prawie jak list do Mikołaja, ale tak czy tak to jest wykop i tutaj się ludzie w większości przypadków ośmieszają kiedy chcą napisać coś poważnego.
Otóż droga Coca-Colo... W tym roku a właściwie z końcem tego roku przegięłaś pałkę.
Każde święta to był Mikołaj Proszę do gabinetu etykietach lub na opakowaniach, bo niestety już nie dam się udobruchać.
... Byliście lepsi od Pepsi, ale teraz zrobiliście ten sam krok co oni jakiś czas temu kiedy jeszcze próbowali za wami walczyć i też robili różne akcje świąteczne.
... Ale Pepsi to Pepsi, a wpis jest o was.
... Tak wiem że ludzie was kupują wasze produkty wasz wizerunek ale mnie to już nie będzie obchodzić.
... Wasze reklamy oglądam mnóstwo ludzi i mnóstwo ludzi wspomina te stare reklamy swoją młodość i to co wtedy odczuwali i podejrzewam że wiele osób zawiedzie się na waszej marce ale nie powie tego głośno bo nie mają gdzie nawet wyrazić takich opinii.
... Może na starym wykopie byłby większy odzew ale ten wykop dzisiejszy to też już nie to samo.
... Wrzucałem wpisy gdzie pokazywałem etykiety z bombkami i jakoś nie było odzewu w tym temacie.
... Nie wiem czy w innych krajach na waszych produktach jest Mikołaj czy cokolwiek innego bo mnie to krótko mówiąc nie obchodzi bo liczy się to co jest tutaj w tym kraju czyli w Polsce a produkty gdzie indziej to jest inne zupełnie inny temat.
... Podsumowując te święta już nie będą takie same bez coca-coli która powinna być z wizerunkiem Mikołaja.
... Tak samo coraz bardziej tracicie na wizerunku jeżeli chodzi o te wasze różne imprezy coca-colowe trasy tirów... W sumie za chwilę nie będziecie musieli nic wypuszczać...
... Ja przechodzę do mojego własnego prywatnego bojkotu i dołączacie do listy niektórych firm których produktów unikam bądź nie kupuje wcale.... I nie chodzi tutaj o ceny.
... Tak więc droga Coca-Colo... Po tylu latach pozwolę sobie wstawić taki oto obrazek który symbolicznie będzie przedstawiał mój wpis i moje pożegnanie z Coca-Colą jako napojem świątecznym który przodował w klimacie świąt...
...
nudziarz123 - #swieta #cocacola #pepsi ...STAŁO SIĘ....!!!...
... JAK TO SIĘ MÓWI PRZ...

źródło: temp_file1981764194542076749

Pobierz
  • 12
  • 0
@nalot_1 ... Piłem coca-colę i piłem Pepsi i przeróżne inne colę i tym podobne przez wiele lat.
Pepsi pożegnałem w 99,9%, a kiedy zmienili butelki i etykiety chwaląc się recyklingiem zamiast normalnych etykiet no i jeszcze korki.
Coca-cola miała tą przewagę że miała właśnie świątecznego Mikołaja i ten klimat jako jedyny z napojów bo Pepsi porzuciła takie próby już dawno.
Pozdrawiam
  • 0
@marsellus ... Były nawet maskotki Pepsi, pomijam jakieś konkursy ale chodzi mi o takie rzeczy które można było nabyć przy okazji nabywania napojów, po prostu były na przykład maskotki które były w czteropakach albo sprzedawcy wydawali maskotki itp, później dopiero zaczęli zamieniać to na jakieś szklanki czy na jakieś inne ciulstwa... Od długiego już czasu nie zwracam uwagi na to jakie promocje robi Pepsi bo chyba już nawet ich nie robi jeżeli
Pamiętam jak był pluszak z misiem polarnym trzymającym coca cole. To było coś. No i reklamy świąteczne... Pamiętam jak miałem VHS z pogromcami duchów sprzed 25 lat i reklama coca coli była. Nadal pamiętam słowa piosenki xd
  • 0
@Simfecstio ... Tych pluszaków różnych jest trochę na przykład na OLX... Często ludzie sprzedają je za grosze, ale są też niektóre ogłoszenia z odjechanymi cenami.
Nie mówię że w tym momencie tylko ogólnie bo dosyć często sprawdzam takie rzeczy od czasu do czasu.
Tylko że jak to się mówi nawet jeżeli kupisz sobie takiego pluszaka albo jakąkolwiek inną zabawkę czy gadżet z dawnych lat no to niestety to już nie to samo
  • 1
@BombaskaTelewizjaBoza ... No można sobie żartować ale coca-cola przez lata stworzyła właśnie wizerunek sobie z Mikołajem na butelkach więc to że na stronie jest jedno czy dwa tła z Mikołajem to już nie ma żadnego znaczenia bo i tak to jest symbolicznie a nie tak jak zawsze było przesycone.
Każdy ma swoje odczucia każdy ma swoje jakieś małe bojkoty wewnętrzne no i po prostu tak to bywa w życiu.
Szkoda tylko że