Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 8
Na kazaniu ksiądz zaczął mówić o kryzysie wartości chrześcijańskich itd
Myślę: ooo może wspomni coś o kryzysie na granicy
Ksiądz najpierw podał przykład tego że Łunia chce nazywać Święta Bożego Narodzenia inaczej a potem mówił o... konwencji antyprzemowcowej bo to zagrożenie dla tradycyjnego modelu rodziny
X #!$%@? D
#kosciol #religia #swieta
Myślę: ooo może wspomni coś o kryzysie na granicy
Ksiądz najpierw podał przykład tego że Łunia chce nazywać Święta Bożego Narodzenia inaczej a potem mówił o... konwencji antyprzemowcowej bo to zagrożenie dla tradycyjnego modelu rodziny
X #!$%@? D
#kosciol #religia #swieta
- Marc838
- ZWGux
- Multikonto3210
- Baleburg
- szzzzzz
- +3 innych
@Ranage: 2021 rok sie prawie skończył, a Ty wciąż oczekujesz czegoś mądrego na kazaniu w kościele? :P nie wygłupiaj się :)
- 0
- rozdartapyta
- forfame
- sna_t
- ruski_czoug
- Grom
- +96 innych
@sokool: w sensie drugą lodówkę kupujecie?
- konto usunięte
- Wogybogy
- JestemKrzysio
- 1988BaZyL
- dedronek
- +1054 innych
- 1177
@sokool: mam nadzieję, że jesteś zdecydowany bo ten pierścionek już nie zejdzie xd
- 121
Wigilia odbyta, teraz czas na pasterkę, czyli CS, szanty i Wóda!
#arcybebech #pasterka #wigilianawykopie2021 #swieta
#arcybebech #pasterka #wigilianawykopie2021 #swieta
@TavarishPiesov: Ale bym robił PRRFFF w ten bebech mordą
- tukanprise
- Kwas_askorbinowy
- Limooona
- UgandaWarrior
- variss
- +9 innych
- 9
- konto usunięte
- konto usunięte
- dopebonner
- methhod
- Slonievsky
- +4 innych
@tytek121: Czuje, że pod tym płaszczem skrywa się niemiła niespodzianka XD
- konto usunięte
- methhod
- Slonievsky
- muussk
- UgandaWarrior
- +1 innych
- 62
@chigcht: ...
- cutecatboy
- konto usunięte
- pestis
- Kauabang
- KontoDoPrzegladania
- +54 innych
- 30
@chigcht: można
- aPimpNamedSlickback
- Kauabang
- SpeedFight
- fuechsinn
- kipowrot
- +25 innych
13
Świąteczne życzenia od posłanki KO
Za onkologa nie oddaje.
z- 7
- #
- #
- #
- #
@Paranoija patrzcie dostał coś pod choinke
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
Ale się najadłam. Ogólnie nie było tak źle, ale atmosfera trochę smutna, bo ostatnio cała rodzina jest w rozsypce. A no i oczywiście #!$%@?łam z prezentem dla mojej matki, bo ona nakupowała mi pierdół, a ja jej tylko jedną małą rzecz xd. Dobrze że reszta dni już będzie samotna, nadrobię trochę rzeczy ze studiów #swieta
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Myślisz sobie, że masz gorsze święta, bo nie wyglądały jak te z TV. Co powiesz na ponad 50 stron #rozowepaski nadające na #chaturbate
Nie ogarniam tego... Nawet w ten jeden dzień nie odpuścić zachłanności do #pieniadze
#swieta #logikarozowychpaskow
Nie ogarniam tego... Nawet w ten jeden dzień nie odpuścić zachłanności do #pieniadze
#swieta #logikarozowychpaskow
Komentarz usunięty przez moderatora
@KrzysztofMickiewicz a klientów nie komentujesz?
Po wigilii tylko z żoną z powodu covida u mnie czas na moj ulubiony film swiateczny. Wszystkiego najlepszego! #swieta #wigilia #starwars #imperiumkontratakuje
@peterpan
@mmmmmmmmmmmmmm
Dzisiaj na super polsat leciała Nowa nadzieja, a jutro Imperium Kontratakuje
@mmmmmmmmmmmmmm
Dzisiaj na super polsat leciała Nowa nadzieja, a jutro Imperium Kontratakuje
@ruskizydek: wez mnie nie denerwuj
Kurde, troche sie cykam.
Napisałem do koleżanki (nie tej z poprzedniego wpisu), czy hehe świętuje dzień święty i wysłalem fotki winka.
Ta mi napisała, że oo to wpadnie do mnie (sam spędzam wigilię i święta więc luz) i teraz już przestała pisać.
Golić w razie co jajka czy nie?
#heheszki #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #swieta #logikarozowychpaskow #cimcirimci #przegryw
Napisałem do koleżanki (nie tej z poprzedniego wpisu), czy hehe świętuje dzień święty i wysłalem fotki winka.
Ta mi napisała, że oo to wpadnie do mnie (sam spędzam wigilię i święta więc luz) i teraz już przestała pisać.
Golić w razie co jajka czy nie?
#heheszki #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #swieta #logikarozowychpaskow #cimcirimci #przegryw
@Informatyk_0k: gól
@Informatyk_0k wal śmiało, i tak nie przyjdzie
@Nawrotex G
- lukas736
- Nawrotex
- NuclearBlast
- krystiano_ps3
- neo_1995
- +1 innych
- 5
- 201
- Kempes
- TrollingMasterNinja
- fizzly
- NuclearBlast
- KuKumber
- +196 innych
@psycha: nie wpuszczać, to miejsce jak sama nazwa wskazuje, ma tradycyjnie pozostać puste
- psycha
- JackDaniels
- WideHardo
- hphp123
- Multikonto3210
- +71 innych
- 57
@psycha: Ja wtedy mówię, że nie mogę wpuścić, bo nie będę miał więcej pustego nakrycia ¯\_(ツ)_/¯
- psycha
- JackDaniels
- Element_zaskoczenia
- WideHardo
- BjornIronside
- +52 innych
- konto usunięte
- JaanJuris
- Graner
- konto usunięte
- taka_jedna
- +8 innych
konto usunięte via iOS
- 52
@KorwinizacjaPrzelyku: Teść walnął tekst ze karpik dobry nie czuć mułem, myślałam ze się zadławię xD
- konto usunięte
- gumiszcz233
- Agnsad
- Jerry664
- Filopuk
- +47 innych


































Zdrowia, szczęścia, miłości obok siebie oraz spełnienia marzeń (。◕‿‿◕。)
#swieta