via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wesołych świąt wszystkim ()
Zdrowia, szczęścia, miłości obok siebie oraz spełnienia marzeń ()
#swieta
Ale się najadłam. Ogólnie nie było tak źle, ale atmosfera trochę smutna, bo ostatnio cała rodzina jest w rozsypce. A no i oczywiście #!$%@?łam z prezentem dla mojej matki, bo ona nakupowała mi pierdół, a ja jej tylko jedną małą rzecz xd. Dobrze że reszta dni już będzie samotna, nadrobię trochę rzeczy ze studiów #swieta
Kurde, troche sie cykam.

Napisałem do koleżanki (nie tej z poprzedniego wpisu), czy hehe świętuje dzień święty i wysłalem fotki winka.
Ta mi napisała, że oo to wpadnie do mnie (sam spędzam wigilię i święta więc luz) i teraz już przestała pisać.

Golić w razie co jajka czy nie?

#heheszki #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #swieta #logikarozowychpaskow #cimcirimci #przegryw