Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 3
Dresy i szlafrok na śniadaniu wielkanocnym?
- Tak 39.2% (40)
- Nie, my nie patologia ze wsi 60.8% (62)
Wesołych Świąt, zaczynamy nitkę z naszymi wielkanocnymi stołami #swieta #wielkanoc #stoly #jedzzwykopem #smingus
- pompastic
- konto usunięte
- Dziambelll
- Kantarek
- Jafqa
- +4 innych
konto usunięte via Android
- 6
@crest: Ja #!$%@?, pewnie nie golisz pach
Wesołego jajka dla wszystkich mirków z tagu #mikrokoksy
Ja właśnie zasiadam do stołu wielkanocnego.
#wielkanoc #swieta #silownia #mirkokoksy #pokazmorde
Ja właśnie zasiadam do stołu wielkanocnego.
#wielkanoc #swieta #silownia #mirkokoksy #pokazmorde
- RakunG
- konto usunięte
- Ahoga
- checkerimg
- cynamonowazaslona
- +190 innych
@serek_heterogenizowany: Prawdziwy chłop a nie wypierdki po kawie piernikowej.
@serek_heterogenizowany: jest moc
- serek_heterogenizowany
- Adrmer
- Panitsch
- Kaddaffi
- menmikimen
- +46 innych
Komentarz usunięty przez autora
@s---k: troche #!$%@? robic salatke w czyms do czego sie rzygało, nawet jezeli to umyjesz
- 32
- konto usunięte
- Arseeman
- DR3S
- paczelok
- konto usunięte
- +27 innych
@Sabinanina: w końcu głos rozsądku
- NPC_358034
- obludnik-rozi
- lukaszcba1989
- Grejskyy
- Sabinanina
- +1 innych
@Sabinanina: do rzeczy takich jak:
oliwki
ser pleśniowy
wytrawne wino
gorzka czekolada
kawa bez mleka i cukru
tatar
krwisty stek
czy właśnie biała kiełbasa
...dorasta się z czasem. Pewno młoda jeszcze jesteś ¯\_(ツ)_/¯
oliwki
ser pleśniowy
wytrawne wino
gorzka czekolada
kawa bez mleka i cukru
tatar
krwisty stek
czy właśnie biała kiełbasa
...dorasta się z czasem. Pewno młoda jeszcze jesteś ¯\_(ツ)_/¯
- konto usunięte
- konto usunięte
- Ryshieq
- konto usunięte
- hitherto
- +13 innych
- 182
- Volter
- Saprofit
- konto usunięte
- TenXen47
- SannTi_25
- +177 innych
- 14
@#!$%@?: no w końcu obraził uczucia religijne.
- CipakKrulRzycia
- Gurciak
- Rzuku
- lenovo99
- Imperator_Wladek
- +9 innych
Tak czytam jakie ludzie mają świąteczne problemy i aż mnie ostre XD łapie.
Wczoraj z matką i koleżanką poszliśmy rano na siłownię, zrobiliśmy piękne FBW, potem pod wieczór był basen to trochę je przeorałem na długościach, później dla relaksu sauna.
Dzisiaj jeszcze nie wie, ale będzie wybieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro znowu basen i siłownia.
Jakiegoś obżarstwa czy alkoholu raczej mało, tak żeby nie było problemów z
Wczoraj z matką i koleżanką poszliśmy rano na siłownię, zrobiliśmy piękne FBW, potem pod wieczór był basen to trochę je przeorałem na długościach, później dla relaksu sauna.
Dzisiaj jeszcze nie wie, ale będzie wybieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro znowu basen i siłownia.
Jakiegoś obżarstwa czy alkoholu raczej mało, tak żeby nie było problemów z
@Wyrewolwerowanyrewolwer: chwalisz sie czy zalisz?
@Wyrewolwerowanyrewolwer: czyli zalisz sie? tak myslalem
w sumie tez bym sie zalil na portalu dla prawiczkow gdybym mial z matką #!$%@?ć z rana na silownie codziennie
w sumie tez bym sie zalil na portalu dla prawiczkow gdybym mial z matką #!$%@?ć z rana na silownie codziennie
- maz00rskie_mleko
- Elec
- BtKsebo
- pawelpaweld
- zxcart
- +1 innych
- 29
konto usunięte via Android
- 2
@Emerkaes: najgorzej
- 0
@Heheherbatniki: Najgorzej to było puste LILO. Z pustego gruba sobie odpalisz co chcesz.
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1134

- Tekila_
- konto usunięte
- mountagne
- Rudagast
- warak_z_komodo
- +1129 innych
- 195
@Soviel: w "Perfekcyjnej pani domu" zmienili prowadzącą...
- Soviel
- CipakKrulRzycia
- celulozy
- KierownikMietek
- aroaro1993
- +190 innych
9
Wielkanocne marnowanie żywności. Te potrawy najczęściej wyrzucamy do kosza

Aż 38% Polaków otwarcie deklaruje, że kiedykolwiek wyrzuciło jedzenie po Świętach Wielkanocnych. Na czele produktów lądujących w koszach znalazły się takie symbole świąt jak sałatka jarzynowa, jajka czy baranek z cukru.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- 3
- 14
W tym wpisie wklejamy najlepsze upadki strażaków podczas rezurekcji
Ja zaczynam ʕ•ᴥ•ʔ
#rezurekcja #swieta #wielkanoc
Ja zaczynam ʕ•ᴥ•ʔ
#rezurekcja #swieta #wielkanoc

- nxtpl
- Jaupiorecispodnie
- slapdash
- krasnoludkolo
- NAPSHOT
- +9 innych
- 11
@mannoroth A dobrze, dziękuję. Kaszle jak kaszlał, ale ruchowo sprawny jak szczeniak. Ostatnio babka na spacerze mówi że chyba młody jeszcze bo taki energiczny. Jak powiedziałem że ma 11 lat to się lekko zdziwiła.
@CreativePL: Najlepszego Wam!
@diagnoza-przegryw: kurde ale u mnie bieda
@diagnoza-przegryw: wszystkiego chłopu najlepszego


































#sniadanie #swieta #chwalesie #foodporn #jedznie