Tak czytam jakie ludzie mają świąteczne problemy i aż mnie ostre XD łapie.

Wczoraj z matką i koleżanką poszliśmy rano na siłownię, zrobiliśmy piękne FBW, potem pod wieczór był basen to trochę je przeorałem na długościach, później dla relaksu sauna.
Dzisiaj jeszcze nie wie, ale będzie wybieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro znowu basen i siłownia.

Jakiegoś obżarstwa czy alkoholu raczej mało, tak żeby nie było problemów z