Życzę każdemu wesołych świąt. Niech każdy je co lubi bo jak wiadomo każdy ma inny gust i przypieprzanie się do tego co ktoś je to xD Także życzę wam smacznej sałatki jarzynowej, sernika z rodzynkami czy bez, jajec i karpia tez jak ktoś lubi, a co!

#wielkanoc #swieta
@Victim: @LimboNoir: przepis
4 jajka,
1 szklanka cukru,
8 łyżek gorącej wody,
8 łyżek oleju,
1,5 szkl. mąki,
1,5 łyżeczki proszku do pieczenia

Ucierając żółtka z cukrem dodać wodę, natychmiast powstanie puszysta masa. Następnie dodajemy olej i mąkę z proszkiem do pieczenia, pianę z białek. Wszytko dokładnie mieszamy i pieczemy jak biszkopt.

Ja piekę najpierw na dół po ok. 40minutach przełączam na górę-dół, temp. ustawiam na 170 st. Moja się