@chrusto: dziś nie ma odgórnego rozporządzenia w żabkach odnośnie otwarcia - dziś każdy ajent na własną rękę otwiera i sprzedaje, wiec to że u kogoś była otwarta nie gwarantuje że w Twoim rejonie jest coś otwarte ( ͡º ͜ʖ͡º) jutro masz jedne od 9/10 a inne od 13 jak dobrze pamiętam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 424
Siedzę sobie kulturalnie, nic nie mówię, a tu nagle babcia z mamą zaczęły temat wojny na #ukraina
Że w telewizji w kółko te same zawalone budynki od początku wojny, że to jakaś propaganda i nam wmawiają, że tam niby jakieś walki, a żadnych filmów w tv, że się szczelajo na ulicach.
Pokazałem kilka filmów z Telegrama i się temat skończył. Jeszcze na #!$%@? butem do parkietu zapytałem czy poszukać fotek ludzi bez
Zastanawiam się czy miałem tak smutny okres <20 czy teraz takie fajne życie. Jestem u matki od nocy z piątku na sobotę i nudzi mi się już tu. Stary komputer, nic się na mieście nie dzieje (mimo że to wojewódzkie), czuje się jakiś smutny i zmęczony. Tęsknię już za Warszawą i nie mogę się już doczekać jak jutro wysiądę na centralnym, popatrzę na pomnik stalina, przejdę się centrum i pojadę metrem do