Standardowe świąteczne pytanie. Czy są dzisiaj czynne jakieś sklepy? Żabka jakaś czy coś? Piwo mi się skończyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lodz #swieta #kiciochpyta
#lodz #swieta #kiciochpyta
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Wykop.pl
Podróże
Gospodarka
Ukraina
Technologia
Motoryzacja
Sport
Rozrywka
Informacje
Ciekawostki
Słyszę z kibla cnie, niesie się jak siku robię XD
I przed chwilą słyszę takie świszczenie pompki do materaca XDDDDDD
Kisnę sam do siebie jak głupek XDD
#swieta #heheszki #wielkanoc
@kogut_20: Wiadomo, że tak! ʕ•ᴥ•ʔ