no już zjadłem sobie to śniadanie wielkanocne. Nałożyłem cały talerz - jajka w majonezie i z pieprzem ziołowym, kiełbasę, sałatkę z gotowca, jakiś ser pociachany w kostkę i chrzan. Zjadłem połowę i się zapchałem. Nawet założyłem marynarkę na tę uroczystość. Szkoda tylko, że nie mam się z kim połamać opłatkiem. Wesołych świąt (ʘ‿ʘ) #swieta #wielkanoc
Kochany #wykop! Kochane #4konserwy! Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam, by nie zabrakło Wam radości, spokoju oraz łask Bożych! (。◕‿‿◕。) Wesołego Alleluja! (。◕‿‿◕。) #wielkanoc #swieta
Po wpisach na Mirko widzę, że neuropki już wróciły z kościoła, najadły się sałatek od mamy i pełne zaangażowania wróciły do internetowej walki o laicką Polskę xD
@Priya: niesamowite, ludzie szanuja przekonania innych ludzi (swojej rodziny) i sa w stanie zrozumiec druga osobe.
Sam jestem ateista, do kosciola nie chodze, ale nie bronie robic tego reszcie rodziny, nie boje sie uczestniczyc w zwyczajach. Jednoczesnie wolalbym polske laicka i nie widze w tym zadnych sprzecznosci.
Najpierw sie zaczyna od siebie. No chyba ze jest sie polakiem-katolikiem, to wtedy najpierw nawraca sie wszystkich w okolo, samemu lamiac wiekszosc przykazan xD
Ahhh te świąteczne rodzinne obiady, obgadywanie innych, wywyższanie się, dowartościowywanie się - kto co ma i jak dużo, śmianie się z sąsiadów, znajomych, tematy katolickie - kto jak był ubrany w kościele, kto ile dał na tacę itd. i ty patrzący z boku i dziwiący się skąd tyle zachłanności i chciwości tkwi w twojej rodzinie.
Zamiast spędzać święta z uśmiechem na ustach, radością, to człowiek tylko się wnerwia, widząc to jak bliscy
Kochani, tradycyjnie: kasy, chlania i ruchania a nie jakiegoś #!$%@? o zdrowiu, szczęściu i pomyślności. Jak jest kasa to jest pomyślność, jak jest ruchanie to jest zdrowie a jak jest chlanie to jest szczęście. Wesołych Świąt! #swieta #wielkanoc #heheszki
Dopiero godzinę temu przyjechałem do rodziny i już się dowiedziałem że: - Rosja zaatakowała Ukrainę bo ta w memorandum budapesztańskim zobowiązała się zachować neutralność a zaczęła współpracować z USA i NATO - Putin chciał zniszczyć tajne laboratoria USA gdzie Bill Gates stworzył covida - Tak naprawdę nie ma wojny bo zginęło tylko kilka tysięcy cywilów a to jest promil ludności ukrainy - Media kłamiom bo ciotka ma znajomego Wasyla którego rodzina na