#strazmiejska #parkowanie #lodz #polskiedrogi #buraki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Sopot: 49 blokad na koła w weekend

72 mandaty, 49 blokad założonych na koła i pięć odholowanych pojazdów - to wynik działania sopockiej straży miejskiej w tylko jeden, ostatni weekend. Sopoccy strażnicy kupili 50 nowych blokad na koła (wcześniej dysponowali 20) i zaczynają ofensywę wymierzoną w kierowców parkujących niezgodnie...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
#strazmiejska #parkowanie #lodz #polskiedrogi #buraki
źródło: comment_Y5slSxvKIvp9KUAatw6ulB0OyI8KYbOo.jpg
Pobierz- 2
- 1
- 6
Już następnego dnia
- 303
źródło: comment_QUfoUu3EI2X3TCeJRjVtEbm9Jvmu2NGN.jpg
Pobierz- 73
829
Mamy RODO! Wiesz co to jest RODO? Strażnik miejski atakuje filmującego zajście.

Prośba do wykopowych specjalistów o ocenę zdarzenia. Wideo niestety wygląda na wycięte z niewygodnych scen, ale sama sytuacja, że strażnikowi puszczają nerwy i atakuje jest dość ciekawa.
z- 132
- #
- #
- #
- #
- #
486
Właściciel restauracji trafi do sądu z powodu zbyt głośnego tłuczenia kotletów

Mężczyzna dostał wezwanie na przesłuchanie do straży miejskiej. Z wezwania wynikało, że pan Łukasz „zakłócił spokój i porządek publiczny sąsiadom poprzez hałasy i zapachy wydobywające się z restauracji”.
z- 93
- #
- #
- #
- #
- #
Dostałem ostatnio list od #strazmiejska że nie ustalono kierującego ( wysłałem foto z opisem zajścia) i umarzają postępowanie.
Zapytałem ich, czy wystąpili do właściciela pojazdu o wskazanie kierowcy, a oni odpowiedzieli, że tak, ale nie mogą się z nim skontaktować, więc stąd koniec tematu.
Jak dla mnie to kpina. Ktoś wie jak działa #
- 0
- 0
Właściciel pojazdu jak nie wskaże kierowcy to na 100% jest karany za nie wskazanie.
@W1nduuu: nieprawda. Powiedzialbym bardziej ze tak na 0%. Nie masz obowiazku wskazywania kierujacego pojazdem. Masz obowiazek co najwyzej wskazania komu ten pojazd powierzyles. I to tez tylko wtedy JESLI PAMIETASZ. Nawet jesli pamietasz i wskazesz to nie jest to jeszcze zaden dowod na to ze tamta osoba popelnila wykroczenie.
Wskazana osoba, nawet jak jej nie ma
#pracbaza #strazmiejska #pytanie
- 5
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 2
W połowie maja dostałem mandat od Straży Miejskiej w Poznaniu za picie w miejscu publicznym, wszystko spoko, 100 w plecy, opłaciłem ją odrazu jak dostałem mandat, na nim pisało wszystko, numer mandatu, konta na które ma polecieć przelew - wszystko zakończone i zapłacone.
Pod koniec maja (xd) dostałem kolejny mandat, za picie nad Wisła pod mostem(xdd) ale tym razem od tajniaków tj Policjantów.Na mandacie była seria itp, ale nie było
- 1
#czechowice #strazpozarna #strazmiejska #potok #jrg #czecho
źródło: comment_qZIEudEhifBWDCFQ8hBzYmTEq1ndA4B6.jpg
Pobierz6
Malbork. Nastolatki napisały wulgaryzmy na murach zamku. Zatrzymała je...

Strażnicy miejscy zatrzymali dwie 15-letnie mieszkanki Malborka. Dziewczyny zniszczyły mury pokrzyżackiego zamku, pisząc na nich markerami. Odpowiedzą za wandalizm przed sądem rodzinnym.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
364
Mały jeżyk uratowany. Z pomocą przyszli strażnicy miejscy

Zlokalizowali jeża, wydobyli go z pułapki, w którą wpadł i wstępnie zbadali.
z- 69
- #
- #
- #
- #
- #
#prawo #strazmiejska #policja #parkowanie
źródło: comment_Ibx61tlp7CvmCsSqWHshugnSOKi1kiqu.jpg
Pobierz- 2
Ja też jestem mieszkańcem - nie tam, ale jestem ;)
2
Radiowóz straży miejskiej stoczył się ze skarpy do rzeki w Olsztynie

Olsztyńscy strażnicy miejscy w niedzielę około godziny 2 w nocy pojechali na interwencję w sprawie zakłócania ciszy nocnej i spożywania alkoholu w miejscu ...
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
4
Taksówkarz pomógł w ujęciu pijanego kierowcy

Jak się okazało mężczyzna miał 2,6 promila alkoholu we krwi.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
7
Radiowóz Straży Miejskiej wpadł do rzeki

W nocy podczas interwencji stoczył się z górki i wylądował w rzece.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
- 2
Otrzymałem wczoraj pismo, że Straż Miejska m.st. Warszawy przekazuje sprawę policji, w celu jednoznacznego ustalenia okoliczności zdarzenia.
Jak coś - nie to, że chcą uniknąć konsekwencji - bardziej to, że przy takich wykroczeniach nie mogą ukarać kierowcy, bo nie mają uprawnień do karania za przejechanie na czerwonym świetle.
- 0














Miesiąc temu dostałem mandat od straży miejskiej 50 zl, nie zapłaciłem i w piątek przyszło upomnienie i mam niby zapłacic już 61 zl.
Co jeśli zapłacę normalnie te 50zl?wiem że januszostwo, ale jednak kebaba bym o--------l dzisiaj np.
@xLogout: odsetki za mandat? raczej koszty upomnienia - 11.60