Wpis z mikrobloga

Włosy na brodzie myślałem że od słońca robią się rude, jednak dziś wszystko nabrało sensu. Wracam sobie kulturalnie z pracy jestem na dworcu i widzę ładną panią w sukieneczce. Ładna pani przechodziła obok Pana który pił sobie piwo obok leżały jego wymiociny i kawałek, jakby to powiedzieć gówna. Ów nie ładny pan próbował z pozycji siedzącej podciągnąć przechodzącej ładnej pani sukieneczkę mamrocząc coś pod nosem. Ja będąc prawym człowiekiem bardzo się obużyłem, jednak ładna pani odskoczyła zgrabnie w pędzie chodu i nie widziałem powodu interwencji mojej osoby. Następnie druga już nie tak ładna pani przechodziła obok nie ładnego Pana i nie zaprzestajac swego niecnego procederu ponowił próbę. Wtem rycerz na białym koniu obrońca białogłowych przybył na ratunek, wyciągnął oręż (telefon umidigi f1 play) i wezwał kawalerię (straż miejska) do odparcia ataku wstrętnego ogra ziejącego alkoholem. Po kilku minutach pojawił się zbawczy rydwan pokryty srebrem i żółto czarną kratą która posiada moc odstraszania wszelkich rzezimieszków. Zabłysnęły niebieskie światła i wisiał on, wybawiciel po podstawówce z mądrością na twarzy wypisaną. Strażnik przegonił ogra odbierając mu jego skarby. Niewiasty odetchnęły z ulgą i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
A morał jest taki że wraz z pierwszymi rudymi włosami stałem się sprzedawczykiem.

iminwykop - Włosy na brodzie myślałem że od słońca robią się rude, jednak dziś wszyst...

źródło: comment_yS6qV8EB1rnRy8aNVjSx9UZMQAA5MlIC.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@iminwykop: zyjemy w społeczeństwie, którego spora część uważą współpracę z organami państwa by utrzymać porządek za "sypanie", "konfidenckość" itp. I póki tacy, jak Ty będą w mniejszości, nigdy nie zbliżymy się do ładu jak w Szwajcarii
  • Odpowiedz