Wg Steama, 7 lat temu grałem w Dragon Age I. Gra się spodobała, ale dwójkę odstawiłem po niecałej godzinie.
No i widzę, że DA: Inkwizycja jest dostępna w sporej przecenie. Można w nią pograć, jak już nie pamięta się o co chodziło w jedynce, a dwójkę tylko zacząłem? I czy warto jest w to zagrać?
#steam #gry #dragonage #dragonageinquisition
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chrystus: Można, nie jest taka tragiczna, ale na początku zalewała mnie krew przy niektórych rozwiązaniach i musiałem zainstalować parę modów. Bankowo to były Faster Loot i Search Radius Increased.
Ogólnie DA2 to krok w tył jeśli chodzi o serię, gra jest brzydsza, powtarzalna, walka uproszczona, lokacje średnie, ale za to dialogi i postacie są chyba najfajniejsze w serii, szczególnie dialogi między nimi :D
Ogólnie to sobie pyknij całą serię od
Krs90 - @Chrystus: Można, nie jest taka tragiczna, ale na początku zalewała mnie krew...

źródło: comment_1623235408hlmeLp1fLgPOF1g8Y2I9wY

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chrystus: jest coś takiego jak Dragon Age Keep i tam możesz stworzyć "stan świata" na podstawie którego grasz w Inkwizycję. Ale imho lepiej ograć też dwójkę bo jest dosyć powiązana
  • Odpowiedz
Jest promocja na steamie na forze 5 i pomyślałem że kupiłbym sobie, ale mam kupione premium i te dwa dodatki w msstore i wcześniej grałem na gamepassie. I mam pytanie czy jak kupię podstawkę na steamie to będę miał to premium czy musiałbym całosc kupić na steamie? Może ktoś był w podobnej sytuacji i zna odpowiedz.

#forzahorizon5 #steam #gamepass
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dużo sprzedaję na steam, od wielu lat, ale czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem.
Ktoś wie o co kaman? Czemu tak jest?

Nie robiłem żadnych zwrotów. Typ po prostu ode mnie item kupił.
#csgo #steam
extaza161 - Dużo sprzedaję na steam, od wielu lat, ale czegoś takiego to ja jeszcze n...

źródło: dkgNe9S

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@extaza161: tak wprowadzili to z tydzien temu, w skrocie polega to na tym że nakladają blokade na transakcje ktore są podejrzane typu - najnizsza wartosc itemka na rynku jest za 3gr a ty sprzedales go za 20zl
  • Odpowiedz
jakie są fajne planszówki na steam? Póki co odkryłem tylko Catan Universe, irl też w to grałem, coś jeszcze jest? bo nie widzę
#steam #planszowki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, rzućcie jakiś tytuł podobny do Disco Elysium do ogarnia w najbliższy weekend. Fajnie gdyby miał, tak jak we wspomnianej grze, jakiś mniej oczywisty system rozdawania statów/traitów. Ale główny czynnik to wciągająca fabuła. Najlepiej do ogarnia w max 20h.

#gry #grajzwykopem #steam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co sądzicie o komunikacie #steam w związku z systemem operacyjnym? Wyświetla mi się, że za jakiś czas utracę dostęp do Steama, a co za tym idzie wszystkich kupionych gier. Czy jeśli chodzi o prawo konsumenckie to takie coś jest w ogóle dozwolone? Nie zamierzam zmieniać systemu operacyjnego. Stracę gry za które zapłaciłam. Czy Steam nie powinien w takich przypadkach zwrócić pieniędzy?

#prawo #internet #komputery
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MuszkaOwocowka: Ja uznaję to tak samo jak każdy kwik o tym że programy porzucają stare wersje Windowsa. Albo aktualizujesz Windowsa do najnowszej wersji, albo przerzucasz się na Linuxa, albo gnijesz w klitce Januszy którzy twardo trzymajo sie tego najlepszego Łindowsa w historii, czy to XP czy to 7 bo szysko inne to kurła gunwo. Kolejny cykl życia Windowsa zatacza koło i ludzie znowu robią ten sam kwik co przedtem.

No
supra107 - @MuszkaOwocowka: Ja uznaję to tak samo jak każdy kwik o tym że programy po...

źródło: vivaldi_2023-05-11_12-51-54

Pobierz
  • Odpowiedz
#sprzedam #callofduty #battlenet #modernwarfare #blackops
Sprzedam konto Battle.net z Call of Duty Modern Warfare oraz Black Ops Cold War. W obydwu grach konta są aktywne bez żadnych banów ani blokad.

W MW zaliczona kampania, multi grane chwilę. W Black Opsie zaliczona kampania i 34 lvl w multi, zombie zagrane kilka razy. Warzona nigdy osobiście nie tykałem. Kiedyś udostępniłem pasy do konta znajomemu,
StalNarzedziowa - #sprzedam #callofduty #battlenet #modernwarfare #blackops 
Sprzedam...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-10 222501

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OldBull: Masz rację, ale niemożliwym jest znalezienie tych gierek taniej. Rozbijając cenę to wychodzi 65 zł za pojedynczą grę co nie jest wcale moim zdaniem tak dużo jak popatrzeć na inne oferty choćby na takim allegro. Na steamie najniższa dotąd zniżka to 95 zł za jednego CoDa. O cenach na Battle.net szkoda gadać. Mowa oczywiście cały czas o PC
  • Odpowiedz