extaza161 extaza161 przedwczoraj, 18:17:01 via Wykop 6 + @Unahotin: pedri taką ocenę ma chyba tylko dlatego, że przerwał w końcówce kontrę, po której by im w-----i brame na 0:1
extaza161 extaza161 przedwczoraj, 17:57:47 3 + Ciekawe co się musi stać, żeby w końcu Hiszpania zatrudniła trenera, a nie wuefistę jak to robi PZPN.#mecz
extaza161 extaza161 przedwczoraj, 17:41:36 3 + Ten hiszpański Prodiż w okularach to chyba po mistrzostwach robi papa.#mecz
extaza161 extaza161 11.06.2026, 20:35:07 0 + "I jest fiesta na trybunach" xDK---a, Iwański - bardziej słychać jak zapisujecie tam flamastrami jakieś notatki, niż te trybuny. Realizacja udźwiękowienia to dno i metr mułu. #mecz
extaza161 extaza161 11.06.2026, 19:32:09 2 + Klimat tego meczu kojarzy mi się z jakimś pucharem wójta. Póki co, nie widzę powodu zarywać nocek ( ͡° ʖ̯ ͡°)#mecz
Erimar Erimar 30.05.2026, 19:01:24 1 + #mecz nie będę pisał o co chodzi, ale pewien Mirek miał rację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
extaza161 extaza161 30.05.2026, 19:02:04 via Wykop 0 + @Erimar: Że małpy o niskim poziomie IQ jedyne co potrafią, to szybko biegać?
extaza161 extaza161 30.05.2026, 17:47:58 3 + 2026 rok i nadal nie mogą wyłapać tych małp na trybunach, które używają gwizdków. P--------e zwierzęta. #mecz
extaza161 extaza161 30.05.2026, 17:43:02 1 + Saka to taki londyński małpicjusz, tylko że nie macha łapami xD#mecz
extaza161 extaza161 30.05.2026, 17:26:23 3 + Wbiłem tu napisać, że c--j sędzia zaczyna gwizdać pod kozojebców. Ale widzę, że nie tylko ja to widzę xD #mecz źródło: a78 Pobierz
raseri raseri 30.05.2026, 17:28:06 via Wykop 0 + @extaza161: ja nie widzę ale też patrzyłem jednym okiem na tag. Za to widziałem że piłkarzom Arsenalu puszczają nerwy i zaczęli bardziej agresywnie grać niż w 1 połowie. Co nie przeczy oczywiście temu że jakiś przelew mógł pójść xd
czahrolek98 czahrolek98 30.05.2026, 16:44:34 2 + Ogólnie jeżeli lubicie dymy i ogień to po meczu PSG - Arsenal zapraszam was na tag #francja / #paryz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)#mecz
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:45:29 via Wykop 0 + @czahrolek98: Jutro zobaczysz w polskiej stolicy UPAdliny, we Wrocławiu, co to znaczy dymy i ogień xD
adam-pajac adam-pajac 30.05.2026, 16:42:35 1 + #mecz Ale mnie w-------a te ciapaczki z pari - widać od razu że kanalie
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:43:39 via Wykop 0 + @adam-pajac: Widziałeś tą bandę kozojebczych terrorystów na trybunach? xD białego nie znajdziesz.
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:42:20 3 + Ciapak jak to ciapak. W-----ł mu w szyje, ale dindu nuffin. #mecz
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:40:40 0 + te bandy reklamowe z meczu na mecz coraz gorsze. Piłkarze Arsenalu rozmazani, jakby byli poszukiwani przez policje. #mecz
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:30:13 2 + Perez to chyba po meczu będzie próbował zwerbować portugalski środek psg ( ͡° ͜ʖ ͡°)#mecz
marcelus marcelus 30.05.2026, 16:26:49 57 + Ten mecz ma klimat trochę takiego przedsezonowego sparingu, gdzieś na tournée w Miami czy coś xD #mecz
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:29:10 via Wykop 6 + @marcelus: Mam przeczucie, że cały mundial będzie miał niestety podobny klimacik.
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:07:55 1 + No i gitara. J---ć ciapate terrorystyczne kozojebcze P$G#mecz
extaza161 extaza161 30.05.2026, 16:10:15 via Wykop 2 + @JanPancerzII: Kolejny. Wybieranie między kiłą, a dżumą. Z dwojga złego psg jest największym gównem, razem z city.
extaza161 extaza161 23.05.2026, 19:39:00 0 + Mekambe od kilku miesięcy gra na zwolnienie samego siebie xD#mecz
Vozinha TOP
źródło: xdxd
Pobierz