Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
extaza161

extaza161

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3072
  • Znaleziska 823
  • Mikroblog 2249
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
Unahotin
Unahotin
przedwczoraj, 18:15:50
  • 10
#mecz
Vozinha TOP
Unahotin - #mecz 
Vozinha TOP

źródło: xdxd

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 przedwczoraj, 18:17:01 via Wykop
  • 6
@Unahotin: pedri taką ocenę ma chyba tylko dlatego, że przerwał w końcówce kontrę, po której by im w-----i brame na 0:1
  • Odpowiedz
extaza161
extaza161 przedwczoraj, 17:57:47
  • 3
Ciekawe co się musi stać, żeby w końcu Hiszpania zatrudniła trenera, a nie wuefistę jak to robi PZPN.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 przedwczoraj, 17:41:36
  • 3
Ten hiszpański Prodiż w okularach to chyba po mistrzostwach robi papa.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 11.06.2026, 20:50:50
  • 1
Dindu Nuffins
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 11.06.2026, 20:35:07
  • 0
"I jest fiesta na trybunach" xD

K---a, Iwański - bardziej słychać jak zapisujecie tam flamastrami jakieś notatki, niż te trybuny. Realizacja udźwiękowienia to dno i metr mułu.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 11.06.2026, 19:32:09
  • 2
Klimat tego meczu kojarzy mi się z jakimś pucharem wójta.

Póki co, nie widzę powodu zarywać nocek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 31.05.2026, 15:29:52
  • 4
Mało gwizdów, gdy leciał hymn nazistów.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Erimar
Erimar
30.05.2026, 19:01:24
  • 1
#mecz nie będę pisał o co chodzi, ale pewien Mirek miał rację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 19:02:04 via Wykop
  • 0
@Erimar: Że małpy o niskim poziomie IQ jedyne co potrafią, to szybko biegać?
  • Odpowiedz
extaza161
extaza161 30.05.2026, 17:47:58
  • 3
2026 rok i nadal nie mogą wyłapać tych małp na trybunach, które używają gwizdków. P--------e zwierzęta.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 17:43:02
  • 1
Saka to taki londyński małpicjusz, tylko że nie macha łapami xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 17:26:23
  • 3
Wbiłem tu napisać, że c--j sędzia zaczyna gwizdać pod kozojebców. Ale widzę, że nie tylko ja to widzę xD
#mecz
extaza161 - Wbiłem tu napisać, że c--j sędzia zaczyna gwizdać pod kozojebców. Ale wid...

źródło: a78

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raseri
raseri
raseri
30.05.2026, 17:28:06 via Wykop
  • 0
@extaza161: ja nie widzę ale też patrzyłem jednym okiem na tag. Za to widziałem że piłkarzom Arsenalu puszczają nerwy i zaczęli bardziej agresywnie grać niż w 1 połowie.

Co nie przeczy oczywiście temu że jakiś przelew mógł pójść xd
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
30.05.2026, 16:44:34
  • 2
Ogólnie jeżeli lubicie dymy i ogień to po meczu PSG - Arsenal zapraszam was na tag #francja / #paryz
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 16:45:29 via Wykop
  • 0
@czahrolek98: Jutro zobaczysz w polskiej stolicy UPAdliny, we Wrocławiu, co to znaczy dymy i ogień xD
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
30.05.2026, 16:42:35
  • 1
#mecz Ale mnie w-------a te ciapaczki z pari - widać od razu że kanalie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 16:43:39 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: Widziałeś tą bandę kozojebczych terrorystów na trybunach? xD białego nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
extaza161
extaza161 30.05.2026, 16:42:20
  • 3
Ciapak jak to ciapak. W-----ł mu w szyje, ale dindu nuffin.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 16:40:40
  • 0
te bandy reklamowe z meczu na mecz coraz gorsze. Piłkarze Arsenalu rozmazani, jakby byli poszukiwani przez policje.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 16:30:13
  • 2
Perez to chyba po meczu będzie próbował zwerbować portugalski środek psg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
30.05.2026, 16:26:49
  • 57
Ten mecz ma klimat trochę takiego przedsezonowego sparingu, gdzieś na tournée w Miami czy coś xD #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161 30.05.2026, 16:29:10 via Wykop
  • 6
@marcelus: Mam przeczucie, że cały mundial będzie miał niestety podobny klimacik.
  • Odpowiedz
extaza161
extaza161 30.05.2026, 16:07:55
  • 1
No i gitara. J---ć ciapate terrorystyczne kozojebcze P$G
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

extaza161
extaza161
Autor
30.05.2026, 16:10:15 via Wykop
  • 2
@JanPancerzII: Kolejny. Wybieranie między kiłą, a dżumą. Z dwojga złego psg jest największym gównem, razem z city.
  • Odpowiedz
extaza161
extaza161 23.05.2026, 19:39:00
  • 0
Mekambe od kilku miesięcy gra na zwolnienie samego siebie xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.05.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking