Mircy, rzućcie jakiś tytuł podobny do Disco Elysium do ogarnia w najbliższy weekend. Fajnie gdyby miał, tak jak we wspomnianej grze, jakiś mniej oczywisty system rozdawania statów/traitów. Ale główny czynnik to wciągająca fabuła. Najlepiej do ogarnia w max 20h.

#gry #grajzwykopem #steam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co sądzicie o komunikacie #steam w związku z systemem operacyjnym? Wyświetla mi się, że za jakiś czas utracę dostęp do Steama, a co za tym idzie wszystkich kupionych gier. Czy jeśli chodzi o prawo konsumenckie to takie coś jest w ogóle dozwolone? Nie zamierzam zmieniać systemu operacyjnego. Stracę gry za które zapłaciłam. Czy Steam nie powinien w takich przypadkach zwrócić pieniędzy?

#prawo #internet #komputery
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MuszkaOwocowka: Ja uznaję to tak samo jak każdy kwik o tym że programy porzucają stare wersje Windowsa. Albo aktualizujesz Windowsa do najnowszej wersji, albo przerzucasz się na Linuxa, albo gnijesz w klitce Januszy którzy twardo trzymajo sie tego najlepszego Łindowsa w historii, czy to XP czy to 7 bo szysko inne to kurła gunwo. Kolejny cykl życia Windowsa zatacza koło i ludzie znowu robią ten sam kwik co przedtem.

No
supra107 - @MuszkaOwocowka: Ja uznaję to tak samo jak każdy kwik o tym że programy po...

źródło: vivaldi_2023-05-11_12-51-54

Pobierz
  • Odpowiedz
#sprzedam #callofduty #battlenet #modernwarfare #blackops
Sprzedam konto Battle.net z Call of Duty Modern Warfare oraz Black Ops Cold War. W obydwu grach konta są aktywne bez żadnych banów ani blokad.

W MW zaliczona kampania, multi grane chwilę. W Black Opsie zaliczona kampania i 34 lvl w multi, zombie zagrane kilka razy. Warzona nigdy osobiście nie tykałem. Kiedyś udostępniłem pasy do konta znajomemu,
StalNarzedziowa - #sprzedam #callofduty #battlenet #modernwarfare #blackops 
Sprzedam...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-10 222501

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OldBull: Masz rację, ale niemożliwym jest znalezienie tych gierek taniej. Rozbijając cenę to wychodzi 65 zł za pojedynczą grę co nie jest wcale moim zdaniem tak dużo jak popatrzeć na inne oferty choćby na takim allegro. Na steamie najniższa dotąd zniżka to 95 zł za jednego CoDa. O cenach na Battle.net szkoda gadać. Mowa oczywiście cały czas o PC
  • Odpowiedz
Cześć. Kupiłem wczoraj steam decka, wszystko fajnie śmiga ale problem pojawił się gdy chciałem zainstalować spolszczenie do final fantasy xv. Jestem na etapie instalowania spolszczenia przy wykorzystaniu programu lutris. Za cholerę nie mogę jednak znaleźć ścieżki do gry. Będę wdzięczny za rady.

#steam #steamdeck
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SgtPepper1942: do deluxa na pewno nie warto dopłacać bo to daje tylko samochody, warto się zastanowić nad premium bo w tym masz dwa dodatki które przedłużą ci grę o kilkanaście godzin. Te dodatki może jakoś wybitne nie są, są ok a potem jak będziesz chciał to nie dokupisz tych wszystkich dodatków za 80zł.
  • Odpowiedz
Kolejne pytanie - miałem prawie 500 zł na steamie, chcę to spieniężyć i kupiłem kosę za 485 zł.

Teraz mogę ją po prostu sprzedać poprzez allegro za 7 dni i wysłać ją bez żadnych prowizji do kupującego na steamie?

Interesowałoby mnie z 350 zł - to okej cena?

#steam #grykomputerowe #gry #csgo #csgotrade
Clefairy - Kolejne pytanie - miałem prawie 500 zł na steamie, chcę to spieniężyć i ku...

źródło: csgox

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: jakbys chcial sprzedac to przez jakis market csgo to mozesz sprobowac skinport lub dmarket. Tego 2 nie uzywalem ale przez skinport kupilem troche skinow i nie mialem nigdy problemow
  • Odpowiedz
są na steamie jakieś gry typu WoW, Metin itp. coś na zasadzie, że mamy postać, gramy sobie, wbijamy lvl, ulepszamy, farmimy itd.?
nigdy nie grałem w coś takiego, a chciałbym spróbować, mogą być płatne jak najbardziej

#gry #steam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam grę na steamie, która jest udostępniana z innego konta. Jeśli chciałbym kupić sobie dlc do tej gry, to czy będzie one działać z nią w tej sytuacji, czy muszę jednak zakupić osobny egzemplarz, aby był bezpośrednio na moim koncie?

#steam #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derczy: https://www.reddit.com/r/Steam/comments/9hzexm/family_sharing_and_dlc/
https://store.steampowered.com/promotion/familysharing

Kto posiada i ma dostęp do DLC i zawartości w grze powiązanej z udostępnianym tytułem?

Gość będzie miał dostęp do DLC właściciela konta tylko wtedy, gdy sam nie posiada podstawowej wersji gry. Gość nie może kupić DLC do gry, której sam nie posiada. Każdy gracz może kupować, handlować, zdobywać lub w inny sposób pozyskiwać zawartość w grze, grając w nią, jednak nie będzie ona współdzielona między kontami.
  • Odpowiedz
Mireczki wytłumaczcie mi jak to jest z tym dostępem do bety cs2?
Czy ktoś z was dostał się do Bety Counter Strike 2 po kilku dniach, lub tygodniach od jej premiery?
Czy valve wysyłało nowe zaproszenia w późniejszym terminie dla większej ilości graczy?
Czy dostęp można było uzyskać tylko pierwszego dnia, albo wcale? (brak nowych zaproszeń od valve)
#csgo #cs2 #counterstrike #counterstrike2 #steam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawci0o: Podobno wysłali tylko na samym początku dostęp do bety, a teraz nie znam ani nie czytałem o nikim kto by dostał, a na dodatek teraz ludzie nie mogą grać meczy bo Valve zablokował.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pick'em i kupowanie przepustki - scam or not?
Lepiej jakoś inaczej na chwilę obecną zainwestować te 40 PLN na steam?
#csgo #steam

Pick'em i kupowanie przepustki - scam or not?

  • Opłaca się 50.7% (37)
  • Scam 49.3% (36)

Oddanych głosów: 73

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boniekk: kwestia jak Ci pójdzie obstawianie...jak trafisz diament to ze sprzedanych skrzyń wyjdziesz na zero i możesz sobie inwestować w coś innego.
  • Odpowiedz
Mireczki, co się stało z cenami gift cards w pessos? W zeszłym roku kupowałem kilka gierek i to był jeszcze dobry deal, a teraz wychodzi, że muszę zapłacić 300 zł (o ponad 150 więcej niż w polsce xd) za grę, która jest warta w ars 50 zł. Jest jakiś inny sposób, aby doładować portfel na steamie? Czytałem, że karty przechodzą tylko lokalne, a może próbował ktoś płacić kartą ZEN lub Cinkciarz?

#
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Jibril: I później muszę czekać tydzień lub dwa, aby mógł sprzedać te klucz na swoim koncie? Chyba za dużo z tym zwlekania dla mnie, może gdybym kupował stale jakieś gry, a nie jak teraz, tylko sporadycznie. To pytanie z innej beczki, czy mogę zmienić region na przykładowo turecki, jeśli mam już konto zarejestrowane od początku na Argentynę? Z tego co widzę, gifty w lirach kosztują normalnie, niby wyjdzie więcej, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Elec: Ciekawy też jest hosting w sumie, kiedyś steam nie dopuszczał wszystkiego jak leci. Teraz jest milion gier typu puzzle, które kupowane są przez 20 osób po 5zł a reszta rozdawana. Czy twórcy takich dzieł muszą hostować to u siebie? YT np swego czasu nie był zadowolony z mody na gameplaye, ponieważ takie materiały zajmowały dużo pamięci(były długie) a zgodnie z modą było dużo osób początkujących wstawiające takowe treści na
  • Odpowiedz
Mirki jakaś ciekawa gra survival najlepiej.
Coś podobnego do
DayZ
Conan Exiles
SCUM
Fallout76
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach