Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

artem17
- 0
memory
via Wykop- 0
@artem17: żadna promocja, rok temu była taka sama cena. Wiem bo kupiłem
Mircy, rzućcie jakiś tytuł podobny do Disco Elysium do ogarnia w najbliższy weekend. Fajnie gdyby miał, tak jak we wspomnianej grze, jakiś mniej oczywisty system rozdawania statów/traitów. Ale główny czynnik to wciągająca fabuła. Najlepiej do ogarnia w max 20h.
#gry #grajzwykopem #steam
#gry #grajzwykopem #steam
Mirki co sądzicie o komunikacie #steam w związku z systemem operacyjnym? Wyświetla mi się, że za jakiś czas utracę dostęp do Steama, a co za tym idzie wszystkich kupionych gier. Czy jeśli chodzi o prawo konsumenckie to takie coś jest w ogóle dozwolone? Nie zamierzam zmieniać systemu operacyjnego. Stracę gry za które zapłaciłam. Czy Steam nie powinien w takich przypadkach zwrócić pieniędzy?
#prawo #internet #komputery
#prawo #internet #komputery
konto usunięte via Wykop
- 132
Stracę gry za które zapłaciłam
@MuszkaOwocowka: nie stracisz. Ale wymiana systemu operacyjnego będzie konieczna, żeby zachować ów dostęp.
Linux
@MuszkaOwocowka: Ja uznaję to tak samo jak każdy kwik o tym że programy porzucają stare wersje Windowsa. Albo aktualizujesz Windowsa do najnowszej wersji, albo przerzucasz się na Linuxa, albo gnijesz w klitce Januszy którzy twardo trzymajo sie tego najlepszego Łindowsa w historii, czy to XP czy to 7 bo szysko inne to kurła gunwo. Kolejny cykl życia Windowsa zatacza koło i ludzie znowu robią ten sam kwik co przedtem.
No
No
źródło: vivaldi_2023-05-11_12-51-54
Pobierz#sprzedam #callofduty #battlenet #modernwarfare #blackops
Sprzedam konto Battle.net z Call of Duty Modern Warfare oraz Black Ops Cold War. W obydwu grach konta są aktywne bez żadnych banów ani blokad.
W MW zaliczona kampania, multi grane chwilę. W Black Opsie zaliczona kampania i 34 lvl w multi, zombie zagrane kilka razy. Warzona nigdy osobiście nie tykałem. Kiedyś udostępniłem pasy do konta znajomemu,
Sprzedam konto Battle.net z Call of Duty Modern Warfare oraz Black Ops Cold War. W obydwu grach konta są aktywne bez żadnych banów ani blokad.
W MW zaliczona kampania, multi grane chwilę. W Black Opsie zaliczona kampania i 34 lvl w multi, zombie zagrane kilka razy. Warzona nigdy osobiście nie tykałem. Kiedyś udostępniłem pasy do konta znajomemu,
źródło: Zrzut ekranu 2023-05-10 222501
Pobierz@StalNarzedziowa: Ja mogę dać 20zł za pożyczenie konta na czas przejścia kampanii black ops
- 0
@OldBull: Masz rację, ale niemożliwym jest znalezienie tych gierek taniej. Rozbijając cenę to wychodzi 65 zł za pojedynczą grę co nie jest wcale moim zdaniem tak dużo jak popatrzeć na inne oferty choćby na takim allegro. Na steamie najniższa dotąd zniżka to 95 zł za jednego CoDa. O cenach na Battle.net szkoda gadać. Mowa oczywiście cały czas o PC
7
OCCUPY MARS od Pyramid Games we wczesnym dostępie!

Lubelskie studio Pyramid Games w końcu wypuszcza Occupy Mars w early access, dotychczasowo dostępne w wersji prolog. Pomożmy rozwinąć ten produkt!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
686
Właśnie wyszło darmowe demo mojej gry

Zapraszam do pobierania i zachęcam do feedbacku :)
z- 182
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Cześć. Kupiłem wczoraj steam decka, wszystko fajnie śmiga ale problem pojawił się gdy chciałem zainstalować spolszczenie do final fantasy xv. Jestem na etapie instalowania spolszczenia przy wykorzystaniu programu lutris. Za cholerę nie mogę jednak znaleźć ścieżki do gry. Będę wdzięczny za rady.
#steam #steamdeck
#steam #steamdeck
@revin: pobierz sobie na kompa, spolszcz, a potem przenieś całą grę na steam decka. Nie ma za co
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, jest fajna promka na Forze Horizon 5 na Steam.
Warto dopłacić do wersji Deluxe?
Dodam, że grę kupuje raczej z myślą o singlu.
#forzahorizon5 #fh5 #steam #gry #grywyscigowe
Warto dopłacić do wersji Deluxe?
Dodam, że grę kupuje raczej z myślą o singlu.
#forzahorizon5 #fh5 #steam #gry #grywyscigowe
źródło: temp_file.png6938103759547178682
Pobierz@SgtPepper1942: do deluxa na pewno nie warto dopłacać bo to daje tylko samochody, warto się zastanowić nad premium bo w tym masz dwa dodatki które przedłużą ci grę o kilkanaście godzin. Te dodatki może jakoś wybitne nie są, są ok a potem jak będziesz chciał to nie dokupisz tych wszystkich dodatków za 80zł.
- 0
Kolejne pytanie - miałem prawie 500 zł na steamie, chcę to spieniężyć i kupiłem kosę za 485 zł.
Teraz mogę ją po prostu sprzedać poprzez allegro za 7 dni i wysłać ją bez żadnych prowizji do kupującego na steamie?
Interesowałoby mnie z 350 zł - to okej cena?
#steam #grykomputerowe #gry #csgo #csgotrade
Teraz mogę ją po prostu sprzedać poprzez allegro za 7 dni i wysłać ją bez żadnych prowizji do kupującego na steamie?
Interesowałoby mnie z 350 zł - to okej cena?
#steam #grykomputerowe #gry #csgo #csgotrade
źródło: csgox
Pobierz@CzystaOdra: Gierka z 2011 roku nadal w top20 granych, ehm, kiedyś to były gry, teraz to nie ma gier
@kapitan_kielon: Special Edition nie jest z 2011r ale dobra niech wam będzie
- 1
@Zulf: Tak
źródło: obraz_2023-05-10_162229289
Pobierz- 0
- 0
@GoldSeven: Mogę ją dodać do koszyka i przejść do płatności, ale nie sprawdzałem jak dalej,
@derczy: https://www.reddit.com/r/Steam/comments/9hzexm/family_sharing_and_dlc/
https://store.steampowered.com/promotion/familysharing
https://store.steampowered.com/promotion/familysharing
Kto posiada i ma dostęp do DLC i zawartości w grze powiązanej z udostępnianym tytułem?
Gość będzie miał dostęp do DLC właściciela konta tylko wtedy, gdy sam nie posiada podstawowej wersji gry. Gość nie może kupić DLC do gry, której sam nie posiada. Każdy gracz może kupować, handlować, zdobywać lub w inny sposób pozyskiwać zawartość w grze, grając w nią, jednak nie będzie ona współdzielona między kontami.
- 1
Mireczki wytłumaczcie mi jak to jest z tym dostępem do bety cs2?
Czy ktoś z was dostał się do Bety Counter Strike 2 po kilku dniach, lub tygodniach od jej premiery?
Czy valve wysyłało nowe zaproszenia w późniejszym terminie dla większej ilości graczy?
Czy dostęp można było uzyskać tylko pierwszego dnia, albo wcale? (brak nowych zaproszeń od valve)
#csgo #cs2 #counterstrike #counterstrike2 #steam
Czy ktoś z was dostał się do Bety Counter Strike 2 po kilku dniach, lub tygodniach od jej premiery?
Czy valve wysyłało nowe zaproszenia w późniejszym terminie dla większej ilości graczy?
Czy dostęp można było uzyskać tylko pierwszego dnia, albo wcale? (brak nowych zaproszeń od valve)
#csgo #cs2 #counterstrike #counterstrike2 #steam
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#tureckiwykop #tureckiepromocje #tureckisteam #steam #turcja
Siemano ktos mi przypomni jak dokonywac platnosci na koncie steam stworoznym od poczatku na turcje turecki region itp, wiem ze juz tak placilem przez cinkciarza z 4msc temun ale zapomnialem jak to sie robi, czy podpinam karte, czy wplacam iles tam lirow od razu
Siemano ktos mi przypomni jak dokonywac platnosci na koncie steam stworoznym od poczatku na turcje turecki region itp, wiem ze juz tak placilem przez cinkciarza z 4msc temun ale zapomnialem jak to sie robi, czy podpinam karte, czy wplacam iles tam lirow od razu
@jozinzbazin_bozy: w przypadku kupna 20 kluczy po 1,88$ to razem z prowizją wychodzi 1,96$ a na rynku już po odjęciu prowizji sprzedam za ~1,98$
- 0
- 0
Mireczki, co się stało z cenami gift cards w pessos? W zeszłym roku kupowałem kilka gierek i to był jeszcze dobry deal, a teraz wychodzi, że muszę zapłacić 300 zł (o ponad 150 więcej niż w polsce xd) za grę, która jest warta w ars 50 zł. Jest jakiś inny sposób, aby doładować portfel na steamie? Czytałem, że karty przechodzą tylko lokalne, a może próbował ktoś płacić kartą ZEN lub Cinkciarz?
#
#
kupuj skiny z cs go lub klucze tf2 i sprzedawaj na rynku
- 1
@Jibril: I później muszę czekać tydzień lub dwa, aby mógł sprzedać te klucz na swoim koncie? Chyba za dużo z tym zwlekania dla mnie, może gdybym kupował stale jakieś gry, a nie jak teraz, tylko sporadycznie. To pytanie z innej beczki, czy mogę zmienić region na przykładowo turecki, jeśli mam już konto zarejestrowane od początku na Argentynę? Z tego co widzę, gifty w lirach kosztują normalnie, niby wyjdzie więcej, ale
Jaką najwyższą cenę da się ustawić na steam? https://store.steampowered.com/app/2347750/Hidden_Harbor_3_TopDown_3D/ #steam
- 0
@Rewowler_Ocelot: na steamgifts to chyba reduced wejdzie jak robią promki 98% co? ;P zainteresowała mnie techniczna możliwość ustawiania cen. Ciekawy jest max =)
- 0
@Elec: Ciekawy też jest hosting w sumie, kiedyś steam nie dopuszczał wszystkiego jak leci. Teraz jest milion gier typu puzzle, które kupowane są przez 20 osób po 5zł a reszta rozdawana. Czy twórcy takich dzieł muszą hostować to u siebie? YT np swego czasu nie był zadowolony z mody na gameplaye, ponieważ takie materiały zajmowały dużo pamięci(były długie) a zgodnie z modą było dużo osób początkujących wstawiające takowe treści na
- 0
Mirki jakaś ciekawa gra survival najlepiej.
Coś podobnego do
DayZ
Conan Exiles
SCUM
Fallout76
Coś podobnego do
DayZ
Conan Exiles
SCUM
Fallout76


























