#baldursgate3 #steam

Baldur aktualnie na steam już za 249,99zł, mimo iż na steam widniała do niedawna notatka, że cena do premiery nie ulegnie zmianie. Teraz patrzę i już zmienili ten zapis, że jednak to nowa cena nie ulegnie już zmianie (2 podwyższeniu) XD czuje się oszukany bo chciałem kupić normalnie za 200zl miesiąc przed premierą a teraz trzeba płacić 5 dyszek więcej.
KjatanSveisson - #baldursgate3 #steam

Baldur aktualnie na steam już za 249,99zł, mim...

źródło: IMG_20230522_134500

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odblokowano mi konto które wcześniej było zablokowane do 2038 roku za korzystanie z VPN na Argentynę, biblioteka za +800 złotych powróciły do mnie ale z regionem na Polskę, stonks.
Support Steam nie taki zły ale okres oczekiwania to u mnie 1,5 roku xD więc walczcie mirki dzielnie o swoje zagraniczne konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #vpn #steam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konta za uzywanie vpn?


@Hubix03_: tyle to są warte te licencje cyfrowe. Mają cię w garści raz na zawsze.
Kiedyś kupowałeś grę/kluczyk i miałeś. A teraz? MEh.
  • Odpowiedz
  • 0
@sots: Napisałem, że skradziono mi konto i kompletnie nie wiem jak to się stało. Długi czas nie wchodziłem na konto i jak już chciałem na nie wejść to okazało się zablokowane + napisałem, że przeprowadziłem się do Polski z rodziną i chciałbym płacić w tej walucie na koncie.

Mam kolegę Turka więc na jego dane zakładałem konto i mój email (tego nie napisałem).
  • Odpowiedz
Macie jakieś fajny gry multi?
Może coś w styl
- Conan Exiles
- Fallout 76

Albo taki No mans sky.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Nieuchwytny_Uchwyt: Mam tam jakieś 600h wbite, kilka DLC kupione ale także się przejadło + za drogie DLC wychodzą teraz a praktycznie wszystko przeleciałem tam

W- Albion
Jednak wolę swobodę i brak "celu" taki otwarty świat gdzie robię i idę gdzie chcę bez narzuconego zadania
  • Odpowiedz
Ktoś wie na jakiej zasadzie działają takie sklepy i na ile jest to legalne?

- chodzi to, że ktoś sprzedaje milion gier na steam w bardzo niskiej cenie.
- jest to ,,GIFT Steam dodawany do nowego konta Steam".
- gre można doddać tylko do nowego konta, nie można do starego.

na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki i Mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º) Zwracam się do was z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety na temat: "Dystrybucja i sprzedaż gier, z ujęciem posprzedażowych praktyk monetyzacji". Możemy się umówić, że każda wypełniona ankieta to 0,5zł na schronisko.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG5RBWddEjeaFqos2u9u0dRAdCBiNnrCmwZ4myK5M107RFUg/viewform
Ankieta jest w pełni anonimowa, a czas wykonania to około 5-7 minut. Dzięki za pomoc ()

Mem dla zasięgów
#
michuk9 - Hej Mirki i Mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º) Zwracam się do was z ogromną prośbą o wype...

źródło: 346110718_1470208536851687_1246790703353207182_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arstotzkaball: @ToiletShark Ostatnia przecena o jakiej pamiętam to pół roku temu DS1/DS3 deluxe za około 90/155 zł na oficjalnej stronie Bandai (klucz steam).
To i tak śmiech bo sam kupiłem swoją deluxe za 75zł prosto ze steama, ale przez błędy z siecią przestali przeceniać a potem jak już naprawili to wleciał Elden Ring i hype, więc zaczeli ostro doić. W ogóle wcześniej jak ktoś miał starą wersje jedynki to
  • Odpowiedz
@noswtg: Zależy jaka gra. Jak można w nią grać przez hamachi, tunngle albo przez gamerangera to może się udać. Wtedy jedna osoba odpala grę na steamie w trybie offline i łączycie się przez LAN.
  • Odpowiedz