Wpis z mikrobloga

Mirki co sądzicie o komunikacie #steam w związku z systemem operacyjnym? Wyświetla mi się, że za jakiś czas utracę dostęp do Steama, a co za tym idzie wszystkich kupionych gier. Czy jeśli chodzi o prawo konsumenckie to takie coś jest w ogóle dozwolone? Nie zamierzam zmieniać systemu operacyjnego. Stracę gry za które zapłaciłam. Czy Steam nie powinien w takich przypadkach zwrócić pieniędzy?

#prawo #internet #komputery #gry #pcmasterrace #windows
  • 59
@Mellisuga: Ze strony Steam

"Z dniem 1 stycznia 2024 r. Steam oficjalnie przestanie wspierać systemy Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1, co oznacza, że ​​klient Steam już na nich nie zadziała. Aby kontynuować korzystanie z gier i innych produktów zakupionych na Steam, należy zaktualizować system do nowszej wersji.

Aktualizacja ta jest wymagana, gdyż kluczowe funkcje w kliencie Steam są zależne od wbudowanej wersji Google Chrome, która nie działa już na
@MuszkaOwocowka: Ja uznaję to tak samo jak każdy kwik o tym że programy porzucają stare wersje Windowsa. Albo aktualizujesz Windowsa do najnowszej wersji, albo przerzucasz się na Linuxa, albo gnijesz w klitce Januszy którzy twardo trzymajo sie tego najlepszego Łindowsa w historii, czy to XP czy to 7 bo szysko inne to kurła gunwo. Kolejny cykl życia Windowsa zatacza koło i ludzie znowu robią ten sam kwik co przedtem.

No niestety,
supra107 - @MuszkaOwocowka: Ja uznaję to tak samo jak każdy kwik o tym że programy po...

źródło: vivaldi_2023-05-11_12-51-54

Pobierz
Mirki co sądzicie o komunikacie #steam w związku z systemem operacyjnym? Wyświetla mi się, że za jakiś czas utracę dostęp do Steama, a co za tym idzie wszystkich kupionych gier. Czy jeśli chodzi o prawo konsumenckie to takie coś jest w ogóle dozwolone? Nie zamierzam zmieniać systemu operacyjnego. Stracę gry za które zapłaciłam. Czy Steam nie powinien w takich przypadkach zwrócić pieniędzy?


@MuszkaOwocowka: Mirki co sądzicie o komunikacie #steam w związku
@MuszkaOwocowka windows 10 mozna aktywować z klucza 7 z tego co wiem. Ja ten problem rozwiążę tak, że poprostu zainstaluje sobie dodatkową 10 na kompie i bedą 2 windowsy. Win 7 bede uzywal tak dlugo jak bede chciał. czasem gram w stare gry to się przydaje poza tym bardzo mi się podoba wizualnie. No i to ze uzywam 7 #!$%@? moich znajomych a to najważniejsze. Bez tego nudno by było w ekipie
Wyświetla mi się, że za jakiś czas utracę dostęp do Steama, a co za tym idzie wszystkich kupionych gier. Czy jeśli chodzi o prawo konsumenckie to takie coś jest w ogóle dozwolone?


@MuszkaOwocowka: Nie stracisz dostępu do Steama, tylko twój komputer nie będzie go w stanie wspierać. To ogromna różnica. Nie ma tu mowy o żadnych prawach konsumenckich, bo praw nie tracisz.
Po prostu twój sprzęt nie spełnia wymagań technicznych i