@Krs90: Powiem ci w prost że znajomości, bez tego trudno się dostać. Pracowałem też w różnych etatach, a ostatnio w grupie interwencyjnej, licencja I a najlepiej II stopnia oraz szkolenia i staż w monitoringu kamer przemysłowych.
  • Odpowiedz