• 10
Ja j---e, jakie "tranSKI", jaka "fajNA", jeżeli walisz konia do chłopa to jesteś pedałem, i lepiej pogodzić się z prawdą
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem randkę z trans dziewczyną/chłopakiem jak kto woli i spoko było.

Lepiej niż na zdjęciach wygląda i głos niski, spodziewałem się specjalnie obniżonego dziwnie brzmiącego a było normalnie.

Bardzo otwarta osoba, empatyczna. W sumie sama zaproponowała by się zobaczyć. Brała mnie zazdrość jak opowiadała, że gdy pracowała na barze to dostawała napiwki i komplementy od spermiarzy.

Premium
przegro_pisarz - Miałem randkę z trans dziewczyną/chłopakiem jak kto woli i spoko był...

źródło: 1000041493

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach