133 964,20 - 10,01 = 133 954,19

Pierwsze 10km od dawna.
Pytanko czy przy takim tętnie to jest dobre tempo czy lepiej żebym następnym razem zwolnił robiąc tą "bazę" ???
W sumie to zima się zaczyna zaraz i pewnie z 4mies przerywy do kwietnia/maja XD NMGEEEE #depresja mnie za33bie.

Aha
L.....n - 133 964,20 - 10,01 = 133 954,19

Pierwsze 10km od dawna.
Pytanko czy przy ...

źródło: IMG_20231104_171145

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5 dni bez walenia i oglądania p---o...
Co ciekawe wcześniej mi się to w ogóle nie zdarzało a dziś zacząłem odczajać d--y na ulicy/w sklepie i lekkie fantazje się pojawiły że tą bym r00chał tą nie ta fajna okrągła ta serce ta ulana nawet lekko dygnął w przestrzeni publicznej czego od paru miesięcy niedoświadczyłem..Plus ochota na zagadnienie ale na razie tego nie będę robił XD
Chyba to objaw na plus..
Objawów odstawienia negatywnych zero(znaczy
L.....n - 5 dni bez walenia i oglądania p---o...
Co ciekawe wcześniej mi się to w ogó...

źródło: temp_file6741416536371646925

Pobierz

Jak tam u was?

  • Wytrwałem 56.1% (46)
  • Odpadłem 43.9% (36)

Oddanych głosów: 82

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam. Od 3 lat walczyłem z zapaleniem prostaty. Obecnie jestem z tego ustrojstwa wyleczony. Problem jest taki, że nie wróciło mi libido, jest totalnie na zerowym poziomie. Badania z krwi są w normie (prolaktyna, morfologia, estradiol, tarczyca), byłem na kuracji testosteronem lecz to nie pomogło. Urolog załamuje ręce gdyż już nie ma pomysłów. Istnieją jeszcze jakieś hormony, które odpowiadają za pociąg seksualny?
#szpital #medycyna #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: a dopuszczasz do siebie myśl, że wie od Ciebie lepiej i może z jakiegoś powodu wyszedł od tego tematu?

Uwielbiam takich "pewnych" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pani doktór boli mnie ząb na górze. Ja sprawdzam wszystkie zęby po tej stronie, górne i dolne. "Ale co pani robi, przecież jestem pewny że to górny ząb!1!!!1!+1!" 5 minut później okazuje się, że to dolny. I zaczyna się
  • Odpowiedz
Uwielbiam jak dziewczyna zadowala mnie oralnie po dłuższej wstrzemięźliwość seksualnej.
Np ostatnio ze względu na stres związany ze zmianą w sumie całego naszego życia, nie było ani czasu, ani ochoty na s--s. Przedwczoraj kiedy wszystko się ustabilizowało w trakcie oglądania filmu dziewczyna wzięła mojego penisa do ust i zaczęła się zabawa. Później zmieniliśmy pozycję, kiedy to ja byłem na górze i w końcu wystrzeliłem. Po dwóch pierwszych strzałach dziewczyna zrobiła grymas i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@AAAAAPsik O! Lubię te wpisy które na podstawie jednego wpisu robią mi dogłębną psychoanalizę. Nie wiem. We no napisz coś więcej np czy jestem empatyczny, albo czy mam skłonności do zachowań ryzykownych xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia ze stosowaniem prezerwatyw opóźniających wytrysk?

Przez bardzo długi czas nie byłem aktywny seksualnie, aż w końcu ostatnio coś w tym temacie drgnęło i niby wszystko ok, poza tym, że strasznie szybko się zlałem - najpierw przy lodzie dosłownie po dwóch minutach prawie spust, z kolei jak laska na mnie wsiadła to dosłownie po minucie. Druga runda przy lodzie już lepiej, ale przy seksie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mirko_anonim Gumy opóźniające i żel znieczulają więc dla odmiany łatwo stracić erekcję gdy nic nie czujesz przyjemnego. Załóż testowo w domu jakie to uczucie.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy chęć posiadania każdej spotkanej kobiety i codzienne wyrzuty sumienia, że jej nie zdobyłem kiedyś mi przejdą? Zakochuje się każdego dnia i jednocześnie nie kocham nikogo prawdziwie. Nie umiem być oddany i wierny. Najgorsze jest to, że jestem w związku... ale od początku.

Teraz lvl 27. Jedyny moment kiedy byłem w pełni zakochany to liceum i początek studiów. Hormony, młodość i dziewczyna 9/10 która mnie nie chciała. Łaziłem za
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: babilon, been there done that.

z perspektywy nie warto, ale wiem jak ciężko z tym walczyć - szczególnie w czasach gdy (jak mawiał wielki filozof mały waldek) tuzin suk wart jest dziesięciocentówkę.

ale… da się, warto, polecam,
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ej, czy to dobry pomysł zapytać się dziewczyny ze studiów, która mi się podoba, czy mogę sobie z nią zrobić zdjęcie? Podczas każdego zjazdu sama się do mnie odzywa z pytaniami typu co tam (ale nie tylko do mnie, taka osobowość). Czy może to fatalny pomysł i weźmie mnie za jakiegoś dziwaka? Nigdy nie miałem dziewczyny i nie uprawiałem #s--s i niestety się zakochałem po raz kolejny. Jestem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach